Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1251/3297 A kérdező kommentje:

#1252

Ezeket ti kötöttétek hozzá.

aug. 15. 19:40
 1252/3297 anonim ***** válasza:
0%
1253.. te nő vagy. Mert kezdesz egyre szimpatikusabb lenni :D
aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1253/3297 anonim ***** válasza:
73%

1245 Nah én pl nem élek rendszeres nemi életet. Szűz vagyok még, én szeretnék várni ha házasságig nem is, de legalább eljegyzésig.


1250 maga ez a nagy f@szság erőszakos, alkotmányellenes, ember ellenes cselekmény. Demokratikus úton meg nem fogtok képviseletet szerezni, mert szerencsére kevés olyan elb@szott ember van az országban, mint amilyen te is vagy.

aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1254/3297 anonim ***** válasza:
73%
1254 nem, te magad írtad le.... Ennyire rossz a memóriád?
aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1255/3297 anonim ***** válasza:
26%

Kasztráljuk őket !

Ezek úgyse jók semmire.

És még zaklatnak is.

aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1256/3297 A kérdező kommentje:

#1257

Mutasd meg hol írtam erőszakról, rabszolgaságról, kényszerítésről. Sehol. Erről ennyit.


#1258

50 év börtön. Ez járjon a fejedben. Kőkemény kényszermunkával. Ennyire vagy jó, semmi többre.

aug. 15. 20:07
 1257/3297 anonim ***** válasza:
68%

#1259: "Ennyire vagy jó, semmi többre."


Ez nem több a te szubjektív VÉLEMÉNYEDNÉL. Az pedig, ugye, ismerjük a mondást, olyan, mint a s*gglyuk: mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1258/3297 anonim ***** válasza:
81%

Jól van kérdező, tehát, neked oké lenne, ha 22 éves korodtól a fizetésed felét elvonják, összeházasodsz valakivel, hogy ez ne legyen és tudj esetleg elköltözni a szüleidtől anélkül, hogy éhenhalnál. 10 évig köteles vagy szexelni, mikor Aranka parancsba adja, vagy fizetsz/börtönbe mész. De, Aranka szexelni akar, mikor vérzik, elhízik, kiderül, hogy csak parancsolgatni, meg féltékenykedni tud, az elhízás miatt hormon gondjai lesznek és tele lesz aknékkal a bőre és mégis együtt kell lennetek szexuálisan és lakhelyet tekintve még évekig. Hiába szeretsz bele másba, hiába gyüllölsz hazamenni.

Nem éreznéd kényszernek?

aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1259/3297 anonim ***** válasza:
82%

1259 leírtam, nem is egyszer, de te jól láthatóan semmit nem vagy képes felfogni... Teljes mértékben figyelmen kívül hagyod a normális válaszokat, vagy éppen undorító módon írsz azokról a válaszolókról, főleg ha a női nem tagja az adott személy. ( idéztem, ha jól emlékszem, csak 11 szidást szedtem össze elég hamar, pedig még csak végig sem mentem az összes kommenteden.)



Az 50 év börtön inkább neked kéne. Azidő alatt talán helyre billenne az a bizonyos szerved, már ha van.


Nem értek egyet az incelek kasztrálását pozitív dolgoknak tartó személyekkel, de... Az utolso ilyen írónak valamiben bizony igaza van...


Zaklatjátok a normális embereket a sok hülyeséggel. Sokkal könnyebb kéne repülőre pattanni és elutazni egy olyan országba, ahol a mai napig a nő alacsonyabb szinten van a pasik szemében, mint egy háziállat. Ott találnátok olyan nőt, akit magatok alá tudnátok kényszeríteni, és még örülnének is nektek, ha nem veritek őket.



Mindenki jól járna ezzel....

aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1260/3297 anonim ***** válasza:
73%

"ugye a tarsadalom kirekesztett minket a szexualitasbol"

Nagyon helyes, maradjon is így!


"Mutasd meg hol írtam erőszakról, rabszolgaságról, kényszerítésről."

Itt fejtetted ki:

>>Szexelni csak házasságon belül lehet ... A nőknek ezzel szemben pénzbüntetés jár<<

>>...a férj nélküli nőknek 22 éves kor fölött házasságtalansági adó.<<

>>A házasság egy első körben tíz évre kötött szerződés (ez opcionálisan hosszabbítható a lejárat előtt), ami alatt a felek kötelesek szexuális szolgáltatást nyújtani egymásnak.<<

>>az lesz mondjuk a törvény, hogy a (nőnek a) mindenkori fizetése egyharmadát kell leadóznia!<< (ha nem fekszik le a kényszerházassággal mellé boronált incel férjével)

>>Aki szándékosan szabotálja a házasságon belüli szexualitást (mert ugye ezt írtad), az is pénzbüntetést fizet!<<

Ez együtt a következőket jelenti: kényszerítés és nemi erőszak. Rabszolgaságra tényleg nem találtam utalást (lehet egy azzal kapcsolatos írásod már törölve lett). De a lényeg változatlan: a fenti idézetek mind tőled származnak kérdező, és hiába próbálod kimagyarázni, az általad felvetett "csomag" alapja a kényszer és a nemi erőszak. Ezért is marad tény, amit már írtam, de szembesüljetek csak vele újra:


Az incelek nem érdemelnek párkapcsolatot. :)

aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!