Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1111/3295 A kérdező kommentje:

#1108

Majd ha nem szenved a nők miatt rengeteg férfi, akkor békén lesznek hagyva.

aug. 14. 15:58
 1112/3295 anonim ***** válasza:
20%

“A mutató névmás pedig ilyen esetben az előző mondat vagy kontextus tárgyára mutat, ami a szingli arány volt.”:


És még komolyan rám mondták, hogy autista vagyok. Nem a szám a lényeg, hanem hogy akárhogy mérjük, brutális az incelprobléma és a párkapcsolati piaci egyenlőtlenség.


Egyébként meg igenis a “63% -ból 5%” azt jelenti, amit írtam.

“63% 5% -a” lenne az, hogy akkor azt be kell szorozni

aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1113/3295 anonim ***** válasza:
22%

En is orulok a sikerenek.



40F incel

aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1114/3295 anonim ***** válasza:
17%

“Másrészt, most azt sikerült mondanod, hogy a normie-k is incel-nek számítanak, ami elég fogyatékos kijelentés, mert még a legszélsőségesebb incel körökben sem állítanak ekkora f*szságot.”:


Mindenki incel aki nem jut foidhoz. Csinálj bármelyik normie -val Tinder profilt. Ma úgy vannak kezelve, ahogy régen a sub5 -ol voltak.

aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1115/3295 anonim ***** válasza:
9%
*: bocs, nőhöz
aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1116/3295 anonim ***** válasza:
74%

#1113

"Nem a szám a lényeg, hanem hogy akárhogy mérjük, brutális az incelprobléma és a párkapcsolati piaci egyenlőtlenség."

Csak ez az, ami nem igaz, mert a legtöbb felmérés pont, hogy 10% alá teszi az incel-eket.

Ja, és férfi populáción belül, vagyis teljes népességen belül 5%-ot se éri el.


Tehát nem, nincs brutális incel probléma. Pont olyan adatot nem lehet találni, ami szerint ez egy hatalmas probléma lenne.


"Egyébként meg igenis a “63% -ból 5%” azt jelenti, amit írtam."

Nem azt jelenti, mert arra van egy külön szavunk.

Egyébként, hosszabban leírva ez azt jelenti, hogy a 63%-nyi halmazból 5%-nyi egység..., vagyis ez egy az egyben a 63%-nak az 5%-a.


És hogy tanulj valamit. Te a százalékpont fogalmát kerested.

63%-ból ha 5% valami, akkor az teljes népességen belül 3.15%.

Viszont 63%-ból 5 százalékpontnyi, az 5% a teljes népességen belül.


#1115

"Mindenki incel aki nem jut foidhoz. Csinálj bármelyik normie -val Tinder profilt. Ma úgy vannak kezelve, ahogy régen a sub5 -ol voltak."

Nem, az az incel, aki nem tud nőhöz jutni, akkor se ha akar. Ha valaki tudna, de leszarja, akkor ő nem incel, és a társadalom többsége olyan emberekből áll, akik tudnak nőhöz jutni.

aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1117/3295 anonim ***** válasza:
17%
Én nem értem, hogy lehet ilyen undorító, érzéketlen, empátia nulla embereknek itt ilyen sok pipája. Eddig azt hittem hogy hasznos válaszokat írnak. És a többi még fel is húzza... Ez egészen elképesztő. Szerinted ki akar rosszat a másiknak? Aki elkeseredett és szenved. Ha még te beléjük is rúgnál egyet, te sem vagy különb. Sőt...
aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1118/3295 anonim ***** válasza:
69%
Biztos, hogy mindenki más a hülye, nem pedig ti, incelek? A pisai toronyról a világ tűnik ferdének. ;)
aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1119/3295 anonim ***** válasza:
63%
1109 Szerintem az lenne a minimum, hogy szerelemből házasodhatunk. Igen, ehhez kellett a feminizmus. Jót tett. Nincs itt semmi kifogás.... Max az, amiket te irkálsz, hogy a, nők hibája, hogy te nem tudod hova dugni a padlizsánt....
aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1120/3295 anonim ***** válasza:
30%
én nem vagyok incel, mégis csak azt látom hogy sárral dobálóztok
aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!