Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1011/3295 anonim ***** válasza:
91%

#1006

"Csakhogy nem ez a probléma. Ez maximum az egyik tünete az incelségnek, de nem ez okozza, és nem is igaz minden incel esetében."

A tényleges megoldás is elhangzott vagy 10-szer, az se érdekelt egyikőtöket sem, mert az nem 2 másodperc alatt oldja meg a problémáitokat, mivel valós, hosszútávú megoldás lenne.


Értsd meg, hogy a tényleges megoldások sosem csettintésre mennek végbe, hanem hosszabb folyamat.

Ha nem tetszik, akkor lehet prostizni.

aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1012/3295 A kérdező kommentje:

#1011

Mégis hetek óta itt csorgatod a nyálad.

aug. 12. 18:54
 1013/3295 anonim ***** válasza:
88%

#1013 én ugyan nem. Egyetlen választ böffentettem ide ( valahol az 50. oldal környékén) meg most ezt az 1011-et.

A nyálát meg - ahogy elnézem - senki se csorgatja itt ronda pasikra 🤷

aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1014/3295 anonim ***** válasza:
40f incel hol lakik? :D
aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1015/3295 anonim ***** válasza:
#1015: tudtommal Malajziában.
aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1016/3295 A kérdező kommentje:
Igen, ott lakik.
aug. 12. 19:41
 1017/3295 anonim ***** válasza:
54%
miért lakik ott, ha állítása szerint csóró?
aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1018/3295 A kérdező kommentje:

Hol írta hogy csóró? Én nem emlékszem ilyenre. Egyébként tudomásom szerint pont az incelsége miatt költözött ki, azaz hogy az ázsiai nők között majd tud magának párt találni.


De majd ő leírja, ha máshogy van. Én is csak innen ismerem.

aug. 12. 19:46
 1019/3295 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor azt írta a NAV-val is összetűzésbe keveredett. Meg azt is szokta írni, hogy kint is csak egy random munkás, nem tud nőhöz jutni pénzzel, mert annyi bejövője nincs és a fene nagy egzotikumjával annyira megy, hogy hozzá se érnek az ottani nők, mert nem odavalósi.
aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1020/3295 anonim ***** válasza:
44%

“hozzá se érnek az ottani nők, mert nem odavalósi”:


You have to looksmax first, ahogy szoktam mondani.

aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!