Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 961/3295 anonim ***** válasza:
88%

938 te hány nőt kérdeztél meg erről? Gyanítom egyet sem.



Nálam pl a magasság elég, hogy ha 170-től egy-két centivel magasabb. Persze, szeretnék kicsit magasabb párt, de mivel nem hordok magassarkút, és nem törpének akarom magam érezni, bőven elég lenne a 175 centis is. Az eddigi 3 kapcsolatomban mindegyiknek feminimebb vonásai voltak. Személyfüggő, hogy kinek mi jön be. Igen, van olyan, akinek a szőke, kék szemű, kigyúrt 2 méteres állat jön be, másnak meg a mackósabb barna hajú, borostás, egy harmadiknak meg a vékonyabb testalkatú fekete hajú.

aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 962/3295 anonim ***** válasza:
100%

948 lenne az, amit már többen 8s írtunk. Ne a büntetéstől kelljen félni, hanem a jutalom miatt örülni. Az előbbi kényszerítés, Z utóbbi ösztönzés... Fogalmam sincs, miért nem vagy képes felfogni a kettő közti különbséget....


449 hogy állíthatod ezt ennyire biztosan, ha egy nő sem áll veled szóba? 🤣

aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 963/3295 anonim ***** válasza:
79%
955 nem felesleges beszélni a belső tulajdonságokról. Már többen is írtuk, hogy hiába nézel ki jól, ha belül egy nagy nulla vagy. Sokkal többet érsz el azzal, hogy ha bár külsőleg nem vagy annyira szép látvány, de a belső tulajdonságaid pozitívak.
aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 964/3295 anonim ***** válasza:
26%

Azért ezzel a 10 évig pszichológussal ne nagyon gyertek már...

Ha 15 évesen lett volna pénze elkezdeni, akkor még jó. Bár már akkor is késő, óvodában kellett volna, ahogy az ezzel a korosztállyal dolgozó hozzászóló rámutatott, és így is erősen kérdéses az eredmény.

Na de vegyük a reálisabb forgatókönyvet: 25-30 éves korára vagy még későbbre lesz annyi pénze pluszban, amit erre szánhat. Ebben az esetben 35-40 évesen vagy még később, a terápia lezárultával, nulla párkapcsolati és ugyanennyi vagy alig több szexuális tapasztalattal "kiléphet a piacra". Vicc... Ugyanúgy esélytelen marad. Konkrétan már olyan sem nagyon lesz, aki elutasítsa, mert mindenki házas meg gyerekezik.

Ez a tanács is csak arra jó, hogy ha nemet mond rá (okkal...), akkor lehessen mutogatni, hogy látod, hát ez a baj, nem teszel semmit magadért/a sikerért!

aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 965/3295 anonim ***** válasza:
20%
962, rengeteget, több tucat csajjal beszéltem már erről, meghallgattam az álláspontjukat, aztán jól kiosztottam őket. Főleg a 160 centit sem elérő nőkre jellemző az, hogy 185-190 centis pasit akarnak maguknak, és a 170 körüli csajoknak elegendő a 172-175. Gondolom te az utóbbi kalapba tartozol. A hajszín meg teljesen mindegy, nem kelendőbb egy szőke egy barnánál.
aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 966/3295 anonim ***** válasza:
73%
966 senkivel nem beszéltél, internetfuggo blackpiller vagy és hazudozol. Függő vagy. Hazug függő gyerek.
aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 967/3295 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy beszéltél te nőkkel. Szinte látni, ahogy a habzik a szád, mint egy veszett kutyának, ahogy folyik belőled a gyűlölet.
aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 968/3295 anonim ***** válasza:
79%
966 az online szexjátékokban lévő csajok nem valódiak, szóval nem tudom, te kivel beszéltél.... Nem beszéltél te egy nővel sem. Lényegében az is kész csoda, hogy tudod, létezik ez a nem is...
aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 969/3295 A kérdező kommentje:

#956

Fiatalabb koromban, amikor a nők nem tettek még tönkre, átlagos voltam ilyen téren is. A külsőm miatt sosem voltam még csak a chad szint közelében sem, de hozzá mertem szólni a nőkhöz. Nem érzem úgy, hogy az önbizalom hiánya miatt nem jött össze soha semmi.

aug. 12. 11:02
 970/3295 anonim ***** válasza:
79%
Nem bestéltélt nőkkel, látens meleg blackpiller fórumokon logsz.
aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!