Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 951/3295 A kérdező kommentje:

#950

Csak ő sosem fog jó nőt kapni.

aug. 12. 07:52
 952/3295 anonim ***** válasza:
74%
Az a szanalmas az incikben, hogy a kulson kívül semmi más nem számít nekik egy szerelemben. Fulk egyszerű a világuk ahol csak chadek meg stacyk meg ilyenek vannak és eszükbe se jut olyan tényező hogy egyesek belső tulajdonságok alapján is keresgelnek. Persze nekik a belsejuk mint látjuk,ez a primitív,buta, kötekedő, nagyképű, agresszív pattogas,igy természetesen a kutya nem vonzodik hozzájuk
aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 953/3295 anonim ***** válasza:
69%
80%-os férfikvóta munkahelyeken, de telepítsünk ide félmillió filippino nőt... f..k logic.
aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 954/3295 anonim ***** válasza:
22%

"egyesek belső tulajdonságok alapján is keresgelnek"



Azok baromi hamar elkelnek, es hosszu parkapcsolatban elnek.



40F incel

aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 955/3295 A kérdező kommentje:

#952

Az incelek 99%-ban azért jutnak erre a sorsra, mert külsőleg olyan jelentős probléma van velünk, hogy egy nőnek se kellünk. Felesleges belső tulajdonságokról beszélni, mert egyéjszakás kalandnál semmilyen belső tulajdonságot nem keres egy nő, csak legyél magabiztos. De úgymond nem számít, hogy milyen ember vagy konkrétan. Mégsem jön össze az sem. Pedig én évekig aktívan próbálkoztam. Full kamu, hogy a belső miatt nem jut nekünk nő.

aug. 12. 08:26
 956/3295 anonim ***** válasza:
56%

"egyéjszakás kalandnál semmilyen belső tulajdonságot nem keres egy nő, csak legyél magabiztos."

Ami te soha nem voltál saját bevallásod szerint sem. Újabb logikai bukfenc.

aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 957/3295 anonim ***** válasza:
88%
Ami meg a külsőt illeti, titeket nem látunk, de a lövöldöző messiásotok pl teljesen rendben volt külsőre, csak elmebeteg volt.
aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 958/3295 anonim ***** válasza:
85%

#946

"Tudod mi az az óvszer, Mr Érvelési Hiba?"

Láthatóan a szüleid nem tudták.


#949

"Az ő szemükben a chad az elérhető legjobb férfi, így jellemzően megelégszenek velük"

Ellenkezőleg, ez pont alacsonyabb elvárás, mert a belsőre nem várnak el semmit. Ha csak ennyi kell, akkor pont hogy neked is lehetne csajod, mert ezt nem tart semeddig megoldani.


"vagy ahogy ők fogalmaznak, "ma már nincsenek normális pasik". Ennek oka megint az irreális elvárások."

Ez más, mint az előző eset. Ez meg pont a belsőről szól. Egy szociális közegben a chad-ek a figyelem középpontjában vannak, mint mondjuk az introvertált társaik a peremen.

Ezeknek a nőknek a személyiség számít és nem a kinézet.


"De a fő probléma nem ezzel van, hanem azzal, hogy már egy 6/10 nő is úgy érzi, hogy neki jár egy chad, az az ő szintje."

Egyrészt, nem, ilyen nincs. Te vagy itt az egyetlen, aki azt gondolja, hogy jár neki valami, pl. a szex. A többi ember nem ilyen.


És egyébként itt ez a legnagyobb probléma, hogy mivel te úgy gondolkodsz, hogy kötelezni kellene embereket a szexre, mert az neked jár, ezért feltételezed, hogy más is úgy áll a dolgokhoz, hogy nekik a dolgok járnak, miközben a valóságban te vagy őrült csak.


#954

"Azok baromi hamar elkelnek, es hosszu parkapcsolatban elnek."

Igazából pont, hogy nem, azok kelnek el a legkésőbb, mivel a belső tulajdonságokat keresik, amiket nem két perc feltérképezni.

Ezért tolódott ki pl. a diplomások körében a párkapcsolat, mivel nekik vannak belsőre, erkölcsre vonatkozó igényeik.


Pl. olyanok, hogy ne kezeljék őket tárgyként, vagyis az itteni incelek és az intézkedéscsomagjuk kiesett.


#955

"Az incelek 99%-ban azért jutnak erre a sorsra, mert külsőleg olyan jelentős probléma van velünk, hogy egy nőnek se kellünk"

És 100%-ban pedig tehetnének ez ellen és mégse tesznek, mert egyszerűbb itt sírni.


"Pedig én évekig aktívan próbálkoztam. Full kamu, hogy a belső miatt nem jut nekünk nő."

Ez igazából pont igazolja, hogy a belsőről van szó. Belsőleg értékelhetetlen vagy.

aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 959/3295 anonim ***** válasza:
100%

921 írtam már. Épp, hogy ki kell nyitnotok a szátokat.



922nem beszéltük meg. A saját írásodat tagadod most konkrétan. Tudod a kötelező szex az bizony kényszer.



926 de, ez bizony kényszer. Akkor lenne motiváció, ha nem büntetnéd azt, aki nem házasodik, hanem jutalmaznád azt, aki igen. Mondjuk egy egyszeri nagy összeggel, mondjuk fizesse az állam az esküvő egy részét, vagy akár a teljes egészét. Szexre sem kényszeríteni kéne, hanem ösztönözni. Pl ha egy éven belül megtermékenyül a nő, akkor x ideig teljes mértékben adómentes, második és harmadik gyerek esetén meg y összegű támogatást kap. Ez valódi ösztönzés. Amit ti írtok, az kényszerítés.

aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 960/3295 anonim ***** válasza:
29%
958, látom, a te anyád sem tudta, aki a világra öllött. Csak én legalább egy magas, izmos, maszkulin arcú chad vagyok, akit bírnak a csajok. 949-nek igaza van, a 6/10 tényleg azt gondolja már, hogy a chad szintjén van csak azért, mert a sok simp elhiteti vele az instagramon, a chad meg levarrja egyszer.
aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!