Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... ❯❯
 921/3294 A kérdező kommentje:

#920

Na hogy azonosítanád az inceleket, nagyokos? Mondasz is valamit?

aug. 11. 22:07
 922/3294 A kérdező kommentje:

#921

Már megbeszéltük, hogy senki nem lenne kényszerítve semmire. Mindenki szabadon dönthet arról, hogy mit fog csinálni.

aug. 11. 22:08
 923/3294 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne a homoszexuálisokkal?

Ha azzal bizonyítani lehet, hogy leszbikus vagyok, hogy lefekszem egy nővel közönség előtt, sokkal előbb fekszem le, akár házasodom is nővel, bár hetero vagyok, mint egy random férfivel muszájból. Egy leszbikus, vagy hasonlóan álleszbikus nővel biztonságosabb lenne a kapcsolat, gyereket meg tudnék vállalni "apa nélkül" is. Valami kitételt kell, hogy tartalmazzon a törvény a homoszekszuálisokra. Amennyiben ez lenne a kiskapu, megugrana a leszbikusok száma.

aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 924/3294 anonim ***** válasza:
87%

#922: "A feleség nélküli (tehát szexuális életet nem élő) férfiaknak adókedvezmények, a férj nélküli nőknek 22 éves kor fölött házasságtalansági adó. Ezáltal motiváljuk a nőket a megállapodásra és a szaporodásra"


Ez szerinted micsoda, ha nem kényszer?

aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 925/3294 anonim ***** válasza:
100%

#911

"Alanyi jogon nem jár, de egy házasságban igen. Aki nem akar szexelni, az ne házasodjon."

Még csak ez sem igaz, ha két aszexuális lép kapcsolatba és tisztázzák is, hogy plátói kapcsolat, semmi szex, akkor nem része, mivel egyikük se igényli.


#912

"ez a kondi + pszichológus dolog egy nagyon jó mantra, [...] de már leírtam legalább 10x, hogy az égvilágon semmi értelme nincs."

Csak attól nem lesz igaz. Írd le, hogy a Föld lapos és nézzük meg, hogy azzá válik-e.

A valóságban de, ez megoldást jelentene, ha nem 2 alkalommal mennél, hanem éveken keresztül. Ez TÉNY.


"Mikor nem voltak mentális problémáim, akkor se kellettem a nőknek."

Csak nem tudod megítélni, hogy voltak-e mentális problémáid vagy sem. Ezt belülről sosem fogod tudni megítélni és ezért is kell pszichológushoz járni, akkor is, ha valaki magát egészségesnek tartja.


"És nem is azért, mert nem voltam kigyúrva. Egyszerűen ronda vagyok, így születtem."

Csak pont arról van szó, hogy ha tényleg csúnya vagy, akkor is előny az izmos test és egészséges életmód.

Vagyis itt lett volna egy terület, ahol az átlag magyart megelőzhetted volna, hogy jobban tetsz a nőknek.


Itt gyakorlatilag beismerted, hogy tényleg nem tettél semmit azért, hogy jobb helyzetbe kerülj és inkább csak másokat okolsz.


#916

"te NEM fogsz eljutni oda, hogy mondjuk egy Baywatch Zack Efront megközelítő tested legyen"

És ki mondta, hogy Zac Efronnak kell lenni? "Naturálba" is össze lehet szedni egy kifejezetten erős, jól kinéző, izmos testet.

Meg lehet nézni nagyon sok sportolót, akik naturálba nyomják. Látszik, hogy nem színész testük, de attól még izmosak. Nézz meg egy Magnus Midtbo-t. Még azt se lehet mondani, hogy az étkezésre nagyon figyelne, csak sokat mászik falat.


Szóval nem kell semmit szedni mellé. A kopaszodással nem tudod, hogy alapvetően mi a gondod. A kutatások szerint pont, hogy bejön a csajoknak.


Pl. az angol nők 90%-a szerint attraktív a kopasz ember: [link]


#922

"Már megbeszéltük, hogy senki nem lenne kényszerítve semmire. Mindenki szabadon dönthet arról, hogy mit fog csinálni."

És 10-szer le lett írva, de ezek szerint nem tudsz olvasni, hogy a magas adók miatt belekényszerülnek a házasság, mert más különben éhen halnak.

A ti intézkedéscsomagotok miatt kényszerülnek ebbe bele. Majd a házasságon belül a szex lesz kényszer, mert egyébként jön a pénzbírság és megint éheznének.


Ti vagy megerőszakolni akarjátok a nőket vagy éheztetni.

aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 926/3294 anonim ***** válasza:
15%

“Ez szerinted micsoda, ha nem kényszer?”:


Ez nem kényszer, hanem gazdasági motiváció, amivel egyben kifejezünk egy nőkkel szembeni társadalmi elvárást is. Jelenleg ugye nincs ilyen, mert a legfontosabb szent tehén a törvények megalkotásakor az, hogy a nőknek maximálisan a lehető legjobb legyen, miközben a férfiak alapvető szükségletei meg nem fontosak.


Mint írtam, csak motiváció/elvárás, de nem kényszer. Egy nőnek lehetősége van felhasználni például a nemét és a férfiak simpelését arra, hogy manager pozícióba kerülhessen. Onnantól aztán simán kifizet mindent.

aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 927/3294 anonim ***** válasza:
13%
Ezért írom, hogy valamit a munkahelyekkel is kezdeni kéne, mondjuk egy 80% -os férfikvóta talán.
aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 928/3294 anonim ***** válasza:
84%
Akkor kirúgnád a most dolgozó nőket? Pff.
aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 929/3294 anonim ***** válasza:
100%

926 és egyetem alatt egyből manager lesz a nő szerinted? És ez a nők hány százaléka lenne?

De, az anyagi ellehetetlenítés sima kényszer, semmi több. A gazdasági motiváció, ha pluszt kap valamiért az egyén, nem az, ha elvesznek tőle.

aug. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 930/3294 anonim ***** válasza:
86%

#936

"Ez nem kényszer, hanem gazdasági motiváció"

Ellenkezőleg, ha motiválni akarsz valakit, akkor az pozitív juttatással lehet. Pl. ha nincs kapcsolatban, akkor nincs extra adó, viszont kapcsolatban X%-kal kevesebb az adó. Ezt egyébként részben a mostani kormány is csinálja, szja visszatérítés stb. keretein belül.


Pl. ti motiváljátok a férfiakat, hogy szinglik maradjanak, ezért adtok adókedvezményt, amíg nincsenek kapcsolatban.


A büntetés, vagy kényszer pedig a további terhek, extra adók, amiket szorgalmaztok.


"a nőknek maximálisan a lehető legjobb legyen, miközben a férfiak alapvető szükségletei meg nem fontosak."

Az a vicc, hogy ez sem igaz.

Nagyon sok szempontból a női igények nincsenek figyelembe véve.


Amúgy a szex meg nem szükséglet. Szóval már itt látszik, hogy ökörség, amit állítasz.


"Mint írtam, csak motiváció/elvárás, de nem kényszer."

De, az a helyzet, hogy azzal az adókulccsal, ami itt le lett írva, kényszer.

Ahogy már 10-szer leírtam. A magyarok kétharmada hónapról hónapra él, kb. nulla forint félretett pénze van a jelenlegi adók mellett, ha emellett még 30%-nyit kell adóznia, akkor éhen halna, így belekényszerítitek, hogy válogatás nélkül összejöjjön valakivel.


És annak a valakinek simán lehet, hogy nem érdeke, mivel ő meg adókedvezményt kap, amíg nincs házasságban, vagyis anyagilag megéri szinglinek lenni férfiként.


"Egy nőnek lehetősége van felhasználni például a nemét és a férfiak simpelését arra, hogy manager pozícióba kerülhessen."

Sajnos, vagy nem sajnos, de ha megnézzük a jelenlegi számokat, felvett személyeket, akkor pont az ellenkezőjét látjuk.

Nem akarják nőknek adni az állásokat, mert szülési szabadságra mennek, ami a cégnek kiesett munkaerő.


Ezért a férfiakat veszik fel, ezért van jelenleg több férfi ilyen pozícióban.


#927

"Ezért írom, hogy valamit a munkahelyekkel is kezdeni kéne, mondjuk egy 80% -os férfikvóta talán."

Onnan indultunk, mert akármennyire hazudsz, a nőket nem vették fel manager-i pozícióba.

aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!