Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯
 911/3294 A kérdező kommentje:

#908

Én elhiszem, hogy ez a kondi + pszichológus dolog egy nagyon jó mantra, amit unalomig lehet ismételni, de már leírtam legalább 10x, hogy az égvilágon semmi értelme nincs.


Mikor nem voltak mentális problémáim, akkor se kellettem a nőknek. És nem is azért, mert nem voltam kigyúrva. Egyszerűen ronda vagyok, így születtem.

aug. 11. 20:45
 912/3294 anonim ***** válasza:
88%
Te sose lehettél normális. XD
aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 913/3294 anonim ***** válasza:
61%

#911: "Aki nem akar szexelni, az ne házasodjon."


Hanem haljon éhen.

aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 914/3294 anonim ***** válasza:
74%

"Én elhiszem, hogy ez a kondi + pszichológus dolog egy nagyon jó mantra, amit unalomig lehet ismételni, de már leírtam legalább 10x, hogy az égvilágon semmi értelme nincs."

Ha ragaszkodsz ehhez, legyen! Mondok akkor egy tuti jól működő és a kérdésed színvonalához tökéletesen passzoló módszert az incel-problémára:


Minden incel kap egy elektromos nyakörvet, melyet kötelesek viselni (ha a nyakörv lekerül róluk, a begyűjtő alakulat beviszi az incelt az Incel Központba és visszaszerelik rá, továbbá pénzbüntetést is fizetniük kell). Továbbá a Pegazushoz hasonló kémprogram vizsgálja az incelek mobilják, tabletjét és számítógépeit is, a lakásuk be lenne kamerázva. Minden írásuk, beszélgetésük megfigyelés alatt áll, amennyiben ezt az incel bármi módon szabotálja, áramütést kap a nyakörvből. Amennyiben incel baromságokat beszél, vagy ír le (pl. fórumokon), akkor is. Ha az incel viselkedése nem megfelel meg a társadalom elvárásainak, akkor is.


Mivel az incelekre nem hatnak az érvek és a racionális tények, így marad az idomítás és a fájdalom inger általi tanulás. Ha más nem, az elektromos nyakörv által kapott áramütés hatására leszoknak a debil eszméik terjesztéséről.



Tessék, íme egy kérdező által kiírt intézkedéscsomaggal azonos szintű megoldás erre a "társadalmi" problémára. :)

aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 915/3294 anonim ***** válasza:
11%

912: A kondi műkődhet.


A probléma: Ha naturálban próbálsz kondizni és nem vagy ebből a szempontból genetikailag a felső 10% -ban, te NEM fogsz eljutni oda, hogy mondjuk egy Baywatch Zack Efront megközelítő tested legyen. Enélkül viszont a nők nem fognak másként kezelni, mintha simán csak lefogytál volna.


Oké tudod az igazságot és te is elkezded szedni azokat a dolgokat, amiket mindenki szed aki izmos, vagy akár pl olimpiai sportoló. Ezzel két gond van:


- Egyrészt tönkreteszed a saját teszto termelésed, viszont örökké nem tudsz szerezni se más mellékhatások miatt.

- Másik gond a kopaszodás. Ha megvannak a gének, el fogod veszteni a hajad nagy részét.


Tehát nyápic incel -> izmos kopasz incel -> kopasz kövér bácsi.

aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 916/3294 A kérdező kommentje:

#915

Amit írsz, ott bukik meg, hogy nem tudnád beazonosítani hogy ki az incel és ki nem az.

aug. 11. 21:31
 917/3294 anonim ***** válasza:
21%

“Tessék, íme egy kérdező által kiírt intézkedéscsomaggal azonos szintű megoldás”:


Csak vissza akarunk térni ahhoz a rendszerhez, ami volt 100 évvel ezelőtt, amikor Európa még valóban erős és sikeres volt. Ez nem azonos azzal, amit írsz.

aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 918/3294 anonim ***** válasza:
63%
Ti sose lettetek volna sikeresek a társkeresésben, hiszen amikor még a szülők döntöttek a lány helyett, ők is a legjobbra, legszebbre, legpénzesebbre, legérdekesebbre, legsikeresebbre pályáztak. A mainál csak nehezebb dolgotok lett volna, de ezt sose látnátok be. Könnyű egy olyan múltat idealizálni, amit sose éltél át.
aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 919/3294 anonim ***** válasza:
77%

"Amit írsz, ott bukik meg, hogy nem tudnád beazonosítani hogy ki az incel és ki nem az."

Dehogynem. :)


"Csak vissza akarunk térni ahhoz a rendszerhez, ami volt 100 évvel ezelőtt, amikor Európa még valóban erős és sikeres volt. Ez nem azonos azzal, amit írsz."

Nem, ti tárgyiasítani akarjátok a nőket és magatokhoz láncolni, mert önszántából egyetlen nő sem nyúlna hozzátok védőkesztyű nélkül. Amit írtam, azonos szintű a kérdező (debil) ötletével. ;)

aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 920/3294 anonim ***** válasza:
72%

911 nem, házasságban sem jár a szex. Aki nem akar szexelni, az ne hazasodjon, mondod, miközben az összes fiatal nőt házasságra kényszerítenéd.... Nem gondolod ezt egy kicsit.... Khm......furcsa logikának?



912 nem véletlenül írjuk ezt, de te képtelen vagy felfogni....ezt is, mint kb minden mást...


Azért nem kellettél sosem egy nőnek sem, mert bizony benned van a hiba, de nem is kevés. Írtuk már, az, hogy külsőre nem vagy 10/10,az nem jelenti azt, hogy soha sem lesz párod. Mi nők, legalábbis jó részünk nem csak a külsőt tartja fontosnak. Lehetsz ronda, ha egy értékes, jó ember vagy, akkor valakinek kellesz úgyis.... De benned nincsenek értékek, nincsen olyan, amit szeretni lehetne, és te is lelki roncsként gondolsz magadra. Ha te nem tudod értékelni magad, akkor miért várod el, hogy majd más értékelni fog?


Igenis hozd rendbe magadat. Már csak tényleg, saját magad miatt is.



917, de qrva könnyű beazonosítani a hozzád hasonlókat. Kinyitjátok a szátokat és egyből süt rólatok az incelség, a nők iránti gyűlölet és a belső értékektől való mentesség.



918 sem erős, sem sikeres nem volt. A kényszer nem jó, nem tudom, miért nem vagytok képesek felfogni. Pedig nem olyan nehéz ez....

aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!