Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... ❯❯
 851/3294 anonim ***** válasza:
18%

Az is egy probléma, hogy a piacon rengeteg szingli anyuka van. Ezek mind olyan nők, akik fénykorukban nem a helyes döntést hozták meg, mert nem várta el a társadalom, hogy gondolkodjanak.


Én személyesen is akkor ástam bele magam igazán először redpill -be (a BP csak utána jött), amikor egyik közeli ismerős csajról kiderült, hogy helyettem egy agresszív falusi raktáros adoniszt választott és vele fog összeköltözni, mint végzős egyetemista. Na ez az a szituáció, aminek garantáltan egy 30+ -os kiégett szingli anyuka lesz a vége és amit a rendszeremmel el lehetett volna kerülni.

aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 852/3294 anonim ***** válasza:
18%

“Sőt, egyik valódi férfi sem bánt nőt, csak az a baj, hogy ezt külső alapján nem látod. Tehát jogosan tartunk attól, egy ilyen undormány disztópiában a nők élete teljesen tönkremenne”:


Talán nem csak a külső alapján kéne dönteni.

aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 853/3294 anonim ***** válasza:
86%
848 nem tudom, tisztában vagy-e vele, de.... A te incel közösséged tagjai közül előbb kerülnek ki nemhogy erőszakolók, hanem gyilkosok, sőt, sorozatgyilkosok is.
aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 854/3294 anonim ***** válasza:
81%
Az egész incelség arrólszól, hogy (okkal) sikertelenek férfiak a nők és a sikeres férfiak életét korlátoznák ahelyett, hogy magukba néznének. Irigység és gyűlölet, semmi más.
aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 855/3294 anonim ***** válasza:
22%

“előbb kerülnek ki nemhogy erőszakolók, hanem gyilkosok, sőt, sorozatgyilkosok is.”:


Eddig volt 3 sorozatgyilkos, ebből kettő Amerikában ahol a szabad fegyvertartás miatt heti szinten vannak lövöldözések.

aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 856/3294 anonim ***** válasza:
22%
854: Van irigység meg gyűlölet is, de teljesen jogosan.
aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 857/3294 anonim ***** válasza:
72%
Nem jogos, de mindegy. Te fogsz egyedül és magányosan meghalni.
aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 858/3294 anonim ***** válasza:
92%

"Erre próbáltam írni, hogy nem fog megerőszakolni, ha rendesen választasz, nem úgy, ahogy eddig."

A kérdező szerint egy kapcsolatban kötelesség a szex. Őt eddig nem választották, talán mégis működik a mostani rendszer.

Ha egy férfi megkapja a nemierőszakra az engedélyt, nagyon valószínű, hogy meg is teszi. Nem minden férfi ősember, de nagyon sok igen. Emellett, remek bosszú/zsaroló eszköz lenne, mikor valami más sérelme van az egyénnek. Erre a nők és a férfiak egyaránt képesek, ha úgy érzik bántották őket. Simán lehet, hogy a kapcsolati belviszályt feljelentgetési háborúban élnék ki. Ha valaki megsértődik, sok mindent jogosnak vél, pláne, ha jogilag tényleg megteheti.

Az emberek többsége gonosz, agresszív ösztönállat, csak kötik a szabályok (nők és férfiak egyaránt). Nézd meg, ha jön egy vészhelyzet, háború, természeti katasztrófa, zavargás, máris előtör a negatív oldal. Az esztelen agresszió, rongálás, lopás, erőszak.

Azt, hogy melyik férfi élne vissza a szex kötelezettséggel nem lehet megmondani. Ha nem nemierőszak formájában, akkor az anyagi ellehetetlenítés céljából. Főleg, ha működésképtelen kapcsolatokba kényszerűlnek továbbra is együtt élni a felek. És bizony a gyilkosságok, fizikai bántalmazások száma is megugrana, mert a feszültség nő, ha két egymással összeférhetetlen ember él együtt, ennek a feszültségnek pedig valahol csattannia kell.

Ha valaki még nem élt rossz kapcsolatban, az ne akarja a párkapcsolati piacot bolygatni.

aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 859/3294 anonim ***** válasza:
100%

#800

"Az a helyzet, hogy fogalmad sincs, mennyire durván meg tudják keseríteni a nők egy férfi életét. Egyszerűen nem tudod átérezni ennek a súlyosságát."

De, tudom, csak ez oda-vissza igaz.


Viszont a ti esetetekben nem erről van szó, mivel saját bevallásotok szerint sem volt sok közötök a nőkhöz.


#801

"Átérzi ő azt, csak a fsza azt gondolja, hogy ha most idepofázik, majd neki megmarad a barátnője és nem kell neki is incelként a Tinderen swipe -olgatnia."

Csak hogy tisztázzuk, mert láthatóan itt hatalmas nagy téveszmékben vagytok. Jelenleg szingli vagyok és életemben nem használtam még tindert, szóval ennek fényében menjen tovább a beszélgetés.

Nem azért nem értek egyet, mert egy csajnak meg akarok felelni, hanem mert OBJEKTÍVEN nézve hülyeség, amit beszéltek.


#807

"vagy valamiről, ami társadalmi jelenség szinten van jelen az emberek életében."

Ez így van, a ti esetetekben pedig egyéni esetekről van szó és nem társadalmi jelenségről.

Ha társadalmi jelenség lenne, akkor az incel-ek nem 10% alatt lennének jóval.


#815

"Mikor teljesen átlagos, normális tinédzser voltam, akkor sem kellettem senkinek."

Csak az a helyzet, hogy lehet, hogy akkor se voltál már az. Lehet, hogy nem voltál olyan állapotban, mint ma, de ebből még nem következik, hogy átlagos, normális tini voltál.

Az eddigiek alapján pedig tényleg nem az voltál.


#834

"de kiterjedt szociális hálóval nem rendelkező átlagos/átlagon aluli kinézetű/magasságú férfi és az átlagos nő helyzete között a párkapcsolati piacon ma EKKORA a különbség"

Ez pl. nem igaz.

Ha komoly kapcsolatot keres a csaj, akkor ha nem rendelkezik szociális hálóval, akkor nem fog tudni normális kapcsolatot találni. Ezt azért mondom, mert én személyesen is ismerek ilyen nőket.


Ez max arra igaz, ha egyszer meg akarja magát b*szatni, de azt ne hívják már kapcsolatban.

aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 860/3294 anonim ***** válasza:
100%

852 én pl nem csak az alapján döntök. Ahogy a nők nagy része sem.



855 jó lesz az minimum 30-nak is. Náluk BIZONYÍTHATÓ az incelség. De nézz kicsit utána a dolgoknak te is, oké?



856 nem, egyáltalán nem jogos, csak annak hiszed, mert nem gondolkozol....

aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!