Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯
 771/3288 anonim ***** válasza:
13%

En nyitott lennek mas meggyozodesre. Bak Jupiterem van. Vagyis, ha azt latom, hogy van, ami a gyakorlatban mukodik, a szemem lattara, akkor elfelejtem a blackpill-t. De egyelore nincs ilyen.



Az ilyen szar "legyen hobbid", azt kar felhozni, ha a hobbid nem extravagans pl. motorversenyzes, hanem a nok szamara "gagyi" akkor azzal sokra nem mesz a noknel.



40F incel

aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 772/3288 anonim ***** válasza:
73%
A párommal az egyik közös szenvedélyünk az olvasás. Nincs jobb, mint összebújva olvasni egy hideg ital mellett.
aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 773/3288 anonim ***** válasza:

772, nem hinném, hogy van egységesen működő "módszer".

Ami a hobbikat, vagy bármi hasonlót illeti, én soha nem gondolkodtam rajta, mi javít, vagy ront az esélyeimen a párkeresésnél. Az, hogy benti állataim vannak pl. sokat rontott rajta, de nekem fontosak.

Szerintem a legrosszabb, amit valaki tehet, ha nem a saját életét éli, nem a saját maga számára fontos dolgokkal tölti meg az életét.

aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 774/3288 anonim ***** válasza:
52%

"Ami a hobbikat, vagy bármi hasonlót illeti, én soha nem gondolkodtam rajta, mi javít, vagy ront az esélyeimen a párkeresésnél"



En sem. Azok a hobbijaim, amik. De a parkeresesnel nem segit.



40F incel

aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 775/3288 A kérdező kommentje:

#770

Én egyedül Andrew Tate-t ismerem innen. Vele mi a probléma?

aug. 9. 17:15
 776/3288 anonim ***** válasza:
100%
776# minden.
aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 777/3288 anonim ***** válasza:

Wheatwaffles-t nem említettétek

Persze ő már abbahagyta a videózást, de én általa ismerkedtem meg a valósággal, a blackpillel

Még ha nem is értettem egyet sok dologgal - főleg az arcosztályozást tartom ostobaságnak - akkor is nagyszerűnek tartottam hogy a helyzetet olyan szépen kielemezte

A valóság ugyanis egyáltalán nem az a mézesmázas gyermekmese amivel etetnének minket. Ez ugye elég nyilvánvaló hiszen nap mint nap tapasztaljuk (mindig kapunk emlékeztetőket is)

Mégis úgy erőltetik a megtévesztő kamumesét mintha az életük múlna rajta hogy mi elhiggyük azt. Ugye aki elhiszi (a legtöbben sajnos, mindenáron meg akarnak felelni ezért vakon szemlélik a világot akkor is ha szenvednek) az maga is a saját nyomorát támogatja.

Aki meg kétségbe vonja, az ilyen videósok segíthetik a helyzet pontos felmérésében

aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 778/3288 anonim ***** válasza:
37%

A noknel sikertelen ferfiak igazsaga teljesen mas, mint a noknel sikeres ferfiak igazsaga, no meg a nok igazsaga. A vilagon 8 milliard fele igazsag letezik.



A mi igazsagunk a blackpill, mert a gyakorlati elettapasztalataink azt erositik meg. Ugy bantak velunk a nok, mint a blackpill-es arcokkal. Az o torteneteikben a mi torteneteink elevenedtek meg.



40F incel

aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 779/3288 anonim ***** válasza:
8%

776: Andrew Tate -nek rengeteg dologban igaza van. Különösen a nőkkel kapcsolatban szinte megegyezik a blackpillerekkel.


A hiba ott van, hogy az igazságot felhasználva felépített egy üzletet a szerencsétlen incel férfiak lehúzására.

aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 780/3288 anonim ***** válasza:
8%

Wheat waffles -el az a probléma ami sok más emberrel is történik a manoszférában.


Egyszer szétteszi neki egy nő és rögtön jön a “ez a nő más”, “ebben meg abban nem volt igazuk a blackpillerekbek”, “nekem van barátnőm és ő nem olyan”.


Amíg nem volt barátnője, addig based volt, utána viszont már hígult az üzenet.

Ezért is lenne jobb szerintem, ha ez egész mozgalmat nem az definiálná, hogy “incelek” vagyunk, hanem lenne egy rendes antifeminista mozgalom helyette.

aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!