Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯
 751/3290 anonim ***** válasza:
100%

#751

"hiszen en is ilyen vagyok"

Csak ő nem olyan volt. Itt egy fizikailag erős sportolóról van szó.

aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 752/3290 anonim ***** válasza:
0%

Na, hat az nem vagyok. Sportolokent tenyleg konnyebb.



40F incel

aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 753/3290 A kérdező kommentje:

#750

Ti voltatok az állító fél. Nektek kell bizonyítani. Nem tudjátok ezt megtenni, tehát hazudtatok.


Evidenciákat ne kelljen már magyarázni.


Amíg nem tudjátok bizonyítani, addig hazugok maradtok, én pedig nem foglalkozom ezzel a témával többet.

aug. 9. 13:51
 754/3290 anonim ***** válasza:
79%

#754

"Ti voltatok az állító fél."

Egyébként ezen logika mentén te is hazug vagy.

Az állításod az volt, hogy "tudományosan kidolgozott" intézkedéscsomagod van, ami nem igaz. Semmi tudományos nincs abban, amit ide okádtál eddig.

aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 755/3290 A kérdező kommentje:

#755

Ezt már megbeszéltük. Tudományos szempontok alapján dolgoztunk, de nem vagyunk sem tudósok, sem doktori címmel rendelkező tudományos munkatársak. Nagyon sajnálom, ha valakit ez megtévesztett, és azt gondolta, hogy az oxfordi egyetem Incel Tanszékéről érkeztem.

aug. 9. 13:59
 756/3290 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz a nőkkel, ennyi.
aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 757/3290 anonim ***** válasza:
73%

754 te is állítottál, leginkább baromságokat... Na meg azt, hogy mi a halálodat kívántuk. Pedig ez nem ( legalábbis rám nézve semmiképpen sem) igaz.



756 hogyne... Tudod akkor tudományosan kidolgozott, ha ténylegesen hozzáértők csinálják, ti pedig nem vagytok azok. Tehát hazudtál mára kérdésben is.

aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 758/3290 anonim ***** válasza:
87%

Íme néhány példa, ezeket te írtad.... Jó, egyet pasinak írtál, de attól még igaz rád, hogy aki nem ért veled egyet, arra mindent is mondasz....



"175/758 A kérdező kommentje:

#170



Fogadd el, hogy beteges férfigyűlölő vagy!"



Szidás #1 beteges férfigyűlölő



"187/758 A kérdező kommentje:

Hiába mantrázod, hogy nem forgatod ki. Olyan dolgokat adsz a számba, amiket én nem mondtam. Kötelezőek előírt szexről volt szó házasságon belül, nem erőszakról. Minden mást csak te költesz hozzá. Gondolom valami elkényeztetett, eltartott "nő" lehetsz."



Szidás #2 nem lehet normális véleményed, biztos csak egy eltartott nő vagy, és még azt a szót ID idézőjelbe raktad.



" 189/758 A kérdező kommentje:

#190



És hány férfi életét tetted vajon tönkre?"



Szidás #3 utalás arra, hogy egy x@r ember az, akinek ezt írtad....



"193/758 A kérdező kommentje:

#191



Megint nem mondasz igazat. Senki sem írta, hogy az erőszak legális lenne. Ott van az első kommentemben, hogy az ettől való eltérés pénzbüntetést von maga után! Tehát nyilván el lehet térni, csak büntetve van --- egyik fél sem kényszerítheti a másikat! A többit te forgattad ki és magyaráztad bele. Nagyon buta vagy."


Szidás #4 az illető buta, csak mert nem ért veled egyet.



" 227/758 A kérdező kommentje:

Nem kérhetjük számon a nőkön, hogy tönkre tették az életünket? Te normális vagy?"


Szidás #5 utalás arra, hogy az illető nem normális.


" 259/758 A kérdező kommentje:

Beteges férfigyűlölő vagy. Őszintén sajnálom a férjed, ha van. Sosem leszel boldog."



Szidás #6 beteges, férfigyűlölő, re. Elem sosem lesz boldog.



" 268/758 A kérdező kommentje:

#267



Mindenre van magyarázatod, amivel képes vagy elferdíteni a valóságot. Senkit se érdekel hogy ti otthon mit csináltok! Arról van szó hogy társadalmi szinten mi a norma, pl. állami/egyházi fenntartású iskolákban, intézményekben, vagy akár munkahelyeken.



Egy hazug rongy vagy , semmi több."



Szidás #7 hazug rongy


" 293/758 A kérdező kommentje:

Jaj de jó látni hogy ennyire frusztrált egy férfigyűlölő rongy."


Szidás #8 férfigyűlölő rongy


" 317/758 A kérdező kommentje:

#315


Magyarul keresitek a kifogást, hogy miért ne kelljen a férjekhez érni. Semmilyen várandósságot vagy munkát nem kell ide keverni. Egy párkapcsolatban, házasságban normális a szex. Ha egy buta liba vagy, és nem így gondolod, akkor fizess. Ilyen egyszerű ez."


Szidás #9 buta liba


" 332/758 A kérdező kommentje:

#327



Hát ha az a kérdés, hogy 20 erőszakos nő előtt vállalom-e, akkor nyilván nem, hisz nem tudnám magam megvédeni. De az erőszak a primitív és gyáva emberek fegyvere, magyarul az olyanoké mint te.



De ha lesz egyszer incel párt Magyarországon, oda szívesen csatlakozom aktivistaként vagy szakpolitikusként, a nevemet és az arcomat adva az egészhez."


Szidás #10 másik ember gyávának, erőszakosnak és primitívnek nevezése



" 333/758 A kérdező kommentje:

#330



Akkor ebben az esetben a te szinted egy tanulatlan, bunkó, erőszakos ösztönlény lenne a férfiak közül."


Szidás #11 utalás arra, hogy a jelölt válaszoló tanulatlan, bunkó, erőszakos és ösztönlény.



És még csak nem is mentem végig.... Ez csak pár példa. De úgyis le fogod tagadni még úgy is, hogy itt van idézve, a válasz sorszámával együtt.

aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 759/3290 anonim ***** válasza:
89%

#756

"Ezt már megbeszéltük. Tudományos szempontok alapján dolgoztunk, de nem vagyunk sem tudósok, sem doktori címmel rendelkező tudományos munkatársak"

És utána legalább 3 ember objektíven, érvek mentén elmagyarázta, hogy miért kell évtizedes tapasztalattal rendelkező kutatókat bevonni.


Vagyis de, hazudtál.

aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 760/3290 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hazudni, tehát nem tagadom le (bár ezt nem is lehetne nyilván).


Köszönöm az idézeteket, azonban az volt a kikötés, hogy NORMÁLIS kommentre mikor írtam bunkó választ. Én úgy érzem, hogy ezeknek mind megvolt az előzménye. Nyugodtan nézd végig, hogy mikre írtam az adott válaszokat.

aug. 9. 14:41
❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!