Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯
 731/3283 anonim ***** válasza:
26%
#731 mivel a nőknek mindig a választható legjobb kell. A többivel nem is foglalkoznak, így ha lesz chad, őt akarja majd választani. A többi nem lesz elég jó neki.
aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 732/3283 anonim ***** válasza:
31%

"a csaj nem marad ott"



De ha Chad-et kapott, nem adja lejjebb.



40F incel

aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 733/3283 anonim ***** válasza:
31%
ja ez sajna így van.. annó ezt úgy hívták, hogy "alfaözvegy". Összejött egy nagyon kellendő pasival. És mivel utána nem talált olyan jót, elégedetlen volt minden kapcsolatban. Ezért egyedül maradt.
aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 734/3283 A kérdező kommentje:

#720

Meg tudod mutatni, hogy hol írtam az általad intézett dehonesztáló jelzőket általánosságban a nőkre?

aug. 9. 12:09
 735/3283 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Engem csak 1 dolog érdekel.

A “férj” mit nyújt a nőnek?

Tehát ha feleség vagyok , szexelnem kell, muszáj mosni főzni takarítani háztartást vezetni.

Oké!

De én mit kapok cserébe?

Vagy ingyen pna, ingyen szakács, ingyen takarítónő legyek?

Vagy mivel kompenzálod a munkámat?

Van luxus ház, rengeteg pénz, nyaralások, gyönyörű ruhák, táskák, cipők, parfümök, minőségi szex, egészséges farokméret???

Mert ha nincs, akkor te konkrétan rabszolgaságot akarsz újra behozni.

aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 736/3283 anonim ***** válasza:
66%
735, ő hol írta, hogy általánosságban használtad ezeket a jelzőket a nőkre?
aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 737/3283 anonim ***** válasza:
80%
735 rólam , és még több másik válaszolóról igenis vállalhatatlan módon írtál. Keresd vissza, ha ennyire sz@r a memóriád
aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 738/3283 A kérdező kommentje:

#737

Azt írta, hogy az ide írogató nőket hordtam el mindennek. Ami nem igaz. A rengeteg válaszadó közül 1-2 nőnek mondtam hasonlót, pl. amelyik halállal fenyegetett.

aug. 9. 12:39
 739/3283 A kérdező kommentje:

#736

Hol írtam, hogy muszáj a nőnek egyedül vezetnie a háztartást? Vagy hogy nem dolgozhat? Vagy hogy a férj nem veheti ki a részét a háztartásból?

aug. 9. 12:40
 740/3283 A kérdező kommentje:

#738

És ti hogy írtatok rólam? Kössem fel magam, meg kéne mérgezni engem, nem érdemlem meg az életet stb.

aug. 9. 12:41
❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!