Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯
 711/3283 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy kérdező, nem azért nem korlátozhatod az emberi szabadságot mert az sokak szerint csúnya dolog, hanem azért mert nem lesz támogatottsága egy olyan intézkedésnek ami ezt tartalmazza.

Nem csak a nők és chadek fogják ellenezni mindenképpen az agyament terveidet, hanem még az incelek javarésze is. A szabadságukat ugyanis ők is féltik, és nem fog tetszeni egy olyan világ ahol ezt korlátozzák.

Márpedig ha valakinek nincs társadalmi támogatottsága akkor elveszti de eleve meg sem szerzi a hatalmat. Nem csak demokráciákban, minden rendszerben elengedhetetlen a társadalmi támogatottság. Amit nem kaphatsz meg akkor sem ha csoda történik mert az emberek 95%-a ellene(d) van

aug. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 712/3283 A kérdező kommentje:

#696

Nem tartok alsóbb rendűnek a nőket

Csupán a társkeresési, párkapcsolati piacon uralkodó feminista dominanciát akarom megszüntetni. Ez az incelektől függetlenül sem egészséges dolog.


#698

Kizárólag az intézkedéscsomag, vagy egyéb hasonló radikális megoldás útján látok magam egy barátnőt. De abban igazad lehet, hogy már a fantáziámat se tudom elengedni. Szívesen fogadok tanácsot ezzel kapcsolatban.

aug. 9. 06:35
 713/3283 A kérdező kommentje:

#702

Úgy legyen.


#705

Semmiben nem hazudtam. Itt veszítetted el a komolyságod.


#708

Ebben sajnos igazad lehet!

aug. 9. 06:38
 714/3283 A kérdező kommentje:

#709

Nem mondtuk hogy csak chadek és incelek vannak. Lásd az első kommentem. Viszont az tény hogy a chadeknek jut a legtöbb nő. Magyarul erősen felülreprezentáltak a párkapcsolati piacon.

aug. 9. 06:39
 715/3283 A kérdező kommentje:

#714

De a jövőben lehet hogy megérik a társadalom (vagy annak egy jelentős része) erre a csomagra, és elismerik a szükségességét.

aug. 9. 06:40
 716/3283 anonim ***** válasza:
100%

#715


Én azt javasolnám először, hogy nézz meg valami laza filmet/animét/sorozatot/képregényt/könyvet/játékot, ami beszippant, és érintik ezeket dolgokat: ismerkedés, kapcsolatok és felmerülő dolgok. Most hirtelen két alkotás jutott eszembe. Az egyik az Őrült dilis szerelem. Ez konkrétan egy PUA film. Vannak még de nem jut eszembe.. a másik pedig ez a videó. https://www.youtube.com/watch?v=AhDCAyHim4g zseniális. Azért javaslom, mert nekem ellazították a feszességem az ismerkedéssel kapcsolatban, legalábbis fantázia szintjén.


De amúgy, ha azt mondod, hogy amiket ajánlottam az hígfos. Akkor kérlekszépen itt vagyunk a lehető legalkalmasabb helyen, hogy filmajánlót kérj..


Még nekem sem sikerült elérnem, azt hogy élvezzem a megpróbáltatásokat. Csak az agyban kell valahogy átváltani egy belső kapcsolót. Tudom mert másnál már láttam.


#698 vagyok

aug. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 717/3283 anonim ***** válasza:
0%

“A dédapám sose járt semmilyen fronton, lévén, hogy egy komolyabb gerincproblémával született”:


Tehát nem látta a háború borzalmait, csak az utána következő nőtöbblet világát.

aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 718/3283 anonim ***** válasza:

699 meg nem is a mindenre képtelen incel fasziktól, az is biztos.


700

Vaaaagy ő egyszerűen igazi férfi volt, nem pedig olyan agyilag igencsak kicsi fiú, mint az incelek

aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 719/3283 anonim ***** válasza:
100%

713 de, annak tekintesz minket. Ez abból is látszik, hogy bele akarsz taszítani minket kényszerházasságba és elvárod, sőt, kotelezed arra a nőket, hogy hagyják magukat megerőszaolni. Na meg persze az is ott van, hogy ha egy normális nő ír ide neked, akkor ő csak egy hülye p1csa, egy értéktelen rongy, agyatlan csitri, kis liba..... Aki nem tartja alsóbbrendűnek a nőket, az nem ír róluk ilyeneket, ha még csak rá sem szolgálnak...


De nem lesz párod.... Max egy nő, amit magadhoz kényszerítesz és megerőszakolsz, mondván neked jár a heti minimum egy szex.



715 bizonyította ezt egészen konkrétan senki.


716 neked kéne megérned arra, hogy felfogd, mekkora baromságot akarsz elérni..

aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 720/3283 anonim ***** válasza:
88%

#715

" Viszont az tény hogy a chadeknek jut a legtöbb nő. Magyarul erősen felülreprezentáltak a párkapcsolati piacon."

A felülreprezentált pont ennek ellentéte.

Ha a chad-eknek jut a legtöbb nő, akkor a párkapcsolati piacon ők töltenek a legkevesebb időt, mert kapcsolatban vannak és nem kapcsolatot keresnek, így alul vannak reprezentálva.

A logikád szerint pont az incel-eknek kell felülreprezentálva lenniük, mivel ők sosincsenek kapcsolatban, így mindig a párkapcsolati piacon lehetnek.

aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!