Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3201/3282 anonim ***** válasza:
11%
3199: Blackpill/incel kérdés alatt vagyunk.
tegnapelőtt 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3202/3282 anonim ***** válasza:
27%

"általánosan lenézett és undorítónak tartott tagja vagy a társadalomnak.😉 Ez a szöveged kevésbé volt olyan szórakoztató":


Ez nem igaz a legtöbb incelre (rám biztosan nem). Ettől függetlenül ezzel az evolúciós dologgal én se értek egyet. Az ébredésnek az is része elvileg, hogy rájössz, hogy nem vagy a többiek felett.. viszont alattuk se.

tegnapelőtt 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3203/3282 anonim ***** válasza:
20%

Az igazi probléma az, hogy a mostani rendszerben 12 -13 éves korig együtt fejlődnek a nemek, utána viszont a nők megragadnak azon a szinten és 28 évesen még mindig olasz/skót művész Chadeket kergetnek a normális férfiak helyett, akik valóban hasznosak a társadalom szempontjából.


Ezen kellene változtatni például azzal, hogy valahogy elérnénk, hogy a nő döntéseinek is legyenek adott esetben negatív következményei... Ez az az impulzus, aminek hatására a férfiak érettebbé vállnak.

tegnapelőtt 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3204/3282 anonim ***** válasza:
35%
Lyézusgyerele... Szándékosan írtam a szojbojt meg a lyóistent...
tegnapelőtt 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3205/3282 anonim ***** válasza:
48%
De ha már itt tartunk, váLnak, oké, a váLLnak semmi baja, remélem🫥
tegnapelőtt 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3206/3282 anonim ***** válasza:
48%
De tényleg, lyézusgyerele, #3203, elképesztő vagy. Tényleg nem vagy normális. Mi ez a szöveg már???
tegnapelőtt 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3207/3282 anonim ***** válasza:
0%
Most direkt rákerestem a szóra pedig és így jött fel
tegnapelőtt 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3208/3282 anonim ***** válasza:
0%
tegnapelőtt 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3209/3282 anonim ***** válasza:
0%
3206: De most mi a gond azzal, amit írtam? Látszik, hogy kiakadtál rajta és azonnal be kellett böfögni valamit.
tegnapelőtt 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3210/3282 anonim ***** válasza:
Nem a 3206 vagyok, de ha nem érted, mi a gond azzal, amit írtál, akkor tényleg totál beteg vagy.
tegnapelőtt 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!