Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3211/3282 anonim ***** válasza:
65%

"nők megragadnak azon a szinten és 28 évesen még mindig olasz/skót művész Chadeket kergetnek a normális férfiak helyett"

Számomra érthetetlen, hogy milyen alapon írsz ilyen lenézően a párommal és a velem szemben, holott kétlem, hogy bármilyen okot írtam volna, amivel kiérdemeltük volna ezt.

A párom egy múzeumban dolgozik restaurátorként, becsületes szakmája van és emellett több hobbija (például a festés és fényképészet), amik szintén a művészetekhez köthetőek; mégis miért ne lenne normális? Ő huszonhét éves, én huszonöt, három éve vagyunk együtt, miután az Erasmus programom alatt találkoztunk könyvesboltban és elhívott randizni. Azóta se bántam meg a döntésemet, de ha most mégis szakítanék vele bármi miatt, miért kéne bármilyen következményben részesülnöm?

Komolyan, nem értem, hogy itt hol a probléma...

tegnapelőtt 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3212/3282 anonim ***** válasza:
7%

3210: Annyiból van igazad, hogy ez így nem teljesen igaz. Miután a hatalom a nők kezében van és ők így választanak párt, a férfiak is a mindenféle Chad típusú férfiakkal próbálnak barátkozni, mert nekik vannak nő ismerőseik, akikkel talán ők is összejöhetnek a való életben (miután a rendes piac, a Tinder nem működik nekik).


Ennek következménye, hogy a munkahelyen is ez a férfitípus kerül vezető pozícióba, így végül is papiron ő termel nagyobb GDP -t is.


A dolog egészen addig tart, amíg egyszer csak a kínai Xpeng 5 millió forintért adna tökéletes elektromos autót, míg a VW -nél ugyanez 10+ millióba kerülne.. és összeomlik az európai gazdaság, ahogy megjósoltam 4 éve.

tegnapelőtt 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3213/3282 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy szoktam írni, 2020 előtt még azért nem volt teljesen ilyen a világ, nem az online volt az első számú ismerkedő platform.
tegnapelőtt 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3214/3282 anonim ***** válasza:
...és még mindig nem veszik észre az incelek, hogy mi is velük a baj!🤣
tegnapelőtt 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3215/3282 anonim ***** válasza:
23%
Nehéz észrevenni, miután az egyetemen és a sportban is sikertelen 28 éves Chad ismerősömet instagrammon kergetik a nők az egyéjszakás kaland után a hosszútávú kapcsolat igéretével.
tegnapelőtt 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3216/3282 anonim ***** válasza:
16%

Aztán visszaemlékezek 21 éves koromra, amikor még nem volt ennyire rossz a piac és nekem is volt egyéjszakás kalandom és az a nő hogy viselkedett akkor.


Nyilván ha valakinek nincsenek tapasztalatai nőkkel, meg Chadekkel és csak az állásinterjúknál is nehezebb "randizást" ismerik, aminek a végén 3 év sz@arakodás után kapcsolatban kerülhetnek egy nővel, aki megunta a kollégiumi orgiákat.. más a véleménye, amíg legalább az európai gazdaság működik persze.

tegnapelőtt 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3217/3282 anonim ***** válasza:
Engem őszintén érdekelne, hogy szerinted miért nem normális a párom, ha már ezt korábban így megfogalmaztad.
tegnapelőtt 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3218/3282 anonim ***** válasza:
12%

3217: Igazából nem tudom, lehet te vagy a kivétel. Mindenesetre az furcsa, hogy pont egy nyugati szexturistával sikerült összejönned, aki nyilván azért van itt, mert ott nyugaton nem sikerült, mivel ott korábban történt az online párkapcsolati piaci apokalipszis, mint nálunk.


Ezt is megjósoltam 2021 -ben, hogy az akkori londoni piac 3 -4 év múlva a budapesti lesz.. és igazam lett.

tegnapelőtt 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3219/3282 anonim ***** válasza:
28%
Az is furcsa, hogy egy jó kis Netflix + chill helyett Vasárnap, meg különösen Péntek este itt kommentelsz egy incel kérdés alatt.
tegnapelőtt 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3220/3282 anonim ***** válasza:
11%
De mindez nem jelent semmit persze, lehet a te pasid a legtökéletesebb a világon és nem a kinézet meg a külföldi származás miatt lett választva, hanem a művészi érzékei miatt.
tegnapelőtt 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!