Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3191/3282 anonim ***** válasza:
22%

"Tudjátok mit, én nem is bánom, hogy akkor szojcsed vagyok. Már maga a kifejezés is, telyóisten...":


Na várjunk csak. Most ugye nem az történt, hogy az elméletileg "lúzer" incelekhez bekommentáló nőnek annyira erős volt, amit írtunk, hogy beküldte a béta balek dobzse barátját, hogy ő is szóljon már hozzá?


A nagy művész meg persze másodikban nem menne át a helyesírásból (én is vétek hibákat, de ez a következő szint és én viszont nem bölcsész vagyok meg nem is művészlélek.. hanem autista mérnök)

tegnapelőtt 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3192/3282 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, az én művészlélek "soy chad" párom nem tud magyarul, szóval ő biztosan nem fog hozzászólni ehhez a beszélgetéshez. Illetve kicsit megmosolyogtatónak tartom, hogy egy olyan ember próbál belekötni mások helyesírásába, akinek olyan szavak képezik a rendszeres szókészletét, mint "oofy doofy".
tegnapelőtt 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3193/3282 A kérdező kommentje:

#3190

Látom, nagyon frusztrál a gondolat, hogy alsóbb rendű létforma lehetsz az incelekhez képest.

tegnapelőtt 20:43
 3194/3282 anonim ***** válasza:
56%
Ezek után nem tartod magad szexistának, kérdező?
tegnapelőtt 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3195/3282 anonim ***** válasza:
9%
3192: Akkor értem mi volt viszont. Összejöttél egy geomaxxer franciával, mert a magyarok nem voltak elég "szexik". Ha francia, akkor biztos művész is.
tegnapelőtt 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3196/3282 anonim ***** válasza:
9%
De akkor viszont a válaszoló miért vette magára? Chadnek érzi magát meg művészléleknek?
tegnapelőtt 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3197/3282 anonim ***** válasza:
65%
Nem francia, hanem olasz-skót és honnan tudjam, hogy egy másik felhasználónak mi a baja? Ha ennyire aggódsz miatta, kérdezd meg privátban tőle.
tegnapelőtt 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3198/3282 anonim ***** válasza:
9%
3197: Ezt a pill -t most neked adom. Csak felvetettem mert úgy írt, mintha ő lett volna az a "soy-chad", akiről írtam korábban.
tegnapelőtt 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3199/3282 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen értelmetlenül írsz; nem vagy esetleg kicsit becsiccsentve vagy valami?
tegnapelőtt 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3200/3282 anonim ***** válasza:
46%

"Látom, nagyon frusztrál a gondolat, hogy alsóbb rendű létforma lehetsz az incelekhez képest."

🤣🤣🤣


Ez különösen vicces egy társadalmilag, jellemben hulladék inceltől. De nyugodtan áltasd magad azzal, hogy az incelek az "evolúció következő fokozatai", tudjuk jól, hogy ezt még te magad sem hiszed el, mert tisztában vagy vele, hogy általánosan lenézett és undorítónak tartott tagja vagy a társadalomnak.😉 Ez a szöveged kevésbé volt olyan szórakoztató, mint az evolúciós agymenésed, de még pont jó poén volt így estére.😆

tegnapelőtt 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!