Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3161/3282 anonim ***** válasza:
18%

“A legtöbb kérdés rövid időn belül átmegy anyázásba és kifullad.”:


Azért oofy doofyztam párszor. Az nagyobb sértésnek számít…

tegnapelőtt 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3162/3282 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Mivel te nem akarsz változtatni semmin, fogadd el hogy nem kellesz a nőknek.

Majd idővel úgyis muszáj lesz felfognod.

Keress más elfoglaltságot, lehet hegyet mászni, kirándulni, futni, annyira szép hobbi van.

Vagy tanulj valamit amit még nem tudsz és leköt pl tánc.

De fogadd el végre hogy soha nem lesz nőd.

Viszont ha jól keresel és nem vagy mamahoteles, előbb utóbb vehetsz egy szilikonbabát. Elég élethűek.

Ha pedig magányos vagy akkor kutyát meg macskát.

tegnapelőtt 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3163/3282 anonim ***** válasza:
16%

“Akár a külső, akár bármi más miatt, de rendelkezünk azzal a képességgel, hogy függetleníteni tudjuk magunkat a társadalomban jelenlévő erkölcsi mételytől”:


Ennek a programnak pont az lenne a lényege, hogy ebben a cikkusban* végre felszabadulhatnánk a korábbi vallási kényszerek alól és csinálhatnánk egy jobb tudományos alapú rendszert. Az, hogy a férfiak meg a nők szexelni akarnak, csak a vallások szerint “erkölcsi métely”. A tudomány szerint ez csak természetes ösztön, amire szükség van a boldog élethez.. és a magas GDP -hez is.


*: A ciklust úgy értem, hogy párszáz évente mindig van egy “erkölcsi züllés” - azaz felszabadulás a vallásik kötöttségek alól, amit mindig egy vallásokhoz való visszatérés követ.


Ha ezt a programot, vagy valami hasonlót nem fogadnak el a feministák, akkor 10 év múlva most is ez lesz, és a konyhában találják magukat egy arab incel házában.

tegnapelőtt 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3164/3282 anonim ***** válasza:
63%
Menjünk vissza a sötét középkorba és égessük el mágján az életképtelen, haszontalan, férfiatlan inceleket!
tegnapelőtt 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3165/3282 anonim ***** válasza:

Engem még mindig az érdekelne, hogy mégis mire gondolt a felhasználó, amikor "soy-chad"-nek nevezte a páromat. Azt se tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz dolog.


Amúgy pedig arab incel, magyar incel... Jöttök ezzel a fenyegető jövőképpel, holott ti semmivel se vagytok jobbak. Komolyan, jöhettek itt a szélsőséges iszlámmal, ami valóban elrettentő, de jelen formátokban ti ugyanazt a gyűlöletet és elnyomást képviselitek.

tegnapelőtt 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3166/3282 anonim ***** válasza:
19%

“jelen formátokban ti ugyanazt a gyűlöletet és elnyomást képviselitek.”:


Bizonyítottam, hogy ez nem így van.


“amikor "soy-chad"-nek nevezte a páromat. “:


Arra gondoltam, hogy egy jóképű férfi, aki megtehetné, hogy simán megdug, de ehelyett úgy viselkedik, mint egy béta férfi, akinek bizonyítania kell, hogy most művész lélek.

tegnapelőtt 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3167/3282 anonim ***** válasza:
15%

“És az nem lehet, hogy simán csak jól működik a kapcsolatom a soy chaddel?”:


Nem. Aki gyakorin támadja az inceleket, az a nő nem alkalmas minőségi párkapcsolatra. Különösen úgy, hogy ennyi válasz után sem fogadod el, hogy nekünk van igazunk.

tegnapelőtt 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3168/3282 anonim ***** válasza:
100%

3167, tehát ha valaki nem ért egyet az incelekkel, az alkalmatlan a kapcsolatra? :D Az kemény.

Az incel gondolatokkal és jövőképpel nagyon nehéz normálisan szocializálódott és normálisan szociális életet élő emberként egyetérteni. Szerintem épp az zárja ki a minőségi kapcsolat lehetőségét, ha ennyire végletesen sötéten látja valaki az ellenkező nemet, a világot, a jövőt, technikaliag mindent.

(Nem a "soychad" tartótisztje vagyok, hogy a félreértéseket elkerüljük.)

tegnapelőtt 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3169/3282 anonim ***** válasza:

#3166

Egyrészt nem kell megjátszania semmit, már jóval előttem is foglalkoztatták a különböző művészeti ágak. Vagy szerinted ovis kora óta úgy alakította az életét, úgy választott tanulmányi és karrierbéli utakat, hogy csak huszonnégy évesen ismert meg? Nem minden férfi annyira élettelen és kétségbeesett, hogy az egész életét egy potenciális partner köré építse...

Másrészt köztünk a napi egy-két szex az általános, szóval hidd el, nem rejtegeti a testi vágyait. Nem is kell, örömmel osztozkodom bennük. Előttem is voltak hosszútávú párkapcsolatai és egy-két alkalmija, szóval szexuális téren sincsenek problémái és nem is voltak.


Semmit sem bizonyítottál, egyszerűen jelenlegi formádban egy kávéra nem mernék beülni veled, mert jó esetben is azt tartom a legesélyesebbnek, hogy üvöltözésbe és szidalmazásba fulladna a találka, mert nem tetszene valami, amúgy tök általános, dolog, amit mondok.

tegnapelőtt 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3170/3282 A kérdező kommentje:

#3160

Nem az őskorban vagyunk. Manapság nem kell pl. kifogástalan fizikum, hogy érvényesülni tudj a társadalomban, hiszen az eszeddel is tudsz pénzt keresni. Sőt, manapság a munkák 95%-hoz nemcsak erő, hanem szaktudás is szükséges. Tehát pont ilyen szempontból is fejlődött/változott a világ.

tegnapelőtt 16:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!