Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3121/3282 anonim ***** válasza:
7%

“Azt se látom be, mitől vannak a férfiak "brutális hátrányban".”:


Itt beszélünk róla 3000 válasz óta.

Menj fel Tinderre ma 2024 -ben modell férfiként, majd ronda kövér nőként. Melyiknek lesz több matche? Melyik kap több ajánlatot hosszú távú kapcsolatra is, ha nem a kinézetben top 5% -ból választ?

okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3122/3282 anonim ***** válasza:
72%
Az inceleknek miért van ennyire bekattanva a Tinder? Mintha az lenne minden...
okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3123/3282 anonim ***** válasza:
65%
Az incelhiszti továbbra sem társadalmi probléma.🤣
okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3124/3282 anonim ***** válasza:
0%

“Aki ehhez tud alkalmazkodni, az tud, aki nem, lemarad.”:


Az normális, hogy nőként akármilyen ronda vagy, az egész világ alkalmazkodni fog hozzád a mostani rendszerhez, míg férfiként a csillagokat is le kell hoznod csak egy randiért. Ebben hol az egyenlőség meg a feminizmus?

okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3125/3282 anonim ***** válasza:
10%
3122: 100 válasszal ezelőtt válaszoltam már erre, ne írjátok le megint.
okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3126/3282 anonim ***** válasza:
13%

Tinder = valóság


De ha nem is lenne az, akkor is egy olyan platformról van szó, ahova bármelyik nő felmehet és brutális előnyben lesz az ott lévő férfiakkal szemben.

okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3127/3282 anonim ***** válasza:
0%

“nők emiatt a munkaerőpiacon is kezdenek előnyökben részesülni a férfiakkal szemben”:


Mert miután a “piacon” nem megy a férfiaknak, a való életben próbálkoznak kétségbeesetten. Ennek következménye, hogy ha valaki nő, automatikusan behívják a társaságba, munkahelyre stb, míg a szingli férfit a többi férfi nem látja szívesen.


Aminek következménye egyrészt közvetlenül is az, hogy a nőt veszik fel, másrészt közvetetten a nőnek sokkal jobban fog menni a kapcsolati tőke kiépítése, mert mindenki be akarja hívni a társaságba és barátkozni akar vele. A kapcsolati háló aztán munkaerőpiaci lehetőséget és magasabb fizetést eredményez.

okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3128/3282 anonim ***** válasza:
83%

A feminizmus jogi egyenlőségekért áll ki, ahhoz semmi köze, ha egy férfi annyira kétségbe van esve, hogy még egy csúnya nőért is megtesz bármit. Akkor inkább magába kellene néznie, hogy mi a probléma vele. Ez magánprobléma.


Személy szerint az én párom elég könnyen szerzett tőlem randit: udvariasan megszólított és beszélgetésbe kezdeményeztünk. Először a múzeumról, ahol voltunk, aztán a könyvekről, amiket éppen olvastunk. Tudod, a valóságban (ami roppant mód eltér a Tindertől) az emberek közös alapokra helyezik a kapcsolataikat és onnan építkeznek. Nálunk ez kettő közös szenvedély (művészet és irodalom) voltak.

okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3129/3282 anonim ***** válasza:
90%

3127: de a munkaerőfelvételt nem a random lúzer nőtlen férfiak szokták intézni, hanem a vezetők. Ők meg általában vagy kisugárzás, vagy pénz miatt már rendelkeznek nővel, párkapcsolattal. Ott csak és kizárólag az lesz a lényeg, hogy vagy a legjobb, vagy ár-érték arányban a legjobb munkaerőt vegyék fel... és az a legtöbb helyen még mindig a férfi, "mer' ugye a férfinek a töke leesik, ha elmegy szülési szabadságra, ha lesz esetleg gyereke". 1-2 olyan munkakör van, valóban, ahova nőket vesznek fel inkább, és ez kétféle munkakör: 1) ahol a jelentkezők többsége társadalmi okok miatt nő (óvónéni, védőnő, szociális munkás, takarító), 2) ahol a vevőkör miatt veszi jobban ki magát, ha nőt vesznek fel... avagy kivel csevegnek szívesebben a vevők, ki az eye candy, vagy ki tűnik szakértőbbnek... ilyen pl. a recepciós, a hosztessz, a cukrászdai meg fagyipultos, divatboltos meg ékszerboltos eladó.

Irodai környezetben én nem érzékeltem azt, hogy tömegével vennék fel nőket, azt meg főleg nem, hogy azért, mert ki akarják elégíteni az egyedülálló férfiak igényeit. És nem is közösítettek ki senkit soha semmilyen helyen, ahol dolgoztam. Olyan volt, aki személyiségileg nem illett a csapatba, férfi, nő egyaránt.

okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3130/3282 anonim ***** válasza:
72%

3109: csakhogy amit te átéltél, az szubjektív, empirikus, egyetlen embert érint. Ebből nem lehet általánosítani, és szerintem ezt valahol te is tudod. Ez kb azzal egyenlő, hogy ha megbuktam orosz nyelvből, az azért van mert oroszul nem lehet megtanulni, képtelenség, és aki mást mond, az hazudik. Sőt, valójában oroszul se tud, pénzért vette a nyelvvizsgáját.


3111: azért azt ne a feminizmustól várd már, hogy a férfiak problémáit megoldja. Abszolút támogatok bármilyen értelmes kezdeményezést, aminek látom értelmét. Pl a fiúk iskolaérettsége ilyen téma. A nagyobb kérdés, hogy a TI oldalatokon miért nincs ilyen összefogás? Téged személy szerint mi akadályoz meg abban, hogy létrehozz egy férfi jogvédő szervezetet? Hogy is mondjam, az ajtó nyitva van..

És igen, az én definícióm szerint feminista vagy, de ha te nem tartod magad annak, elfogadom, nem aggatok senkire olyan címkét amit nem akar.


3112: bizonyítsd be, hogy ez egy létező probléma! Személy szerint ezt írtam többször, hogy ez mindennek az alapja. Itt is kb azon áll vagy bukik a kérdés, hogy szerintetek 50-100.000 (vagy több?) incel van, szerintünk pedig néhány ezer. Ez elvileg egy teljesen objektíven mérhető szám. Legyen róla kutatás, statisztika, és az megnyit ezer lehetőséget, hitelessé tesz, stb.


Amúgy pont munkaügyben dolgozom, teljes abszurdum, hogy a nők előnyben lennének, épp ellenkezőleg. Biztos van példa arra is, hogy valaki csinos és pluszt nyújtó titkárnőt akar, de ez marginális.

okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!