Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak csak az extrovertá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak csak az extrovertált fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Nehezen ismerkedek idegen emberekkel.Ugyan társaságba szeretek járni de nem szetetek a középpontban lenni és bulizni se szeretek. Jobban szeretem a házibulikat de csak akkor ha olyan emberek vannak ott akiket ismerek. Nagyon jól elvagyok egyedül. Ha esetleg hetekig vagy akár hónapokig nincs program akkor se verem a fejem a falba. Elmegyek egyedül kerékpár túrára, olvasok vagy edzeni.

26/f


ma 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten az introvertáltak, mert én is ugyan ilyen introvertált vagyok, de foglalt.
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyomikat szeretem
ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is introvertált vagyok alapvetően és sok lányhoz volt már szerencsém. Az a fontos hogy az introvertáltság ellenére azért legyenek kommunikációs kézségeid
ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A-a.
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen intro-nak leírtad magad, azzal nekem semmi gondom nincs, és tud vonzó is lenni. Ami nekem nem tetszik, az a szélsőségesen introvertált típus... szociális fóbiás, nagyon félénk, szobanövény, a- és antiszociális, beszélgetni sem lehet vele, soha nem lehet vele társaságba menni, fontos eseményekre nem jön el, mert "nem akarok, mert túl sok az ember".
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Lányoknak a gazdag fiúk jönnek be... :D
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes itt mindenkinek az introvertáltak jönnek be, csak a való életbe senkinek se...
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mekkora szellemileg retard oldal ez te jó Ég!


Felteszek egy pár hasonló röptű kérdést:


- a férfiak a focit szeretik?

- minden autó piros?

- minden madár tud repülni?

- a nők a pénzre hajtanak?

- a pasik csak dugni akarnak?

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Én is zárkózottabb vagyok. Van egy baráti köröm,akikkel járok mindenféle,de a bulizás pl egyáltalán nem foglalkoztat már,inkább természet párti vagyok. Én is elvagyok egyedül is,ha kell,de azért szeretem a társaságot. Annyi,hogy nem én vagyok a középpontban ilyenkor,hanem az extro barátnőim. A párom is hasonló,tehát egyáltalán nincs ellenemre,ha egy férfi sem vágyik állandóan a középpontban lenni,hanem elvan magának is. Csak általában a magunkfajtákra nehezebben figyelnek fel,hacsak nincs ellenkező neműből is éppen egy hasonló az adott helyen,társaságban.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

"Érdekes itt mindenkinek az introvertáltak jönnek be, csak a való életbe senkinek se..."


Mert rosszul használják.


Nem azt jelenti, hogy csendes, zárkózott, beszari, szociális nyomorék.

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!