Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kissé zárkózott srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé zárkózott srácként lehet esélyem extrovertált lányoknál?

Figyelt kérdés

Nem érzem azt, hogy én alapjáraton zárkózott lennék. Régen nem voltam ilyen, csak történtek olyan dolgok, ami miatt elkezdtem inkább falakat húzni magam és mások közé, minthogy hidat építettem volna. Most utólag már bánom, mert elég nehéz ezeket a falakat ledöntenem, de dolgozok ezen. Nem fogok beletörődni abba, hogy ilyen vagyok, mert nem akarok ilyen lenni és megteszek mindent azért, hogy olyan emberré válhassak, amilyen lenni szeretnék, mert így nem vagyok boldog. 19/F


Na, de ennyit rólam. Azért írtam le ezeket, hogy legyen egy kis elképzelésetek rólam, hogy mit is takar a "kissé zárkózott".


2016. ápr. 18. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de csak akkor válassz extrovertált lányt, ha tényleg tetszik az extrovertáltság és nem kritizálni fogod őt ezekkel a tulajdonságaival.

Nekem az tett be introvertált fiúknál, hogy a szívük mélyén vagy irigyelték vagy utálták az extrovetáltságomat.

2016. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fejben dől el, legyen jó stílusod.

Ne legyél unalmas, legyen sok programod hívd el a csajt is, lássa nem vagy unalmas pörög az életed és lesz esélyed. Én egyszer oda mentem egy csajhoz mondtam szép a hajad, ilyet minden második pasinál sőt minden pasitól megkapja, mondta is nekem h mondták már.

Így lehajoltam és kikötöttem a cipő fűzőjét, bejött neki utána találkozgattunk meg ilyenek, nem jöttünk össze de megvolt és ez is haladás, nem tudtuk megoldani az együtt létet, de bejöttünk egymásnak és kész.

Hajrá ne add fel adj magadra, t*karodj el testápolót venni, dezodort, spreyt, arcszeszt, adj az öltözködésre, ing + farmer, esetleg valami jó vászoncipő, kicsit sportolj legyen valami alakod nem kell sokat csak azért maradj formában, így ágyban is hozhatod majd nem fáradsz ki meg ilyenek. Fodrászhoz menj el nézz egy stílust, ha tudod mit szeret mert FB .- profilon vannak együttesek színészek kopizz egy hajat, az se baj ha 10.000FT legalább bejössz majd neki de fodrászra adjál ki sokat, érdemes értelmes hajat csinálni fejednek is ad valami formát meg azért eléggé jó. Borotválkozz meg, vagy csináld fazonra de jóra. Hiába számít a belső sokat, ha nem nyersz el nála szimpátiát, hajrááá !

Mesékben van ez h vagyon / külső nem számít csak a belső. Adjál magadra és sikerülni fog, 4 napig dolgozol és 1 hónapra jól nézhetsz ki ha van ruha tárad, ha nincs akkor dobj össze egy szetet farmer 6000FT - 10.000FT valami jó ing vagy póló + egy jó cipő 15.000FT ragasztott cipőket felejsd el adj a minőségre, különben szétjön egy hét alatt, ha veszel valamit legyen normális. Egészítsd ki valami órával, nem muszáj márkásat venned de jól nézzen ki, vagy tűnjön egyedinek, fontos a kiegészítő, egy nyakláncot is szerezz pl tetoválást is csinálhatsz fontos a stílus öcsi.... csak a dagadt világtalanok mondják h külső nem számít, rohadt sokat számít, csak ők nem tették meg amire neked még van esélyed, és bünteti őket az élet xdddddd

2016. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2-es, az a helyzet, hogy kopaszodok, szóval ha akarnék sem lehetne már normális fazonú hajam. Előbb vagy utóbb kopasz leszek. A többiben többé-kevésbé egyet értek veled.
2016. ápr. 18. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!