Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak csak az extrovertá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak csak az extrovertált fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Nehezen ismerkedek idegen emberekkel.Ugyan társaságba szeretek járni de nem szetetek a középpontban lenni és bulizni se szeretek. Jobban szeretem a házibulikat de csak akkor ha olyan emberek vannak ott akiket ismerek. Nagyon jól elvagyok egyedül. Ha esetleg hetekig vagy akár hónapokig nincs program akkor se verem a fejem a falba. Elmegyek egyedül kerékpár túrára, olvasok vagy edzeni.

26/f


ma 17:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a nyugis extrovertáltak jönnek be, akik szeretnek otthon is lenni, van lazulósabb / intellektuálisabb oldaluk is, nem pedig 0-24 a seggükön pörögnek. Az ilyen szociális interakcióktól félő / simán csak elzárkózó emberek nem.
ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Pedig az olyan legalább nem fűz más pinát melletted de te tudod :D.
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
De amúgy tényleg csajok, ha az illető veletek törődik és szeret titeket, akkor nem rohadtul mindegy, hogy mennyi haverja van, meg milyen széles körökben mozog? Attól mert valakinek van 100 felszínes kapcsolata akikkel ugyanazokat az NPC dumákat lökik ismételve, még ugyanúgy egy szociális nyomorék mint aki otthon ül, nem képes mélyebb kapcsolatok kialakítására. Inkább miért nem előny, ha valakinek nagyobb hely jut nektek az életében?
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
12 Mert miből gondolod, hogy nem én fűzök más fszokat mellette? Úgy adjátok elő ezt a dolgot mindig, mintha minden nő állandóan azon rettegne, hogy az egyetlen imádott pasija meg ne csalja.
ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az csak téged minősít, aztán meg mész hisztizni az incelek ellen, hogy te egy angyalka vagy, csak ők undorítóak. Meg össze-vissza csalod a pasijaidat, aztán 35-40 évesen dühöngsz a facen, hogy nincs egy normális pasi sem... annyi ilyet látok :D.
ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom abszolút introvertált, ezt szeretem benne. Ha szökőévente egyszer bulizni támad kedvem, elmegyek barátnőkkel. Viszont ami zavarna, ha folyton otthon akarna ülni. Az introvertált nem azt jelenti, hogy nem szeret programokra járni. Az pl. fontos nekem, hogy ma rossz napom volt, és kitaláltam hogy repüljünk már el valahova novemberben, ahova olcsó a jegy és rögtön mondta hogy menjünk :D Lehet úgy introvertált valaki, hogy közben szeret kimozdulni.
ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De leírtam, hogy veletek tőrődne és elmenne, sőt szervezne programokat. Csak nem lenne széles körű baráti társasága. Az miért baj? Mert sok nőnek az is baj.
ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nem lenne az. A férjemnek sincs sok barátja, nekem sokkal nagyobb a baráti társaságom. De az fontos, hogy velük kijöjjön és ne legyen teljes szociális analfabéta. A kérdésben egyébként az állt, hogy nem szeret programokra járni, arra írtam, hogy az zavarna nagyon.
ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
39%

Egyáltalán nem baj,ha nem széles a baráti köre, sőt. Inkább legyen 1-2 normális,közeli barátja,mint 10-20 "spanja",akikkel annyi a program,hogy összeülnek sörözni.

Az én páromnak 1-2 haverja van,néha elmennek horgászni vagy ilyesmi.

ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!