Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3141/3282 anonim ***** válasza:
88%

#3133

Azonnal egyértelmű, ha valaki csak úgy tesz, mintha érdekelné valami. Hidd el, nálam is próbálkoztak ilyen nevetséges módon és nagyon kínos. Előadta, hogy ő így és úgy imádja az irodalmat, de amikor rákérdeztem, hogy mit olvasott utoljára, csak hebegett és habogott. Azt se tudta, hogy ki volt Jane Austen!


A páromat valóban érdekelte és a mai napig ez az egyik legvonzóbb tulajdonsága. Amennyire egymásra tudunk érezni egy könyv, egy film, egy festmény által. Amikor látom, hogy csillog szeme az új fényképezőgépe láttán, amikor egymást átkarolva fekszünk az ágyban és lelkesen mesél egy kedvenc zenészéről, amikor csak csendben egymásnak dőlve olvasunk. Ezek a pillanatok adják a kapcsolatunk alapjait.

okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3142/3282 A kérdező kommentje:

#3110

És vajon miért lettem alkalmatlan a párkapcsolatra? Nem így születtem, és 16-17 évesen sem így indultam neki. De kezdem azt érezni, hogy felesleges elmagyarázni tizedjére is ugyanazt, egyszerűen nem vagytok képesek összefüggésekben gondolkodni (tisztelet a kivételnek). Habzó szájjal, a feminizmus metaforikus szennyvizét hányva üvöltitek rám a különböző jelzőket (elmebeteg, bántalmazó, nőgyűlölő stb.), nagyjából idáig terjed a szint.

okt. 1. 21:07
 3143/3282 A kérdező kommentje:

#3130

Amit én átéltem, nem egyedi eset, sok ezer magyar férfival megtörténik jelenleg is. A világon meg ugye több millióval. Pont azért lettem az incel közösség elkötelezett tagja, mert a blackpilled "ideológia" tökéletesen leírta azt a jelenséget, amit 10-15 év alatt megtapasztaltam a saját bőrömön. Rájöttem, hogy rengeteg hozzám hasonló férfi és élettörténet van, és rendszerszintű a probléma.

okt. 1. 21:10
 3144/3282 anonim ***** válasza:
71%

"Amit én átéltem, nem egyedi eset, sok ezer magyar férfival megtörténik jelenleg is. A világon meg ugye több millióval."

Kivételesem elhiszem, hogy komolyan gondolod, amit írsz, csak ettől még nem lesz igaz. Jelentéktelenül elenyésző az incelek száma, ezért nem beszélhetünk esetetekben társadalmi és rendszerszintű problémáról, max egyéni hisztikézésről.🙂

okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3145/3282 anonim ***** válasza:
5%

“és lelkesen mesél egy kedvenc zenészéről, amikor csak csendben egymásnak dőlve olvasunk”:


Ilyesmit viszont tipikusan egy soy-chad csinál. A zenével ennyire foglalkozni nekik van kedvük/idejük

okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3146/3282 anonim ***** válasza:
16%

“amit 10-15 év alatt megtapasztaltam a saját bőrömön. Rájöttem, hogy rengeteg hozzám hasonló…”:


#metoo - pont ugyanez nálam is

okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3147/3282 anonim ***** válasza:
86%
3145, vagy bárkinek, akinek ez örömet okoz. Attól, hogy valaki jól néz ki, miért lenne több ideje, vagy művészi beállítottsága?
okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3148/3282 anonim ***** válasza:
88%

#3145

Mégis mi az a "soy-chad"? Már az is baj, hogy vannak hobbijai és érdeklődik a művészetek iránt?

okt. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3149/3282 anonim ***** válasza:
83%
Mi van, eltűnt mindenki? Ideje volt mondjuk, nem értem, miért kapott ekkora figyelmet a kérdés. Mondjuk az, hogy már 40f incel is elhúzott a rákba vagy 1000 kérdéssel ezelőtt, az is sokat elmond
okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3150/3282 anonim ***** válasza:
35%
3149: Nagyobb figyelmet kapott a kérdés, mint szerintem eddig bármi más az oldalon. Tekintettel arra, hogy az egész téma egyedül a 30 alatti férfiakat érinti.. látszik, hogy mekkora társadalmi problémáról van szó.
okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!