Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3181/3282 anonim ***** válasza:
56%
Kérlek, hagyjátok békén a nőket. Ne foglalkozzatok velünk, biztos van jobb dolgotok.
tegnapelőtt 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3182/3282 anonim ***** válasza:

"Mint mondta, ennek nincs tudományos alapja, csak egy kósza gondolat, ugyanakkor érdekes belegondolni és akár igaznak is bizonyulhat a jövőben."

Ahogy a kérdésnek sincs, már a kiíráskor hazudtál. ;) Szerencsére az emberiség értelmesebb és életrevalóbb annál, minthogy ez a debil incel agymenés igaznak bizonyuljon a jövőben. A természetes szelekció bizony dolgozik: a selejtes incelek nem szaporodnak, így az életrevalóbb normális emberek adják tovább a génjeiket az egész emberi faj javára. :)

tegnapelőtt 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3183/3282 A kérdező kommentje:

#3176

Nem feltétlen, hiszen az evolúció jellegéből és definíciójából adódóan egyre több incel lesz, amíg elérnek majd egy kritikus pontot, és ők is elkezdenek szaporodni. (Ez összhangban van az incel ideológiával.) Ezt követően a jelenlegi incel nézetek széles körben el fognak terjedni és normalizálják a társadalmat. Így gyakorlatilag visszaáll a párkapcsolati piacon egy normálisnak nevezhető állapot, ami természetesen a társadalom egészére is hatással lesz pozitív értelemben. Ezen a ponton véget is ér az incel jelenség.


#3175

"Te jó ég! Az persze teljesen kizárt, hogy egy pár nem csak dugni akar éjjel-nappal, hanem egyéb dolgokat is élvezni egymás társaságában. Mert az az igazi férfi, aki megdugja a nőt, aztán othagyja, mint a használt rongyot."


Hol írt bárki olyat, ami ezt jelentette volna? Én biztos nem mondtam semmi ilyet, de az incel válaszolótól sem láttam. Ugye nem arról van szó, hogy megint a fejedben lévő hangokkal beszélgetsz elmebeteg módjára?

tegnapelőtt 20:14
 3184/3282 A kérdező kommentje:

#3182

Azt már bizonyítottad, hogy az elemi logika is fejtörést okoz számodra, de azért válaszolok. Evolúciós szempontból a homoszexualitás ugye szintén selejtnek számít, hiszen nem szaporodnak. Ennek ellenére egyre több a homoszexualitását vagy biszexualitását kijelentő ember. Ez ugye tény. A nyugati országokban a fiatalok körében sok helyen eléri a 10-15 százalékot (főleg a lányoknál).


Ennek az az oka, hogy nem a genetika határozza ezt meg, hanem a társadalmi hatások.


Ugyanúgy mint az incelek esetében.


Tehát igen, genetikailag születtem csúnyának, de a társadalmi viszonyok tettek incellé.


Mivel ezek a jelenségek (szélsőséges feminizmus) jelenleg felfutó trendben vannak, épp hogy egyre több lesz az incel. Ez szintén dokumentált jelenség.

tegnapelőtt 20:17
 3185/3282 anonim ***** válasza:
72%

"ők is elkezdenek szaporodni."

Hogyan feküdnének le bárkivel is, ha a nők elutasítják őket? Az egyetlen másik mód, az a nemi erőszak, ami ismét azt erősíti meg, hogy az incelek ugyanúgy kerülendőek, mint például egy alkoholista.

tegnapelőtt 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3186/3282 anonim ***** válasza:
72%

"egyre több a homoszexualitását vagy biszexualitását kijelentő ember"

A számuk régen is ennyi volt, csak most már a többség fel meri vállalni, ami nagy különbség. A szexualitást nem a társadalom határozza meg, hanem a vele született hajlam. Az adott társadalmi és kulturális berendezkedés azt tudja befolyásolni, hogy az adott személy mennyire tudja megélni a vágyait.

tegnapelőtt 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3187/3282 A kérdező kommentje:

#3185

Ahogy egyre több lesz az incel, úgy változik meg a párkapcsolati piac. Egy kritikus szint elérése után le fog értékelődni a külsőségek szerepe. Ezt már az előbb is leírtam. Ezután az incelek egy jelentős része szexhez juthat és megszűnik incelnek lenni.


#3186

Ez egy téves libsi álláspont, ami nem vesz tudomást a valóságról. Vitázni sem vagyok hajlandó erről.

tegnapelőtt 20:28
 3188/3282 anonim ***** válasza:

"Nem feltétlen, hiszen az evolúció jellegéből és definíciójából adódóan egyre több incel lesz, amíg elérnek majd egy kritikus pontot, és ők is elkezdenek szaporodni."

Látom fingod sincs arról sem, hogy mi az evolúció és a természetes szelekció, de nem lep meg. :) Az incelség alapja, hogy nem szaporodnak, tehát már itt is ellentmondás van. Egy incel sosem fog szaporodni, nagyon helyesen. ;)


"Evolúciós szempontból a homoszexualitás ugye szintén selejtnek számít, hiszen nem szaporodnak. Ennek ellenére egyre több a homoszexualitását vagy biszexualitását kijelentő ember."

Ahogy a 3185-ös válaszoló is megírta, eddig is kb. ennyi homo- és biszexuális volt, csak manapság többen vallják be. Tehát a szaporodó és a kijelentő nem ugyan azt jelenti, de ezt egy incel nyilván nem fogja fel, mert nincs esze hozzá. :)

tegnapelőtt 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3189/3282 anonim ***** válasza:
80%
Hidd el, nem vártam ebből vitát. Elég lenne, ha például többet olvasnál, mert már a különböző irodalmi korokból érezhető ez a jelenség, pláne, ha naplókat és levelezéseket is olvasol. Az a férfi, aki ma már nyugodtan felvállalja a homoszexualitását, kétszáz éve látszat házasságban élt a feleségével.
tegnapelőtt 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3190/3282 anonim ***** válasza:

"Ahogy egyre több lesz az incel, úgy változik meg a párkapcsolati piac. Egy kritikus szint elérése után le fog értékelődni a külsőségek szerepe. Ezt már az előbb is leírtam. Ezután az incelek egy jelentős része szexhez juthat és megszűnik incelnek lenni."

Egyrészt nem lesz több az incel sem, másrészt sosem juttok szexhez, a miértjét már sokszor kifejtettük. Nem ez a módja annak, hogy megszűnjetek incelnek lenni.


"Ez egy téves libsi álláspont, ami nem vesz tudomást a valóságról. Vitázni sem vagyok hajlandó erről."

Tudjuk jól, kik libsiznek és betonozzák magukat a saját debil véleménybuborékukba, tehát eddig kétszeresen vagy ciki. :D

tegnapelőtt 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!