Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3151/3282 anonim ***** válasza:
83%

#3150

Mi az a "soy-chad"? Most már tényleg érdekel, hogy így ismeretlenül szerinted a párom kicsoda és micsoda.

okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3152/3282 anonim ***** válasza:
62%
3150-es, néhány incel rinyája továbbra sem társadalmi probléma.🤣
okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3153/3282 anonim ***** válasza:
63%
3150 az egész téma egyedül a sikertelen szerencsétlen balfácánokat érinti. Szerencsére kevesen vagytok.
okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3154/3282 A kérdező kommentje:

#3149

Én még fogok írni (már korábban beígértem), csak sok a dolgom.

okt. 4. 18:44
 3155/3282 anonim ***** válasza:
63%

Van neki élete is.

Remek 😂

Kasztrálni kellene, és nem rinyálna itt többet!

okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3156/3282 anonim ***** válasza:
19%

“az egész téma egyedül a sikertelen”:


De akkor ez miért érdekli jobban az embereket, mint bármelyik kérdés a politika kategóriában? Talán mert tényleg ekkora a gond?

okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3157/3282 anonim ***** válasza:
83%
3156, mert érdekes olvasni az incel oldalt. A legtöbb kérdés rövid időn belül átmegy anyázásba és kifullad. Itt hosszabban sikerült fenntartani a kommunikációt.
okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3158/3282 A kérdező kommentje:

#3157

Attól még a téma is érdekel mindenkit, aki itt írogat.

tegnapelőtt 10:42
 3159/3282 A kérdező kommentje:

Amit én akartam írni, az a már említett evolúcióbiológiai vetülete az egésznek.


Kvázi sci-fi felvetés és nincsen tudományos megalapozottsága, de érdekes belegondolni, hogy mi van, ha az incelek jelentik a következő szintet az evolúcióban. Azt ugye tudjuk, hogy az incel (mint ember és mint jelenség) kívül esik a jelenleg uralkodó társadalmi normákon ill. konvenciókon.


És az is kijelenthető szerintem, hogy a társadalom és az emberek "fejlődése" nem jó irányba halad. Azzal még a válaszolók többsége is egyetértett, hogy egyre inkább elterjedt a szélsőliberális, erkölcstelen, deviáns viselkedés; elfogadott (sőt, magasztalt) az emberi butaság és primitívség, a tradicionális értékek pedig egyre jobban a háttérbe szorulnak.


Ha ezt a két alap felvetést elfogadjuk premisszaként, azaz hogy

1. az incelek a társadalom perifériáján vannak

2. a társadalom rossz irányba halad


Akkor lehet realitása egy olyan felvetésnek, hogy az incelek valójában magasabb rendű lények, magasabb rendű gondolkodással. Akár a külső, akár bármi más miatt, de rendelkezünk azzal a képességgel, hogy függetleníteni tudjuk magunkat a társadalomban jelenlévő erkölcsi mételytől, és átlátnak azokon a lepleken, amik a legtöbb ember szemét eltakarják.


Természetesen az nem egyértelmű, hogy ennek tényleges evolúciós vagy egyéb biológiai okai lennének, de akár ez is megállja a helyét. Talán direkt, okkal, a jó gének miatt születtünk ilyennek! Mert a jövőben valamikor majd a mi belső értékeink lesznek az igazán meghatározóak, ellenben a külsőségekkel vagy a pénzzel. Persze ezt most még nem érti a társadalom, és bűnbakot, bűnöst csinál belőlünk. De ki tudja, mi lesz a jövőben? Lehet, hogy mi vagyunk az előfutárai egy új kor és új társadalmi rend hajnalának.

tegnapelőtt 10:52
 3160/3282 anonim ***** válasza:
100%

Nem a saját magad által generált problémáit érdekelnek, csak megdöbbentően sötét vagy.

A Varga Irént is sokan nézik de nem azért mert okos szép vagy tehetséges.

Ha én azért mert különösen, megdöbbentően sötét.

Biológiai ok?

Már az őskorban sem a gyengék győztek, hanem az erősek, akik vadásztak, akiknek volt normális méretű farka.

A gyengék az őskorban is kiestek a szórásból.

tegnapelőtt 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!