Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3111/3282 anonim ***** válasza:
6%

“Ezt elintézni egy vállrándítással ahogy a 3014 teszi elég rosszindulatú.”:


Tehát mégse elég a jogegyenlőség, a nemekkel járó hátrányok leküzdése is fontos? Kivéve gondolom ha a férfiak hátrányairól van szó a nőkkel szemben.


“hogy történetileg a nők hátrányos helyzetben voltak a férfiakhoz képest és hogy ez rossz.”:


A program eredeti szerzőjeként ezt elfogadom. Tehát akkor én is feminista vagyok?


“Nem érdekli, hogy az anyjának, nagyanyjának, húgának, nővérének azért lehet választójoga, “:


Én azért nem tisztelem a nők választójogát, mert látszik, hogy nem reagáltak arra, amikor a férfiak kerüktek brutális egyenlőlenségbe az élet egyik legfontosabb (ha nem a legfontosabb férfiként) területén. Ehelyett megy tovább a feminizmus még tovább nehezítve a férfiak életét.

okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3112/3282 anonim ***** válasza:
6%

3105: De akkor mint feminista, felteszem a kérdést neked, másik feministának:


A férfiak a párkapcsolati piacon brutális hátrányba kerültek a nőkkel szemben. A nők emiatt a munkaerőpiacon is kezdenek előnyökben részesülni a férfiakkal szemben.


Hogyan oldanád meg ezt a problémát?

okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3113/3282 anonim ***** válasza:
82%
Mégis miért kéne foglalkoznom azzal, ha egy férfi szingli? Mit kezdjek ezzel? :D
okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3114/3282 anonim ***** válasza:
0%

3113: Nem erről beszéltem.


De ezek után ne csodálkozz, ha a való életben a férfiak inkább simán a konyhába akarnak majd küldeni viták helyett.

okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3115/3282 anonim ***** válasza:
7%
Én a manoszférán belül a kisebbség vagyok. A többség arról beszél, hogy simán szüntessük meg a feminizmust és nyomjuk el a nőket mert fölösleges vitázni velük. Sokan a redpill oldalon párkapcsolatban élnek miközben titokban tartják nézeteiket.
okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3116/3282 anonim ***** válasza:
86%

Nem csodálkozok én már semmin, illetve az édesapám és a nagypapáim mindig is óvtak, mert a világ tele van korcs férfiakkal és már gyerekkorom óta azt tanácsolták, hogy jól válogassam meg, kit engedek közel. Így tettem és most egy fantasztikus férfit nevezhetek a páromnak.


Engem az érdekelt volna, hogy milyen konkrét lépéseket vársz.

okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3117/3282 anonim ***** válasza:
16%

3116: Én kérdeztem előbb, hogy te hogyan oldanád meg a társadalmi szintű problémát.


Mint a kiterjesztett definíciónak megfelelő feminista.


Jogegyenlőség ugye van már.

okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3118/3282 anonim ***** válasza:
19%
Ez a kérdés társadalmi problémáról szól általában, így erről kéne itt beszélni. Nekem is van más kérdésem is, ahol az én egyéni problémáimról van szó.
okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3119/3282 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a társadalmi probléma, amiről te írsz, nem létezik, így nincs mit írnom erre.

Más problémák vannak, mint amilyen a romló szociális készségek. Erre például segítség lenne a jobb és elérhetőbb pszichológiai segítség vagy például iskolákban a közösségek erősebb kiépítése.

okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3120/3282 anonim ***** válasza:

"A férfiak a párkapcsolati piacon brutális hátrányba kerültek a nőkkel szemben. A nők emiatt a munkaerőpiacon is kezdenek előnyökben részesülni a férfiakkal szemben."

Már jóval ezelőtt létezett a jelenség, hogy a jobb film szerepért, előléptetésért a nő letérdelt a pasi előtt egy gyors körre. Gondolom erre utalt, hogy "A nők emiatt a munkaerőpiacon is kezdenek előnyökben részesülni a férfiakkal szemben". Más összefüggést nem igen látok a két mondatod közt.

Azt se látom be, mitől vannak a férfiak "brutális hátrányban". Átalakult illetve még aktív átalakulásban van az ismerkedési szokásrend, a platformok, az elvárások. Aki ehhez tud alkalmazkodni, az tud, aki nem, lemarad. Az incel eszmékkel szemben, a többség tud alkalmazkodni. A következő generációknak egyre könnyebb lesz, mert eleve abba "nőnek bele", hogy fontos az igényesség, a kinézet, a testalkat, az öltözködés, a tanultság, a kommunikáció stb. az első benyomáshoz. Kialakul majd egy új stabil rendszer.

A mostani férfiak legfeljebb azért vannak "brutális hátrányban" mert még nagyon sok minden képlékeny és nehéz kitalálni, kinek mi a norma. Meg azért, mert a saját szüleik még nem a mostani rendszer szerint nevelték őket, így utólag kell alkalmazkodniuk, változtatniuk mankók, segítők nélkül.

okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!