Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3091/3282 anonim ***** válasza:
73%
Honnan tudod? Nem mintha valóban ismernéd őket, elvégre te csak egy felszínt látsz és ahogy te is bevallottad, nem nagyon vannak barátaid, akiket valóban ismernél.
szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3092/3282 anonim ***** válasza:
9%
3089: Direkt úgy írtam be, hogy megcáfoltam az összes idióta választ, amit szoktatok írni.
szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3093/3282 anonim ***** válasza:
100%
Nem cáfoltál meg semmit, írni bárki írhat bármit. A minimum az lenne, ha hiteles forrásokkal alátámasztanád azt, amit állítasz. Tudod, ahogy a szakdolgozatoknál is elvárják.
szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3094/3282 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező.

Ha neked diplomád van, viszonylag jól keresel és még sincs nőd, akkor mégsem aranyásók a nők?

Az incelek egy része(a szegények) azzal vádolják a nőket hogy pénzéhesek.

Akkor ezek szerint mégsem az számít?

Akinek van pénze de ronda, azt mondja hogy a nők a külsőségeket nézik.

Mondjuk van olyan aki tehetős de mégsem hív meg egy nőt még egy kávéra sem…….

Nehogy már előnyökhöz jussanak a nők ugyebár.

szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3095/3282 anonim ***** válasza:
39%
3088 nem létezik, hogy egy egyetemet végzett ember ebynire hülye legyen.
szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3096/3282 anonim ***** válasza:
Ennyire
szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3097/3282 A kérdező kommentje:

#3091

Egy chad - definícióból adódóan - sikeres a nőknél, könnyen csajozik, nagydumás. Szerintem mind ismerünk ilyen embert. Minden héten más nőt fektet meg. Az hogy Tinderen keresztül történik mindez, vagy szórakozóhelyen történő ismerkedéssel, az szinte mindegy, mindkettőnek ugyanaz a logikája. Egyetem alatt személyesen is ismertem chadeket egyébként.


#3095

Nagyon sok buta ember is végez egyetemet, hisz sok büfészak van, illetve sok szakon magolással át lehet csúszni a tárgyak nagy részén. Tehát ez önmagában nem bizonyít semmit. Én nem büfészakra jártam, bár nem is olyan hű de nehézre.


Ettől függetlenül nem vagyok buta, az intézkedéscsomagra vagy a személyemre érkezettek kritikák 90-95 százaléka érzelmi alapon íródott, és nincsenek mögötte észérvek. Olyan emberek osztják az észt, akik egyszerű magyar mondatokat nem tudnak értelmezni, vagy akár helyesen írni sem. Biztos, hogy nincs mindenben igazam, de logikailag konzekvens és koherens álláspontot képviselek.


#3094

Azért nem vet fel a pénz, átlagos vagy az átlagnál picit jobb körülmények között élek, de nem vagyok pénzes.


Azzal hogy minden nő pénzéhes lenne, nem értek egyet, bár tény, hogy ez a gold digger jelenség 99,9 százalékban a nők körében fordul elő (micsoda meglepetés).


Az érthető, hogy egy nagyon csóró sráccal senki nem akar lenni, mert ő biztosan lúzer az élet minden területén. Én viszont nem vagyok az, normálisan élek, dolgozom, tanult ember vagyok, vannak terveim a jövőre nézve, és tudatosan gondolkodom.


Amúgy ha a feminizmus célja a tökéletes, 50-50 nemek közti egyenlőség, miért is kéne meghívni a nőt bármire?

szept. 30. 19:19
 3098/3282 anonim ***** válasza:
9%

3094: A vidéki parasztok hiszik azt hogy a pénz kell mert látják a maffiózókat, akiknek van nőjük.


Valójában a nő nem a pénz miatt kergeti a maffiózókat, hanem egyszerűen az alvilági figurákhoz vonzódnak, mert az olyan “macsó”.

szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3099/3282 anonim ***** válasza:
65%

"Amúgy ha a feminizmus célja a tökéletes, 50-50 nemek közti egyenlőség, miért is kéne meghívni a nőt bármire?"

Nem kell. Épp ez a lényeg.

szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3100/3282 anonim ***** válasza:
84%

3097.



Hát, ha nem büfé szak...akkor elkeserítő, hogy ilyen balfácánok is kapnak diplomát...



De, buta vagy, ezt már megmutattad nekünk. Ha nem tűnt volna fel, rendetegen válaszoltunk teljesen normálisan, csak mivel neked nem tetszik, ezért hivatkozol ezekre a válaszokra úgy, hogy a 90-95% ilyen.



Igen, nagyrészt nőknél fordul elő... Miért is? Mert többszáz éven át a pasi tartotta el a nőt. Tehát ez a dolog is az általad elvileg imádott patrichátus miatt jött létre.



Nem KELL meghívni minket.

szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!