Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3051/3282 anonim ***** válasza:
91%

3048, mitől tesz bele 95%-ot, ha ugyanannyi időt chatel (hiszen a lánnyal teszi), ugyanannyi időt van a randin (hiszen a lánnyal randizik) és legfeljebb az első egy-két randit állja anyagilag?

Sejtem, hogy miről beszélsz, de az meg a férfiak fszsága, hogy az egy-két szóban válaszolgató nőkkel nem szakítják meg a kommunikációt, hanem öntik bele feleslegesen az energiát a kommunikáció fenntartásába. Bár ezekből nem igen lesz randi, főleg nem egynél több, szóval az ismerkedésig konkrétan el se jut a dolog.

De egy egészséges ismerkedésnél a felek egyformán aktívak a chat alatt, relative hamar meg van az első, majd röviddel utána a második randi is.

Attól még, hogy sok a hülye, aki a lyukas vödörbe meri a vizet és várja a csodát, a normális ismerkedésekben nagyon nem állja meg a helyét a 95%, ahol megállja, abból meg borítékolhatóan nem lesz semmi.

szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3052/3282 A kérdező kommentje:

#3051

Nem pont erre gondoltam, mármint az egyoldalú ismerkedésre.


Azért szerintem 4-5-6 randi bőven van azelőtt, mielőtt a felekből pár lesz és elkötelezik magukat egymás mellett. Általában 2-3 hónapot jelent ez az időszak. És itt a férfi kezdeményez, ő szervez és talál ki programokat, jellemzően ő fizet mindent. És igen, van kivétel, de a legtöbb nő elvárja, hogy a férfi fizessen túlnyomó többségében.


Tehát pénz és energia részről sokkal többet tesz bele egy férfi.


És ugye azt se felejtsük el, hogy ha komoly ismerkedés van egy felnőtt férfi és egy felnőtt nő között, akkor a nőnek kb. semmit nem kell felmutatnia egzisztenciális szinten, de a férfinak már minimum kell hogy legyen egy jó anyagi helyzete ill. autója, plusz ne lakjon otthon. Egy nővel szemben ezek nem fogalmazódnak meg.

szept. 29. 09:26
 3053/3282 anonim ***** válasza:
77%
Egy férfi, aki ad magára és a leendő kapcsolatára bizony elvárja, hogy a nő minimum önellátó legyen. Ne magadból indulj ki, kérdező.
szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3054/3282 A kérdező kommentje:

#3053

Nehéz lenne kiindulnom magamból, mert nekem sosem volt kapcsolatom. Egyszerűen mindig ezt tapasztaltam s környezetemben.

szept. 29. 09:35
 3055/3282 anonim ***** válasza:
91%

"És ugye azt se felejtsük el, hogy ha komoly ismerkedés van egy felnőtt férfi és egy felnőtt nő között, akkor a nőnek kb. semmit nem kell felmutatnia egzisztenciális szinten, de a férfinak már minimum kell hogy legyen egy jó anyagi helyzete ill. autója, plusz ne lakjon otthon. Egy nővel szemben ezek nem fogalmazódnak meg."

És ki nem fogalmazza meg ezeket? Érted, ugyanott tartunk, ahol az insta, onlyfans vonalat elengedtük. Ne a nőkön akard leverni azt, amit a pasik generálnak.

A randin fizetés sokféle megoldással működik, a második, harmadik randi magasságától szerintem reális beállni az egyszer én, egyszer a pasi fizet metódusra, elvégre a kapcsolatban is ez lesz a reális.

A szervezést, ötletelést is lehet együtt. Mondjuk egy vacsi, vagy egy mozi nem sok szervezést igényel.

szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3056/3282 anonim ***** válasza:
84%
Pont ez az, hogy milyen alapon próbálnál beleszólni vagy következtetéseket levonni mások kapcsolatáról, amikor neked semmilyen tapasztalatod nincs ilyen téren? Mintha vak emberként kritizálnál egy festményt.
szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3057/3282 anonim ***** válasza:
81%

Ha valakit érdekel, itt van az eredeti agymenés, amire a mellét döngető hozzászóló annyira büszke:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


#58-as hozzászólás

szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3058/3282 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a blogposztot a házasságban kikényszeríteni akart szexről meg tegnap találtam:


[link]

szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3059/3282 anonim ***** válasza:
84%
Hihetetlen, hogy valaki éveket pocsékol el az életéből ilyen agymenésekre... Aztán csodálkoznak, hogy senkinek sem kellenek.
szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3060/3282 A kérdező kommentje:

#3055

"És ki nem fogalmazza meg ezeket? Érted, ugyanott tartunk, ahol az insta, onlyfans vonalat elengedtük. Ne a nőkön akard leverni azt, amit a pasik generálnak."


Ezt nem a pasik generálják. Ezek társadalmi konvenciók. Évtizedek alatt alakultak ki maguktól, a feminizmus és egyéb liberális felforgató eszmék hatására. Következésképp az egyének szintjén nem lehet változtatni rajta, csak össztársadalmi szinten, lassan, kontrollált módon.

szept. 29. 10:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!