Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3021/3282 anonim ***** válasza:
91%

3020, a férfi is elutasíthatja a nőt. Kezdeményeznek nők, csak nem mindenkinél.

A dubajozást iderángatni értelmetlen, hiszen nem az anyagi, hanem a párkapcsolati élet volt a kérdés.

Hogy nézne ki az a világ, amiben szerinted 50-50 az ismerkedés? Hogy nézne ki egy ilyen ismerkedési helyzet? Konkrétan.

A másik témára visszatérve, amit megpendítettél, ha vàltozást akarsz a dubaj, insta stb. szinten, akkor a férfiakat fogd vissza, őket kényszerítsd változtatásra, ne a nőket akard láncra verni. Ha nem lenne aki fizet, nem lenne aki elad.

A nők többsége továbbra se az általad leírt életmódot folytatja. A jelentős többség tanul, dolgozik, önfenntartó és van az a marginális kisebbség, aki kiteszi magát és ebből él. Te mégis úgy teszel, mintha a nők többsége lenne az, aki a kinézetéből él meg, onlyfans, insta, tiktok egyéb módon. Ha ezek a nők szúrják a szemed, akkor az ő piacukat nyirbáld, vagy arról írj tervet.

szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3022/3282 anonim ***** válasza:
72%

50-50?

Akkor rád mászhat egy mamakorú fogatlan büdös néni is, mert te sem mondhatsz nemet a szexre?

Mi az hogy szerinted a végső döntés a nőé?

Téged sem kötelez senki szexre egy olyannal akitől undorodsz.

Tudom én hogy mire gondolsz, mit szeretnél, de ez nem az az ország és te nem is vagy egy arab milliomos.

Ja, de képzeld el, ott is csak az uralkodhat aki megvásárolja a feleségeket kemény pénzekért.

szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3023/3282 anonim ***** válasza:
81%
3022 én azt feltételezem, hogy azt akarná, hogy a nők udvaroljanak neki és ő utasíthasson el, csak erről erősen lecsúszott kb születésekor.
szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3024/3282 anonim ***** válasza:
77%

"A rövidsége miatt ezt a kommentedet persze most végiolvastam, de biztosíthatlak róla, a férfigyűlölő novelláidat a jövőben is ignorálni fogom."

A saját szavaidat idézve:

"A továbbiakban nem fogom végig olvasni a bomlott emléjű, libsi, femináci kommenteket, és természetesen nem is válaszolok rájuk."

Írtad, aztán többször is reagáltál, ezért is igaz az a kijelentésem, hogy (szokásod szerint) hazudsz. :) De legalább szórakoztatsz is.


"Bár legalább ugyanekkora probléma az ostobaságod, egyszerűen MINDEN kommented hemzseg a logikai ellentmondásoktól. Azt javaslom, hogy használj még mondatonként 25 szmájlit, ezzel kompenzálva egyéb hiányosságaidat."

Nincsenek logikai ellentmondások, olvasd vissza! ;)


"Megláttam, hogy megint sikerült telef.snod emojikkal a kommented, így "sajnálatos" módon eszembe sincs elolvasni. Tovább jó vergődést!"

Ezt a 3016-nak írtad, aki nem én vagyok, de már egy jó ideje összekeversz néhány válaszolóval, így még viccesebbé válik a szánalmas vergődésed. :D


"Arra gondolok, hogy ugyanúgy meghozhassa a végső döntést a férfi és a nő is."

Az intézkedéscsomagod pont nem erről szól, hanem arról, hogy taknyosra szivatnád csak a nőket, ha nem köteleződnek el egy selejtes incel mellett, akár kényszerházassággal és rendszeres nemi erőszakkal. És fingod sincs róla, hogy mi is a baj veled. XD


"Jelenleg egy nőnek az égvilágon semmihez nem kell értenie, elég ha közepesen jól néz ki, és milliókat tud vele keresni."

Szokás szerint csúsztatsz és hazudsz. :)


"Nem olvasom a kommentjeid, bohóc."

Ez a válaszoló sem én vagyok, mégis olvasod, te szerencsétlen incel! XD Újra és újra bebizonyosodik, hogy hazudsz. :D

szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3025/3282 A kérdező kommentje:

#3024

Biztos nagyon frusztrált lehetsz, hogy ilyen hosszú kommenteket hánysz ide :D :D de nevetek rajtad, istenem. Sajnos most sem kapsz választ, mert szubhumán életformának tekintelek.


#3022

Te is tudod, hogy ez nem egy reális felvetés.


#3021

Igen, nők is kezdeményeznek, kivételes esetekben és csakis chadeknél. Ezért is írtam, hogy 90-10 vagy 95-5 az arany. Szóval példa az mindenre van, de nem mindegy, hogy mi az általános.


Abban igazad van, hogy konkrétan kevés nő onlyzik például, viszont az átlagemberek párkapcsolati piacán létező jelenség is ugyanabból a tőből fakad. Azaz ha nem rendelkezel előnyös külsővel, akkor vagy szenvedni fogsz egész életedben, vagy beéred nagyon kevéssel. Érdekes, hogy abban a korban, mikor hatalmas egyenlőségre törekvés van állítólag, pl. bőrszín vagy szexuális irányultság szerint, akkor a társadalom ilyen különbségeket tesz pusztán a veleszületett külső miatt. Ez nem fair, nem igazságos, nem következetes. Ebben az elfajzott modern korban hihetetlenül felértékelődött a külsőségek szerepe (innen fakad az onyls luvnyák létezése is), és kiváló példa erre az egyik femináci némber, aki többször is hangoztatta is, hogy neki bezzeg milyen boldog élete van, mert a férjének nagy a farka és jól menő vállalkozása van. A bomlott elméjű feminácik (is) az ilyen dolgokban mérik a boldogságot, mint azt mutatja a példa.


Abban igazat adok, hogy pl. az Onlyfans jelenségben a férfiak a hibásak (ezt írtam korábban is), de valójában ők is csak a rendszer részei/áldozatai, ahogy a feminácik is valamilyen szinten. Itt az egész jelenséggel, ami kb. az elmúlt 60-70 évben alakult ki, van a probléma. Modern feminizmus, szélsőliberalizmus, deviancia stb., erről már beszéltünk.


Hogyan nézne ki konkrétan egy ismerkedés? Jó kérdés, én sem állítom, hogy tudom rá a választ (ettől függetlenül az könnyen belátható, hogy nincs nemek közötti egyenlőség). Alapvetően nem támogatom a hagyományos nemi szerepek megtörését, szóval én magát az ismerkedés keretrendszerét szabályoznám, erre végül is jó megoldás lehet a házasságon kívüli szex tiltása.

szept. 28. 16:07
 3026/3282 anonim ***** válasza:
88%

"akkor a társadalom ilyen különbségeket tesz pusztán a veleszületett külső miatt. Ez nem fair, nem igazságos, nem következetes."

Azért "tesz különbséget" mert az emberek most először választhatnak tényleg saját kedvük szerint. És hülye lenne olyat választani, akihez nem vonzódik, ugyanis a vonzalom nagyban hozzájárul a jó szexuális élethez, ami meg egyértelműen megszilárdítja a kapcsolatot.

Ha valaki kifejezetten csúnya, annak másban kell nagyot mutatni, hogy azokat fogja meg, akiknek nem a külső az alapja a vonzalomnak.

"Alapvetően nem támogatom a hagyományos nemi szerepek megtörését" és mégis abban méred az 50-50-et, hogy a nők kezdeményeznek, vagy sem. A régi időben valóban 100% a férfi dolga volt. És a nő elutasíthatta, vagy, ha még visszább megyünk a nő családja küldhette el.

Egy adott ismerkedésben (adott férfi adott nővel) a kezdeményezés-fogadás/elutasítás az 50-50. Ha általánosan vesszük, akkor igen, a kezdeményezések 90%-a valószínűleg valóban a férfiaké, de ez meg szépen alakul majd. A világ jelenleg arra halad, hogy a fizetés és az elhívás is egyre kevésbé lesz a férfi dolga ismerkedésnél. Már ma is sokkal szabadabb, mint mondjuk 40 éve, kevésbé kell csak a pasinak teperni, bár az első elhívás még valóban a férfié.

Ha az a bajod, hogy általában a férfi kezdeményez, akkor pont nem kell belenyúlni semmibe, mert magától alakul majd. Neked annyi a teendőd most, hogy el kell könyvelned, hogy nem jókor születtél, nem jó adottságokkal és mással se sikerült ezt kompenzálni így a helyzeted adott. De a piac ezekszerint tökéletes irányba halad.

szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3027/3282 anonim ***** válasza:
81%

"Biztos nagyon frusztrált lehetsz, hogy ilyen hosszú kommenteket hánysz ide :D :D de nevetek rajtad, istenem. Sajnos most sem kapsz választ, mert szubhumán életformának tekintelek."

Most is válaszoltál, reagáltál rám, tehát hazudtál. :D És folyton azt képzeled, hogy frusztrált lennék, mert nem fogod fel, hogy szórakozom rajtad. XD

szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3028/3282 anonim ***** válasza:
81%
Manapság egy kapcsolat 50% - 50%. Csak akkor jön létre, ha mindkét fél szeretné.
szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3029/3282 A kérdező kommentje:

#3028

A második mondatod igaz, de nem 50-50 százalékot tesznek bele a felek idő, energia, pénz terén, hogy létrejöjjön.


#3027

Ember, te tényleg ennyire ostoba vagy? Nem tűnik fel, hogy nem reagálok a kommentjeid tartalmára? Csak a pár sorosakat olvasom el. Az emojikkal telehányt novelláidat olvasás nélkül átugrom. Ha más írja, akkor is. Egyébként sem azt mondtam, hogy nem fogok reagálni, hanem azt, hogy a femináci ostoba kommenteket nem fogom elolvasni a jövőben. Tanulj meg olvasni, értelmezni, gondolkodni. Semmiben nem hazudtam, bogaram, csak nem tudsz néhány egyszerű mondatot értelmezni. Nyugodtan kiugorhatnál már a tizedik emeletről, hidd el, hogy a kutyának sem hiányozna egy ilyen tenyerébemászó démon.


#3026

Az igaz, hogy a tradicionális nemi szerepekkel összevág az, hogy a férfi kezdeményez, csak nem mindegy, hogy kinek a kezében van az érdemi döntés. Régen a férfiéban volt, most a nőében. Egyik sem egyenlő.

szept. 28. 18:24
 3030/3282 anonim ***** válasza:
87%
Az teljesen szubjektív, hogy kinek mennyi százalék a mennyi. Ez már a pár preferenciáján múlik.
szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!