Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2991/3282 anonim ***** válasza:
100%
"De mint már többször írtam, a jövőben biztosan ki fogja magának harcolni a társadalmi láthatóságot az incel közösség." - De mégis, ez szerinted hogy fog megvalósulni? Mert azt látjuk, hogy te személy szerint semmit nem vagy hajlandó tenni, azon kívül, hogy ide irogatsz két hónapja és veszekszel max 10 másik felhasználóval. Jó esetben mondjuk még 30 elolvasta, de ez ugye semmi. Van bármi elképzelésed, hogy a gyakorlatban hogyan változtathatnál a helyzeteden? Mert amit itt elsírtál, az a várom a sültgalambot tipikus esete.
szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2992/3282 anonim ***** válasza:
100%

2992, arról nem beszélve, hogy nem, hogy összefogás, konkrétan közös eszme sincs. Az egyik ezt hajtja, a másik azt, kinek, mi a vélt OKA (csupa nagy betűvel) a sikertelenségének. Egyik a pénzre fogja, másik a farka méretére, harmadik arra, hogy dagadt és csak a 60 kilós srácok kellenek, negyedik a fejére (lapát áll, vadászszem stb), ötödik a magasságára és így tovább mert mindog csak az az egy tulajdonság kell a nőknek, amivel szerinte ő nem bír. Semmiben nem képesek megegyezni azon kívül, hogy mindenki más a hülye.

Hogy lenne így ebből bármilyen jogi, politikai, vagy komolyabb társadalmi összefogás, hangadás, változás?

szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2993/3282 anonim ***** válasza:
100%

Pont van egy ilyen kollegám 😁

Szerinte minden nő aranyásó és neki azért nincs senkije mert nincs pénze😏

Az hogy ronda, agresszív, szélsőséges viselkedésű, és mamahoteles 49 évesen, biztos nem oka az egyedüllétének….

Mama főz neki és mos rá… hát kinek kéne egy túlméretezett csecsemő????

szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2994/3282 anonim ***** válasza:
100%

Meg az a baj hogy meggyanúsítanak azzal hogy a nagy fszt szeretjük, de ha úgy van, akkor ler.bancoznak.

Meggyanúsítanak azzal hogy pénzéhesek vagyunk, holott érdekes de senki nem akar éhezni………

Mi a baj azzal hogy az én méretem nem a csecsemő méret……

Vagy bocsánatot kérjek azért is mert én egy vállalkozó felesége lettem és nem penészes kenyéren élek?

szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2995/3282 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van nője, az simp, de közben ugyanerre vágynak maguk is...
szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2996/3282 anonim ***** válasza:
86%

"Te itt nem diktálsz senkinek. Egy érdektelen, visszataszító femináci némber vagy."

Egyrészt, még mindig és kitartóan férfi vagyok, másrészt te sem diktálsz, mert nem vagy senki fontos ember. ;)


"De mint már többször írtam, a jövőben biztosan ki fogja magának harcolni a társadalmi láthatóságot az incel közösség."

Francokat fog bármit is kiharcolni az a tucatnyi incel, mert soha, semmit sem tesztek magatokért, csak rinyáltok névtelenül. :)


"A továbbiakban nem fogom végig olvasni a bomlott emléjű, libsi, femináci kommenteket, és természetesen nem is válaszolok rájuk."

Ezt már megígérted, akkor is hazudtál és most is hazudsz. Mint általában szokásod. :D

szept. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2997/3282 anonim ***** válasza:
91%

Hiába akarsz te incike társadalmi láthatóságot, legfeljebb lejáratjátok magatokat.

Gondolj bele milyen szerencsecsomagok vagytok, ha egy párkapcsolat nem jön össze, mert undorodnak tőletek (pasik is), holott még egy hajléktalannak is van párja.

Ha valakinek nincs párja, egyből arra gondolok hogy vagy meleg, vagy nem működik a szerszáma, vagy akkora mint a kisujjam.

Egyikre sem lennétek büszkék, gondolom.

Valami nagyon nagy baj van, hidd el.

Hidd el a több száz idekommentelőnek hogy irtó nagy gáz van!

Ezt vedd egy figyelmeztetésnek, valamin változtatnod kell.

szept. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2998/3282 A kérdező kommentje:

Jaj de kár, hogy nem beszélek démon nyelven, pedig biztos olyan érdekes kommenteket írtatok. :(


Kivétel:


#2995

Nem minden kapcsolatban élő férfi simp. Ezt soha nem mondta senki. De egy bizonyos részük az, pl. ide is írogattak férfiak (vagy legalábbis annak mondták magukat, de fogadjuk el tényként), akik konkrétan a femináci ideológia véresszájú védelmezésében látták saját férfiasságuk bizonyítékát. Az ilyen az kőkemény simp, igen.

szept. 28. 08:16
 2999/3282 A kérdező kommentje:
Egyébként este majd írok egy kommentet egy korábban már futólag érintett témában, ami szerintem további kifejezést és diskurzust igényel, mert nagyon érdekes.
szept. 28. 08:17
 3000/3282 A kérdező kommentje:

Ja és enyém a 3000. komment.


Hehehe.

szept. 28. 08:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!