Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2951/3282 anonim ***** válasza:
77%

#2950

Nem javasolok semmit, ugyanis teljesen szürreális minden ilyen kezdeményezés a részetekről. Akár egy év alatt is történhet olyasmi, ami hatással lesz az adott illető további életére.

25/N (#2949)

szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2952/3282 anonim ***** válasza:
65%
2950, szerintem az 5 év reális lehet. A legtöbb kapcsolat addigra köhög. És alapvető lenne, hogy, ha a szingli nőket szopatjuk, akkor a szingli férfiakat is, nem pedig kedvezményeket adunk. Elvégre nem az a cél, hogy revansot vegyetek, hanem, hogy "ösztönözve" legyenek az emberek a kapcsolatra. Ha a pasik hajlandók önmagukat is szivatni, én benne vagyok. De ez így egyoldalú szemétkedés.
szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2953/3282 anonim ***** válasza:
14%

2952: én javasoltam, hogy a párkereső alkalmazásokra várólista legyen a férfiaknak, és csak korlátozott ideig lehessenek fent egyszerre (mondjuk 3-6 hónap), és korlátozva legyen mennyi nőre írnak rá. Vagyis ugyanannyi nő legyen adott időben fent, mint férfi. Így a nőket nem ijesztenék el az egybitesek, és szívesebben használnák, és a "piac" is kiegyenlítődne. Cserébe pusztán várniuk kéne egy kicsit.

Ez az őáltaluk elmondottak logikája alapján minden problémát megoldana, tehát ha tényleg elhiszik amit saját maguk írnak, akkor támogatniuk kellene. De annyi volt a válasz, hogy ez nekik rossz lenne, szóval nem.

szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2954/3282 anonim ***** válasza:
83%
2950 felejtsétek el az időkorlátos baromságot...
szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2955/3282 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy akkor tilos lenne a válás? Ebből az jönne, hogy aki kicsit is bizonytalan, az a 10 évnél feladná. A gyerekvállalásnak tuti nem tenne jót, senki nem kapna hitelt ha épp 8-9 évnél tart stb. Az a baj, hogy az egész terv iszonyatosan szűklátókörű, és sem azokat a problémákat nem hajlandó észrevenni, amiket ezek az intézkedések a társkeresésben okoznának, sem azokat, amiket azon kívül.
szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2956/3282 A kérdező kommentje:

#2955

A csomag nyitott minden konstruktív javaslatra és észrevételre. Volt is egy pár, ezeket újfent köszönöm. Igaz, ez a kommentek 1-2 százalékát ha kitette.

szept. 26. 19:44
 2957/3282 anonim ***** válasza:
77%

"Senkihez nem "kényszerülsz hozzá". Ez egész egyszerűen nem igaz."

Hazudsz.


"Nektek nem az állami szabályozással azaz a felső kontrollal van bajotok, hanem egyszerűen az olyan dolgokkal, amik sértik a kiváltságos feminista pozíciótokat."

Csúsztatsz és hazudsz.


"A csomag nyitott minden konstruktív javaslatra és észrevételre."

Hazudsz. Csak a saját debil ötleteitekre nyitott, az meg értelmes ember számára vállalhatatlan.


"Volt is egy pár, ezeket újfent köszönöm."

A legkonstruktívabb javaslatok arról szóltak, hogy ezt az degenerált megoldáscsomagos ötletet jobb kézzel, bal váll fölött dobjátok ki a francba, mert marhaság az egész.

szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2958/3282 anonim ***** válasza:
62%
2955: Én radikális vagyok, de szerintem ez a lakáshitel dolog meg általában a hitelből történő családalapítás se annyira jó ötlet. Hitelt vegyenek fel a vállalkozók, az emberek meg vegyenek saját pénzből lakást - ha nem lenne lakáshitel, olcsóbb lenne.
szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2959/3282 anonim ***** válasza:
5%

2957: Már letárgyaltuk a témát és többször is felsültetek.


Inkább áttérhetnénk mostmár a konstruktív javaslatokra, mint amit a 2952/2953 csinált.

szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2960/3282 anonim ***** válasza:
81%

"Már letárgyaltuk a témát és többször is felsültetek."

Pont ezt akartam írni. Többször tisztáztuk, miért baromság az egész incelcsomag.

szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!