Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2911/3282 anonim ***** válasza:
0%

2909: Nem, ezt nem fogadom el. Ugyanez történt sok radikális mozgalommal a történelem folyamán, hogy amikor népszerűek lettek, először csak beszóltak nekik, hogy bizonyos szóhasználattal komolytalanok, vegyenek vissza.


Utána amikor engedtek ennek, akkor jött az, hogy ez meg az túlzás. Így lett a német kommunista mozgalomból a mostani turbólibsi SPD, vagy a svéd underground nácizmusból a "Svéd demokrata" párt, ami most már pro lmbtq mire kormányközelbe került.

szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2912/3282 anonim ***** válasza:
91%
Ti miért vagytok annyira szexisták a férfiakkal szemben hogy azt hiszitek, csak azért, mert kapcsolatban vannak, el vannak nyomva? Nektek ennyire hihetetlen koncepció, hogy egy nő és férfi kölcsönös szeretetben és tiszteletben él egymással? Minek nektek párkapcsolat, ha ennyire rosszul gondolkoztok róla?
szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2913/3282 anonim ***** válasza:
92%
1912, arról nem is beszélve, hogy elvileg csak a szuper pasik kellenek a nőknek, akik magasak, gazdagok és szemetek. Most akkor őket is elnyomják tömegesen? Vagy végre csak kibújik, hogy még incelék szerint is rengeteg normál pasinak van párja? Szeretem az ilyen logikai bukfenceket.
szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2914/3282 anonim ***** válasza:
6%

2912: Nem mindig ez a helyzet, például egy 13 -16 éves gyerek, aki élete első kapcsolatában van, ami természetes úton a való életben alakult ki a középsuliban, ott elhiszem, hogy nem ilyen (én is voltam ilyenben). Chad, akinek minden héten jön 20+ match, így összehasonlítható helyzetben van egy nővel, szintén lehet rendes nem elnyomó kapcsolatban.


Viszont a férfi, akit 1.5 év Tinder és megannyi sikertelen randi után végre az egyik nő elfogad társnak. Vagy a másik férfi aki sikertelen Tinderezés után feladja és elkezd 10 évvel ezelőtti ismerősökre irogatni kétségbeesetten és úgy az egyik bénábban kinéző lány végre elfogadja társnak... abból nem lesz egy kétoldalú kölcsönösség.


Mindkét példát a való életből hoztam, és bizony ez a férfiak többsége. Rájuk mondom, hogy simp meg oofy doofy.

szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2915/3282 anonim ***** válasza:
87%
Kettő példát hoztál a millió különböző életútból.
szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2916/3282 anonim ***** válasza:
92%
2914, tehát a férfiak többsége talál párt, miközben a 80% incel?
szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2917/3282 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos a férfiak többsége bármire képes, hogy nőhöz jusson. A legnagyobb angol incel oldalon az egyik fő moderátorral történt, hogy évek után egyszer nőhöz jutott, és minden korábbi gondolata ment a kukába. Erre sok nő azt mondaná, hogy "Na látjátok, megismerte, hogy a valóságban milyen egy nő és rájött".


Én erre nem vennék mérget, 4+ év nem tűnik el csak úgy.

szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2918/3282 anonim ***** válasza:
7%
2916: Jogos, a párkapcsolatban lévő férfiak többségére gondoltam.
szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2919/3282 anonim ***** válasza:
0%
2916: A 60% szingli arány egy amerikai felmérésből jött ki és azok a férfiak, akik egyéjszakás kalandokban vesznek részt, nem szokták magukat szinglinek vallani.
szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2920/3282 anonim ***** válasza:
91%
Minek nektek nő, párkapcsolat, ha ennyire rosszul vélekedtek róla? Nekem úgy tűnik, hogy az lenne a legjobb nektek és mindenki másnak, ha teljesen lemondanátok a nőkről.
szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!