Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2871/3282 anonim ***** válasza:
88%

"Jelenleg a férfiak 80% -a incel."

Ezen a marhaságon jót röhögtem.🤣

szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2872/3282 A kérdező kommentje:

#2869

Az biztos, hogy te tényleg röhejes vagy, ebben maximálisan egyetértek veled.

szept. 22. 10:46
 2873/3282 anonim ***** válasza:
16%

“Akinek van szociális élete, az egyetem alatt, fiatal felnőttkènt munka mellett is így talál szerelmet.”:


Pont ez az, hogy nem. A munkahelyen ugyan az megy, mint Tinderen. A sikertelen férfiak arra gondolva hogy ha Tinderen nem megy, majd ott menni fog nyomulnak mindenre, ami mozot és lyuk van rajta.. aztán ha nagy nehezen összejön valami akkor szerelmesnek jelentik magukat.


“Azt nagyon, nagyon erősen kétlem, hogy incel lenne a férfiak 80%-a. Igen változatos az ismerettségi köröm”:


30 éves kor alatt van ez, ahogy már elmagyaráztam 1000 válasszal ezelőtt.

szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2874/3282 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, te randiznál önmagaddal? Miért igen, miért nem?
szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2875/3282 A kérdező kommentje:

#2874

Én csúnya / csúnyább lányok felé is ugyanúgy próbáltam nyitni az aktív időszakomban. Tehát saját magammal kapcsolatban sem tartana vissza a külső, jó eséllyel. (Emellett pedig nagyrészt minden rendben volt velem lelkikeg korábban, tehát ezzel sem lehetne gond.) A bevett feminista lózung, hogy az incelek topmodelleket akarnak, egyszerűen nem igaz. Mint korábban is írtam, elfogadom hogy nem minden nőnek vagyok szimpatikus, sőt azt is elfogadom, hogy a külsőm miatt a nők nagy részének nem vagyok szimpatikus. Azonban azt, hogy több száz nőből egynek sem vagyok szimpatikus, statisztikailag és a józan ész alapján már nem lehet kizárólag az én tulajdonságaimmal vagy a nagy számok törvényével magyarázni. Innentől kezdve egy magyaráz maradt: a nőkkel van a probléma, pontosabban a párkapcsolati piacon uralkodó agymosó, feminista jellegű propagandával, amely szinte az összes nő és számos férfi nézeteit torzította el. Ez egy teljesen logikus és általános érvényű felismerés.

szept. 22. 12:31
 2876/3282 anonim ***** válasza:
16%
2874: A kérdező szerintem nem erről szeretne beszélni, hanem arról, hogy an oldjuk meg a férfiak 60% -át legalább érintő társadalmi problémát.
szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2877/3282 anonim ***** válasza:
84%

#2875

"hogy több száz nőből egynek sem vagyok szimpatikus, statisztikailag és a józan ész alapján már nem lehet kizárólag az én tulajdonságaimmal vagy a nagy számok törvényével magyarázni"

Dehogynem, pont ez bizonyítja azt, hogy az alapvető probléma veled van. Erre mondják azt, hogy "itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter". Mondok egy hasonlatot, úgy hátha könnyebben megérted a helyzetet: ha van egy rothadó alma, amit egy ló sem hajlandó megenni, mert érzik rajta, hogy rohad, akkor nem a lovakkal van a baj, hanem az almával, hiszen egy friss, szép almát probléma nélkül megesznek.


#2876

Amíg nem tudsz valódi kutatásokat és felméréseket mutatni az általad mondott számokról, addig feleslegesen hozod fel őket. Azért tessék, néhány segítő tipp:

- a jó férfi példák fontosságának kiemelése

- igényesebb és elérhető pszichológus és terápia általános bevezetése

- a fiatalok korai támogatása a különböző közösségekhez való csatlakozásához és programokra járásához

- az egyénre való igényesség fontosságának a kiemelése (legyen ez megjelenés, viselkedés, akármi)

szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2878/3282 anonim ***** válasza:
86%

2875, több száz (ha jól rémlik cirka 500) nőnél kezdeményezni pár év alatt elmebetegség. Te odamentél bárkihez, ráírtál bárkire akitől nem hánytál. Ez már eleve nem egészséges. A kényszeres, görcsös akarás is elriasztó.

Ettől még persze lehet ezer oka a nem-nek, de az, hogy szerinted rendben voltál és ez a viselkedés már paradoxon.

szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2879/3282 A kérdező kommentje:

#2878

Kb. 7 évről és 400 nőről beszélünk. Ha utánaszámolsz, ez 6-7 naponta egy nő. Viszont mikor jártam pl. szórakozóhelyekre, akkor egy este több lányhoz is odamentem. Tehát összességében egyáltalán nem gondolom ezt kirívó számnak. Egyébként az is érdekes, hogy ugye azt mantrázzátok mindig, hogy annak lesz barátnője, aki tesz érte stb. Én tettem. És most elmebetegnek vagyok nyilvánítva. Na hát ebből is kiderül, hogy aljas és hazug lények vagytok.

szept. 22. 12:51
 2880/3282 A kérdező kommentje:

#2877

Nem. Nem magyarázható azzal. Épp erről beszéltem. Olvasd el újra a kommentemet.

szept. 22. 12:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!