Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2831/3282 anonim ***** válasza:
18%

Mennyire tudtam, hogy ez a lényege ennek a "barátaid szerint" kérdésnek... "Lebuktatni", hogy nincsenek barátai, és mutogatni, hogy aha, akkor csak van valami óriási geb.sz vele...

Kérdező, ne légy naiv, ne dőlj már be az ilyen provokációnak (se)!

szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2832/3282 A kérdező kommentje:

#2830

Hosszú lenne ezt leírni. Így alakult.

szept. 19. 23:23
 2833/3282 A kérdező kommentje:

#2381

Tudom, hogy mi a céljuk. Én őszinte vagyok, de nem tudnak megvezetni a feminista agymosással.

szept. 19. 23:27
 2834/3282 anonim ***** válasza:
81%
2833 nincs itt semmilyen agymosás, csak rá akarunk világítani arra, hogy téged is max anyád szeret, de csak azért, mert ő szült.... Ennek pedig oka van, és nem az, hogy külsőre nem vagy 10/10
szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2835/3282 A kérdező kommentje:

#2384

A külsőm miatt ért folyamatos sikertelenség és kudarc okozta azt a lelki roncs állapotot, amibe kerültem. És ugye emiatt nincsenek szeretteim. Tehát gyakorlatilag a külsőm miatt. Ezt már megbeszéltük.

szept. 20. 15:05
 2836/3282 anonim ***** válasza:
81%
2835: az nem megbeszélés, hogy te hajtogatsz vmit. Főleg hogy ha jól körbenézel a világban, barátai a legtöbb ronda embernek vannak. Ott vmi belül sem stimmel alapjáraton, ha soha nem is volt és nem is lett.
szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2837/3282 A kérdező kommentje:

Középiskolában voltak barátaim, de úgy hozta az élet, hogy mindenki elsodródott az ország másik végébe, külföldre stb.


Utána pedig már a külsőm miatt rottyon voltam lelkileg.

szept. 20. 16:20
 2838/3282 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet mindent a külsődre fogni.
szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2839/3282 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Logikusan levezettem már többször, részleteibe menően, hogy miért van ez így.
szept. 20. 17:27
 2840/3282 anonim ***** válasza:
77%
Akkor mit vársz?
szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!