Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2801/3283 A kérdező kommentje:

Esküszöm, nem értem.


Nem a kapcsolat épül hazugságokra. Gyakorlatilag irreleváns, hogy akármelyik félnek milyen előző kapcsolatai voltak, nem is illik erről kérdezősködni annyira.


És valljuk be, ha odaállít a randira egy srác, akinek 30 évesen nem volt még párkapcsolata, akkor egyből dobni fogjátok, esélyt sem adva.


Így az egyetlen lehetősége hazudni.


Ez miattatok van, mert ilyenek vagytok ti, nők.


És oké, erre ugye az a sablon válasz részetekről, hogy biztos gázos az ember, valami baj van vele, azért nem volt barátnője.


De ti ugye azt mondjátok, hogy a stabil párkapcsolat és vonzalom (= mégsincs gáz a sráccal!) ellenére is szakítanátok vele. Szerintem ennek semmilyen alapja nincsen, és nem kell semmilyen ideológiát belemagyarázni. Egyszerűen sérti a női egót, hogy egy srác, akinek esélyt sem adtatok volna, mégis bebizonyította, hogy jó partner tud lenni. Magyarul tévedtetek és ezt nem tudjátok elviselni. Tudatalatt ez mind ott van bennetek.


És még egyszer mondom, alapból miattatok kényszerül a hazugságra is az illető.

szept. 17. 19:16
 2802/3283 anonim ***** válasza:
91%

#2801

Nem irreleváns, hiszen ha az elejétől kezdve hazudsz neki (legyen szó bármiről), akkor azt közvetíted a világ felé, hogy megbízhatatlan vagy, akinek egy szavát sem lehet elhinni. Aki hazudik, az nem tud stabilitást nyújtani és azzal igenis nagy gáz van. Az pedig, hogy másokat okolsz a hazug jellemed miatt egyszerűen szánalmas.


Istenem, hogy lehet valaki ennyire szociálisan fejletlen? Az ilyesmi még egy barátságba sem fér bele, így az nem kifogás, hogy sikertelen vagy a társkeresésben.

szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2803/3283 anonim ***** válasza:
91%

Ezt te magyaráztad bele. Én pl adnék esélyt olyannak, akinek még nem volt kapcsolata, nekem ez nem red flag alapból.

De szvsz mivel sose volt kapcsolatod, elég nagy esély van rá, hogy elszúrod valami mással. Pl hogy levágom ha nem vagy őszinte mert titkolod az incel nézeteidet.

szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2804/3283 anonim ***** válasza:
100%

2801, nem azért szakítanék, mert sérti az egómat, hogy ő (korábban sikertelen) férfiként hazugsággal mégis felszedett, hanem, mert ha valaki szemtől szemben olyan hihetően hazudik, hogy gyanút sem fogok, az bármi mással kapcsolatban is át tud verni és nem tudnék szabadulni a gondolattól, hogy miben hazudott még, ami még nem derült ki. No meg persze, mi mindenben fog, ha úgy kényelmesebb neki. Egy profi hazudozó nem kell az életembe.

Tény, hogy valószínűleg egy 30-as párkapcsolati értelemben teljesen tapasztalatlan embert is elküldenék, mert nem én akarok lenni az, akin kitalálja mit is akar valójában. Egyszerűen nincs arra időm, hogy egy-két év után kitalálja, hogy ő még élni akar, vagy mégse engem keresett.

Ha nagyon el tud kápráztatni a pasi (értsd tényleg egy húron pendülünk, vonzónak találom, stimmelnek az értèkrendek, érdeklődés, tervek stb.) akkor adnék egy esélyt, akkor is, ha még nem volt kapcsolata, vagy nem volt hosszútávú kapcsolata, csak ilyen tingli-tangli fél éves ismerkedések.

Ezzel szemben hiába lenne meg (elvileg) minden, ha utólag derül ki a turpisság, a hazugság után többet nem bíznék meg benne. Úgy meg értelmetlen az egész.

szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2805/3283 anonim ***** válasza:
84%

2797: az nekem retrospektíven tekintve nem egy jó kapcsolat, ahol a másikról tudom, hogy legalább egyszer szemrebbenés nélkül hazudott... akkor miben nem hazudott? A hajlam megvan benne.

Amúgy én nem dobnék vkit azért, mert nem volt előttem kapcsolata.

szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2806/3283 A kérdező kommentje:

Persze. Ez még egy hollywoodi forgatókönyvnek is gyenge. Kismillió normális férfi (akár incel) nem talál kapcsolatot, barátnőt, párt, de itt gyakorin az összes nő adna esélyt egy 30 éves tapasztalatlan csávónak.


Az lehet hogy incel vagyok, de ugyanezen a bolygón élek és pontosan tudom, hogy ez egy ordas hazugság.


Amint ez kiderül, valami gagyi kamu kifogásra hivatkozva gyorsan távoznátok a randi helyszínéről.

szept. 17. 20:21
 2807/3283 anonim ***** válasza:
100%

2806, ha direkt módon ismerkedünk (pl neten) akkor igen. Ha előbb tetszik meg, mint, hogy randira megyünk (pl közös barátikör) akkor van esély, hogy eltekintek tőle és esélyt adok.

2804 voltam.

szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2808/3283 anonim ***** válasza:
80%
2806 igen, adnánk esélyt egy tapasztalatlan férfinek, de nem egy olyan alja incelnek, mint te. Még a társaid is szégyenkezhetnének miattad...
szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2809/3283 A kérdező kommentje:

#2808

Te azt nem tudhatod hogy ki az incel és ki nem. Ez csak duma.

szept. 17. 23:01
 2810/3283 anonim ***** válasza:
100%

#2809

Ugyanolyan könnyedén kibukik, minthogy valaki rasszista, homofób vagy szexista. Az ilyesfajta haragot és gyűlöletet nem lehet takarni.

szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!