Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2811/3283 anonim ***** válasza:
84%

"Kismillió normális férfi (akár incel)..."

Normális férfi és incel ellentmondás! Aki normális férfi, az nem incel. Aki incel, az nem normális.


"Az lehet hogy incel vagyok, de ugyanezen a bolygón élek és pontosan tudom, hogy ez egy ordas hazugság."

Fingod sincs a párkapcsolatokról, az ismerkedésről.



Amikor az incelt újra és újra szembesítik azzal, miért nem érdemel párkapcsolatot, de továbbra is veri a nyálát... tipikus eset, de jól van ez így, továbbra is kaphatja. :)

szept. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2812/3283 A kérdező kommentje:

#2811

Egyrészt én nem kapok semmit, mert felidegesíteni nem tudtok, bogaram.


Másrészt nem is rólam volt szó, egy teoretikus kérdést tettem fel, és természetesen kiderült, hogy a rosszindulatú női természet (tisztelet a kivételnek) miatt hazugságra kényszerülő férfiakat hibáztatjátok, és nem saját magatokat.

szept. 18. 08:05
 2813/3283 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt, férfi vagyok.😉


Másrészt, nem felidegesítés a cél, hanem a szembesítés. Az pedig folyamatosan zajlik.🙂


Harmadrészt, senki sem kényszerül hazugságra, valamint aki hazugsággal indít, nem érdemli meg, hogy összejöjjön neki egy párkapcsolat.😁


De egyébként sincs semmi vész, ez a "megoldás csomag" sosem fog megvalósulni és ti incelek egész életetekben csak az esti bánatrecskánál maradtok az unalomig ismert pirnóra. És ez így van jól.😉

szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2814/3283 anonim ***** válasza:
78%
Játsszunk el a gondolattal, hogy egy 30 éves szűz nem komplexusos, nem sértett, keserű és nincsenek szélsőséges tévképzetei a kapcsolatokról (az incelek ugye már kiestek) ha létezik ilyen férfi, miért van egyedül? Ha nincs vele semmi gond, miért nem sikerült az elmúlt 10-14 évben senkivel megismerkedni?
szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2815/3283 anonim ***** válasza:
100%
2809 De, tudhatom. Egy incel nem úgy bánik a nőkkel, mint egy normális férfi...
szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2816/3283 anonim ***** válasza:
100%
Az eddig párkapcsolatot kiépíteni nem tudó férfiak nagy részének nemcsak a külső és a pénz az ok, amiért eddig szerencsétlenek voltak, hanem a személyiség, viselkedés, szöveg, ismerkedési módok és formák. Ha meg a tényleg gyíkszerűen ocsmány külső az ok, hirtelen nem fognak tudni elmenni randizni, hogy azon kelljen filózniuk, hogy "hazudjak arról, hány nőt húztam fel a farkamra eddig?", mert 1) nem fog olyan g..i undorító személyiségük lenni, hogy random nőnek haszonszerzés reményében hazudjanak, 2) nagy valószínűséggel sajnos nem is fog összejönni, hacsak a nő nem vak, fogyatékos vagy extrém ízlésű, ami ritka azért.
szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2817/3283 anonim ***** válasza:
2814: pedig van azért ilyen is.
szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2818/3283 anonim ***** válasza:
87%

2817, a nagy számok törvénye alapján kell lennie, de valamiért csak, csak egyedül maradt.

Én személy szerint nem láttam még ilyet, aki ismer, az leírhatná miért alakult így. Amennyiben nem illik rá, amit a 2814-ben írtam.

szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2819/3283 A kérdező kommentje:

#2813

Nagyon frusztrált vagy, csak sajnálni tudlak.


#2814

Ahogy írták is, a nagy számok törvénye alapján simán lehet ilyen. Például fiatal korában egy nő megalázta lelkileg és elment a kedve az ismerkedéstől.

szept. 18. 20:51
 2820/3283 anonim ***** válasza:
80%

"Nagyon frusztrált vagy, csak sajnálni tudlak."

Nem vagyok frusztrált, jól szórakozom rajtad. :) És nem sajnállak téged, mert minden nyomorodat magadnak okozod. ;)

szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!