Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2791/3283 A kérdező kommentje:

#2790

Akkor ezek szerint egy ítélkező ember vagy.

szept. 16. 10:34
 2792/3283 anonim ***** válasza:
100%

#2791

Végülis igen. Randit is hagytam ott, mert a srác bunkó volt a pincérrel.

szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2793/3283 anonim ***** válasza:
100%

2791, de helyes ítéletet hozna, hiszen incelre utal a szóhasználat. Ha kerülni akarja az incel ideológiát vallókat, akkor, teljes joggal zárja ki azt, aki ezen ideológiát követi, ennek a szavait használja. Én a vallásosokat, sötétzöldeket, vegákat, vegánokat, a politikával sokat foglalkozókat is kizárom, mert egyik se hiányzik az életemből. Ugyanígy esnek ki az incelek is. Kiesnek bizonyos szakmákban dolgozó, hobbikat űző emberek is.

Azért, mert nem kompatibilisek velem, az életemmel, a hozzáállásommal.

Ez nem ítélkezés, hanem önismeret.

szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2794/3283 anonim ***** válasza:
14%

2793: Én incel vagyok, sőtétzöld és most kísérletezek a vegetáriánus étrenddel is.


Akarsz randizni?

szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2795/3283 anonim ***** válasza:
92%
2788: ez azért vicces, hogy vki szerint csak az lehet őszinte, aki minden miatt nyafog, picsog és szerinte mindenki tehet a személyes bajairól, csak ő maga nem.
szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2796/3283 anonim ***** válasza:
100%
2785: talán nem mindenki forszírozza, de nekem pl fontos. De egy ilyen hazugság amúgy sem tartható fenn. Hosszútávú kapcsolat, akikkel sose éltél együtt, nem nyaraltál együtt, nincs közös fotótok, se a rokonaid se a barátaid nem ismerik és nem hallottak róluk...
szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2797/3283 A kérdező kommentje:

#2796

Tegyük fel, hogy kamuzott a férfi és sikerült megvezetnie a nőt. Ezek után kialakul egy tartós párkapcsolat, stabil vonzalommal, jövőtervezgetéssel stb. De mielőtt igazán komolyra fordulnának a dolgok, a férfi bevallja, hogy kitalálta a korábbi kapcsolatait, mert félt és bizonytalan volt.


Ilyen esetben mit reagálna egy nő? Vagy mit reagálnátok ti, nők? Azonnal megszakítanátok egy amúgy teljesen jó kapcsolatot?

szept. 17. 15:56
 2798/3283 anonim ***** válasza:
78%

2797: részemről nem alakulna ki megfelelő mélységű bizalom, ha folyton csak terelnél. Érezném hogy nem vagy őszinte.

Ha hitelesen belemennél a részletekbe, majd később bevallanád hogy hazudtál, akkor dobnálak a francba, mert pszihopaták viselkednek így.

szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2799/3283 anonim ***** válasza:
72%
2797 egy 9lyan kapcsolat hol működne teljesen jól, ami kvázi hazugságokra épül?
szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2800/3283 anonim ***** válasza:
72%

#2797

Szakítanék, mert akinek már az első mondatai hazugságok voltak, egy egyszerűen megbízhatatlan ember. Aki egyszer már probléma nélkül a szemeimbe hazudott, az máskor is megtenné. Az sose volt jó kapcsolat, ahol az egyik fél hazudott.

- Lívia

szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!