Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2761/3283 anonim ***** válasza:
14%
A bullshit kultúrád nőknek meg oofy doofy -knak van nőktől.
szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2762/3283 anonim ***** válasza:
9%
oofy doofy = a barátod, mielőtt rájött volna, hogy nem ez kell neki.
szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2763/3283 anonim ***** válasza:
76%
Te mégis miről beszélsz... ? Mintha valami Looney Tunes karakter írogatna.
szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2764/3283 anonim ***** válasza:
92%

2762, az elmúlt huszon pár hozzászólásnál nem velem beszéltél, mert aludtam.

Ami ezt illleti: "oofy doofy = a barátod, mielőtt rájött volna, hogy nem ez kell neki."

Ugyan róam állítják, hogy férfigyűlölő vagyok, de, hogy neked rosszabb a róluk alkotott képed, abban egész biztos vagyok.

Nem hiszem, hogy ő a balfasz lett volna, aki addig teper, míg nőt kap, ha jól rémlik ez a definíciója az oofy-doofy cimkének.

Csak egy átlag srác volt, átlag, vagy valamivel az alatti külsővel. Ha nem vagyunk hosszan összezárva (egy buszos utazás) akkor teljesen érdektelen lett volna a számomra. Miután szerelmes lettem, már vonzódtam hozzá és talán a mai napig meg lenne a szikra, nem tudom, évek óta nem láttam. De a környezetem soha nem értette meg igazán a döntésemet. Nagyon mást láttak kívülről, mint én.

Azt se hiszem, hogy hogyha jobb nő vagyok akkor lefekszik kutyába. Ha erőszkosabb vagyok, akkor talán, de én nem egy kinek a fsza nagyobb játéknak képzelem az ideális kapcsolatot, így megbeszélni próbáltam a dolgokat.

Bőven lett volna ideje önellátóvá válni, mert 18 évesen elköltözött otthonról, önellátó is volt, mikor megismertem.

A gond nem ez, hanem, hogy míg szóban egyenlőségpàrti volt, a valóságban a tradícionális vonalat vitte volna. És ezt szerintem a mai napig nem ismeri be. Talán fel sem ismerte, hogy mik a valós igényei.

Mindenesetre én nagyon másképp látom a történetet, mint te.

szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2765/3283 A kérdező kommentje:

"Ha nem vagyunk hosszan összezárva (egy buszos utazás) akkor teljesen érdektelen lett volna a számomra."


LOL. Mikor én írtam ugyanezt a házasság kapcsán, akkor nagy mellénnyel kioktattatok, hogy a szerelem nem így működik, az elejétől meg kell lennie stb. Szokásos feminista kettős mérce.

szept. 15. 13:22
 2766/3283 anonim ***** válasza:
91%

2765, 1 nap alatt (26 óra) eldőlt, hogy szerelmes lettem. Ha valakivel nem leszel pár találkozás alatt szerelmes, akkor 10 év alatt se.

Ez az összezártság ahhoz kellett, hogy beszéljünk, megismerjem, amiből jött a szerelem.

szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2767/3283 anonim ***** válasza:
16%
2765: Pedig sajnos ez igaz. Meg kell lennie a szerelemnek az első pillanattól. Viszont hogy lesz -e szerelem, az erősen függ attól, hogy a férfi piaci értéke mekkora.
szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2768/3283 anonim ***** válasza:
77%
Mégis mi az, hogy "piaci érték"?
szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2769/3283 A kérdező kommentje:

#2768

A párkapcsolati piacról van szó.

szept. 15. 16:02
 2770/3283 anonim ***** válasza:
77%
De ez mit jelent a gyakorlatban?
szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!