Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2741/3283 anonim ***** válasza:
91%
Miért hiszik az incelek azt, hogy ők olyan szerethetőek? Miért tesztek úgy, mintha ti lennétek bármilyen nő ideálja, csak kéne pár év ahhoz, hogy erre ő is rájöjjön?
szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2742/3283 anonim ***** válasza:
6%

"Egyrészt, leírtam, hogy évekig tartotta magát ahhoz, hogy közösen csináljuk a házimunkát, nem kellett noszogatni, szólni, csesztettni. Az elfogadhatónak tűnt, hogy hétvégén főzök valamit, ő meg elmosogat, meg olykor sütök sütiket.":


Tehát először elfogadhatónak látott egy munkamegosztást, amiről utána kiderült neki, hogy mégse jó.


Ez tipikus esete annak, amikor a férfi belemegy a párkapcsolatba, mert úgy érzi, nincsen jobb, aztán végül rájön, hogy a feltételek, amik neki nem feleltek meg az elejétől fogva, nem jók neki. Ha Stacy -vel (most nem Chadet írok) jött volna össze, ott az összes feltétel megfelelt volna neki kérdés nélkül hosszú távon is.


Ez történik akkor, ha a nő saját szintje felett választ... a férfi meg magasabb szintűnek gondolja magát, mint ahol van.


Helyre kell tenni a piacot. Tökéletes példa.

szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2743/3283 anonim ***** válasza:
6%
De tényleg itt magamat látom ebben. Ez én lettem volna ha összejövök azzal a nővel.
szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2744/3283 anonim ***** válasza:
6%

A sütéssel/főzéssel is az a helyzet, hogy a férfinek el kell jutnia arra a pontra, amikor az egészséges életmód miatt maga akarja csinálni, akkor is ha nincs nő az életében.


És utána már nem fog megváltozni a helyzet ha van.

szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2745/3283 anonim ***** válasza:
91%
Egy normális férfinak a saját magára való sütés-főzés ugyanolyan magától értetődő, minthogy egyedül zuhanyozik és nem más szappanozza be.
szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2746/3283 anonim ***** válasza:
7%
2745: Nekem el kellett telnie 4 évnek egyedül incelként, mire eljutottam oda, hogy magamra főzök és nem McDonalds ételt eszek.
szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2747/3283 A kérdező kommentje:

#2740

Továbbra sem értesz semmit az egészből. Alapvető logikai tévedésekben vagy. Légy szíves többet ne írj a kérdés alá!

szept. 14. 23:54
 2748/3283 anonim ***** válasza:
91%

#2746

Ne haragudj, de ez szánalmas. Erre a szintre már kamaszként el kellett volna jutnod.

szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2749/3283 A kérdező kommentje:

#2141

Szerintem senki.nem mondta, hogy ideálok vagyunk. De annyira mi is vagyunk vonzóak, mint egy nem chad átlag férfi (normie). Egyedül a párkapcsolati státuszban van különbség.

szept. 14. 23:55
 2750/3283 anonim ***** válasza:
60%
Láthatóan semennyire nem vagytok vonzóak, ha senkinek nem kelletek.
szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!