Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2701/3283 anonim ***** válasza:
91%

2700, erre nincs válaszom, szerezzen. Valamire csak kell építeni. Az önbizalom jó alap, azt meg lehet építeni. A jó anyagi helyzet is tud vonzó lenni bizonyos körökben. A kettő együtt (ami egymást is erősíti) meg pláne. Ehhez még mindig jöhet egy jó (általános) humor, egy nyugodt, megbízható jellem, amik tovább emelik az esélyeket.

Ha ezek sincsenek, akkor kb adja fel az illető. Ennyit lehet tenni.

A tervezett világban se lenne kelendő valaki, akiben nincs semmi vonzó.

szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2702/3283 anonim ***** válasza:
82%
2700 azért kétlem, hogy annyira ronda lennél, hogy egy nőnek semmi nee tetszhetne meg benned. Oké, az arcod egy egészen kicsit torz, de ennyi...A nők nem csak az arcodat nézik. Az, hogy nem tudsz magadnak párt találni, szintén nem azért van, mert az arcod nem tökéletes. Neked nem a külső, hanem a belső tulajdonságaiddal van igazán nagy baj.
szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2703/3283 A kérdező kommentje:

#2701

De statisztikailag nagyobb esélye lenne rá mindenkinek.


#2702

Erre már korábban is azt mondtam, hogy pl. 20 évesen semmi ilyen bajom nem volt. Egyszerűen csak csajozni próbáltam, normális, nem kétségbe esett módon.

szept. 13. 21:49
 2704/3283 anonim ***** válasza:
77%

2703 csak arra lenne nagyobb esély, hogy valaki azt mondja, hogy jó, hozzád megy, de csak azért, hogy kb ne haljon éhen, és hagyja magát megfektetni szinten ugyanazen okból... Hol van itt a szerelem? Vagy legalább a vonzódás leghalványabb szikrája?



Gondolom azért mégis jobb, ha azért megy hozzád, azért fekszik le veled, azért ölel, csókol, mert szeret, nem pedig azért, mert nem igazán van más választása.

szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2705/3283 A kérdező kommentje:

#2704

Ha a mindenki a szintjén / szintje környékén ismerkedhet, akkor az alsóbb kategóriás férfiaknak (mint én) több nő kerül be a képbe, hiszen megszűnik a chad jelenség. Ez egy teljesen logikus következtetés.


A másik pedig, hogy még ha úgy is lenne, ahogy írod, akkor is kialakulhat egy stabil, normális, szeretetteljes házasság. A nők érzelmi alapon működnek, és még ha az elején nincs is kedvük az egészhez, később belém szerethetnek. Ez rengeteg elrendezett házassággal is így volt a múltban.

szept. 14. 07:25
 2706/3283 anonim ***** válasza:
100%

2705 és még a fehér lovon bevágtázó szőke hercegre váró kislányokra mondják, hogy ők élnek tündérmesében....



Nem kerül be több nő, mert akkor sem valasztanának téged. Amott te akarsz at nem elrendezett házasság, hanem kényszerházasság, amiben nagyon, de tényleg nagyon ritkán alakulhat ki valós kedvelés, neadj Isten szerelem.



Régen sem szerettek bele egymásba a felek, nem tudom, hogy kitől hallottad ezt. Inkább csak megtűrték egymást az összekényszerített felek.

szept. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2707/3283 anonim ***** válasza:
70%

2706, abban igaza van, hogy kialakulhat egyfajta tiszteleten alapuló barátság féle, de, ha csak 10 évig kell kibírni, nem örökre, akkor ebben se vagyok biztos, hogy lenne rá esély, hiszen mindenki a menekülő utat építgetné, hogy a 10 év leteltével soha többet ne kelljen ebbe a helyzezbe lennie.

Az igazán régi korokban is inkább a csendes tűrés volt a jellemző, pedig egy életre kellett elfogadni a helyzetet.

szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2708/3283 anonim ***** válasza:
6%

“A nők érzelmi alapon működnek, és még ha az elején nincs is kedvük az egészhez”:


A programpontok célja NEM ez!!!!!!!! (Komolyan 2707 válasz után se fogjátok fel…)


A programpontokat azután találtam ki, hogy láttam, hogy lett egyre nehezebb Budapesten a csajozás annak ellenére, hogy közben folyamatosan fejlesztettem magam - ami nekem azt jelenti, hogy egyre jobban néztem ki, majd elkezdtem egyre több pénzt is keresni (az elején egyetemre jártam).


Ebből azt a következtetést vontam le, hogy a szerelem/szexuális vonzódás a nőkben nem csak a nőn meg a férfin múlik. A harmadik tényező a PIAC. A programpontok célja a PIAC szabályozása, amivel az érjük el, hogy minket a jelenleg figyelmen kívül hagyó nő IGAZ SZERELEMBEN fog részesíteni.


Írtátok hogy a nő az adó miatt megy hozzá a férfihoz. Nyilván lenne ilyen is, ahogy olyan férfi is van, akit nem érdekel a szerelem. Mi nem ezek a férfiak vagyunk. Az adó célja inkább az, hogy az unproduktív manager kvótanő típust, aki az instagrammon minden héten új országba megy és 30+ Chad ment át rajta, a családalapítás és az igaz szerelem felé “tereljük” - például azzal is, hogy látja, hogy a másik szegény nő aki a pénz miatt jött össze, boldogabb nála.

szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2709/3283 anonim ***** válasza:
6%

“Az igazán régi korokban is inkább a csendes tűrés volt a jellemző”:


Még egyszer. Nem ez a cél, hanem egy olyan világ ahol a nő beleszeret az incelbe.

szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2710/3283 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretne bárki bele egy incelbe, ha semmi szerethető nincs benne?
szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!