Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2671/3289 A kérdező kommentje:

#2660

Amíg a társadalom többsége agymosott (és sajnos az arány csak nő), és emberszámba sem vesznek minket, addig sajnos nem látom értelmét semmilyen alulról szerveződő mozgalomnak, szórólapozásnak, utcai megmozdulásnak. Mivel a nők túlnyomó többsége és a férfiak jelentős része a feminista propaganda áldozata lett, amivel szemben mi ugye meghatározzuk magunkat, így csak még több gyűlöletet irányítanánk magunkra.


Abban igazad van, hogy átfogó és részletes kutatás jót tenne az ügyünknek, de ebben nem mi vagyunk az illetékesek. Állami vagy komolyabb egyetemi körökből kellene érkeznie ennek. Erre nekünk nincs lehetőségünk.

szept. 11. 16:30
 2672/3289 A kérdező kommentje:

#2667

Ezen a ponton fejeztem be a veled való beszélgetést. Szándékosan mazsolázgatsz a saját kommentjeid között.

szept. 11. 16:31
 2673/3289 anonim ***** válasza:
100%
#2670 azt nem láttam. Mi okozta, azt lehet tudni? Örökletes vagy fejlődési rendellenesség? Nem volt szó plasztikai műtétekről? Helyreállító műtéteket már kamaszkorban is elvégeznek. A szüleid nem mentek ennek utána? Egyáltalán, miről van szó? Nagyon ferde orr, ajakhasadék, csontfejlődési rendellenesség, arccsont, állkapocs? Kisbabakorodban is látszott vagy csak később torzult el?
szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2674/3289 anonim ***** válasza:
100%
Azért az közel sem mindegy, hogy hogyan próbálkoztál, illetve számomra olyan férfi hatását kelted, akinek mindegy, hogy ki lenne a párja, csak nő legyen. Ez a hozzáállás nagyon taszító.
szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2675/3289 anonim ***** válasza:
71%

2672, ez megint a szélbe mondott szó esete. Nem mazsoláztam, beraktam mindent, amit a párkapcsolat, férfiak témában írtam. De, ha szerinted hazudok, másold be, ami kimaradt. Várom.

(Persze, arra nincs időd, jön majd ismét a kibúvó válasz. Nevetséges, amit csinálsz.)

szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2676/3289 A kérdező kommentje:

#2673

Így születtem. Én eléggé utánajártam, csak Amerikában végeznek ilyen műtéteket, több tízmillió forintért. És az esetek egy része nem is műthető. Sima plasztikai műtét ezt nem orvosolja. És sajnos ha minden jól megy, utána sem lesz "teljes értékű" az arcom.


A többi szerintem teljesen mindegy. Így születtem, ezzel kellene boldogulni. De úgy nehéz, ha az összes nő elfordul tőlem.


#2674

Úgy gondolom, hogy az első években még semmilyen komplexus nem volt bennem ezzel kapcsolatban, és teljesen normális módon próbáltam ismerkedni. Általában egyszerű sablon szövegekkel, határozott fellépéssel próbálkoztam szimpátiát kelteni a nőkben, és elhívni őket randira.

szept. 11. 18:32
 2677/3289 anonim ***** válasza:
80%
Hát, a szimpátia többől áll, mint odaállni valakihez valami béna szöveggel.
szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2678/3289 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nagyon sajnálom, hogy így kicseszett veled a genetika, tényleg. Nem jött össze a csajozás, igen. Az a baj, hogy nem érted és nem is érzed, hogy mennyire gáz, hogy ezért a nőket, a feminizmust, a liberalizmust, meg a jó ég tudja mit hibáztatsz. Végtelenül torz lett a gondolkodásod. Hergeled magad ki tudja, mióta. Táplálod magadban a gyűlöletet és szórod szét magad körül esztelenül. Még arra is képes lennél, hogy a jogszabályi környezetet az elferdült gondolkodásodnak megfelelően alakítsd. Ijesztő vagy, komolyan. Nagyon szánalmas. Értem, hogy patthelyzetben vagy, értem, hogy azt hiszed, minden, amit ideírtál, jogos és jár neked. Értem, hogy semmi módon nem lehet meggyőzni téged, hogy mennyire beteg a lelked és a gondolkodásod. De azért annak örülök, hogy az eszméid megvalósulásának kisebb az esélye, mint annak, hogy a Föld visszafelé forogjon. Nem akarok olyan világban élni, amiről te fantáziálsz.

Bár leszögezted, hogy elsősorban pozitív véleményeket óhajtasz, de mégiscsak az volt a kérés a felhasználók felé, hogy írják le, mit gondolnak a "csomagodról". Le is írták ezerszámra, hogy ez nem kóser. Te mégse vonulsz vissza, továbbra is ragaszkodsz a tévképzeteidhez. Eddig követtem a témát, de mostanra annyira telítődtem a borzalmas ötleteidtől, hogy elhagyom a kérdést. Nagyon sajnállak.

szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2679/3289 A kérdező kommentje:

#2677

Mindenki így kezdi a csajozást tini korban.

szept. 11. 18:51
 2680/3289 A kérdező kommentje:

#2678

Viszlát.

szept. 11. 18:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!