Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2651/3294 anonim ***** válasza:
100%
Alapítsatok pártot, ha szeretnétek, önmagában az még semmit sem jelent. Úgyse lesztek megszavazva semmilyen pozícióra, de álmodozni mindig lehet.
szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2652/3294 A kérdező kommentje:

#2652

Akkor valójában semmi okotok nincs hőzöngeni, elhordani mindennek, feljelentésről beszélni, a halálomról fantáziálni...

szept. 10. 21:42
 2653/3294 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem vagy olyan fontos vagy érdekes senkinek, hogy a bármilyen módon rólad fantáziáljon.

Feltettél egy kérdést, erre reagáltak az emberek.

szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2654/3294 A kérdező kommentje:

#2654

Nem a reakcióval van a baj, hanem az érthetetlen mértékű, állatias agresszióval.

szept. 10. 21:46
 2655/3294 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, kétfiús anyaként engem az érdekel(ne) elsősorban itt, hogy hogy ne neveljünk ilyen mocskokat mint te.

Ha elhinném a blackpillt akkor már hátradőlhetnék mert szépek a fiaim bár ez még képlékeny ilyen korban (12 éves és 21 hónapos). De szerintem teljesen másról van szó mivel rengeteg csúnya pasi normális, van felesége és családja. Választ sehol sem kapok, illetve olyan értelemben igen, hogy nyilvánvalóan ti egytől egyig mentális betegek vagytok, akárhányszor törölteted az erre vonatkozó írásaimat. Az összes incel elmebeteg, csak kérdés hogy így születtetek vagy azzá váltatok. Lehet erre sose lesz válasz. Mindenesetre az biztos hogy bele fogok avatkozni ha hozzád hasonló idióta, lehúzós, betegagyú haverok közé kerülnének a fiaim.

szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2656/3294 anonim ***** válasza:
84%

Az állatias agresszió szerintem inkább olyasmi, amikor egy férfi üvöltözni kezdett velem egy kávézóban, mert megmondtam, hogy nem szeretnék második randit. No mindegy.

Provokatív és gyűlölködő módon írsz a nőkről és értelmes férfiakról, nyilván vissza fogod kapni ennek minimum a töredékét.

szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2657/3294 A kérdező kommentje:

#2656

Ha csúnya külsővel született a fiad, akkor jó eséllyel lesz incel. Vannak kivételek, ahogy írod is, a nagy számok törvénye alapján, de attól ez még egy nyilvánvaló tendencia. És nem a jövőbeli haverjai fogják befolyásolni.


Egyébként nem én űzök sportot a kommentek jelentgetéséből.

szept. 10. 21:52
 2658/3294 A kérdező kommentje:

#2657

Biztos volt ilyen? És akkor mi van? A férfiak között is vannak idióták. De itt társadalmi problémákról van szó. Én nem ordítottam soha egy nővel sem, mégsem vesznek emberszámba a külsőm miatt.

szept. 10. 21:54
 2659/3294 A kérdező kommentje:

Biztos volt ilyen.*


Bocs, ez kijelentő mondat akart lenni. Fáradt vagyok már.

szept. 10. 21:54
 2660/3294 anonim ***** válasza:
79%

Na de figyelj, ha tényleg szeretnél változást, miért nem valami reálisan kivitelezhetőt tervezel? Írtam már az alulról szerveződő lehetőségeket, az egy példámat (netes távolkeleti párkereső) lefikáztad, de ez csak példa volt. Lehetne élőben ismerkedni, nyomatni valami olyan propagandát hogy ne használják az emberek a mobilt orrba-szájba, vagy bármi mást.

De ha ragaszkodtok a felülről jövő szabályozáshoz, akkor pedig fizetni valakinek egy tényleges kutatást. Van-e egyáltalán objektív probléma a társkeresés terén? Lehet-e piacként tekinteni a társkeresésre a szó klasszikus értelmében? Ha igen, szükség van-e állami beavatkozásra vagy sem? Ha igen, ugyanazok a módszerek működhetnek-e, mint más piacokon? Ha nem, akkor mi igen? Tényleges kutatás nélkül soha, senki nem fog semmit tenni.

szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!