Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2641/3294 A kérdező kommentje:

#2642

Semmilyen jogsértést nem merít ki az, hogy elméleti szinten beszélgetünk társadalmi változásokról. Mindig hangsúlyoztam, hogy demokratikus és békés úton képzelem el ezeknek a dolgoknak a megvalósítását. Elutasítom az erőszakot és a gyűlölködést.


Egyébként elmondom neked, hogy ez úgy működik, hogy el kell menned első körben ügyvédhez vagy közjegyzőhöz, aki hitelesíti a lementett, kinyomtatott stb. kommentjeimet.


Random képernyőfotókkal nem foglalkozik a rendőrség, hiszen két perc alatt tud bárki szerkeszteni bármit.


Viszont ha én holnap reggel megszüntetem a profilomat, akkor törlődik ez a kérdés is, és az ügyvéd/közjegyző nem tudja mi alapján elvégezni a hitelesítést.


Ezzel pedig le is zárulna az ügy.


Kb. ennyi értelme van az egésznek.

szept. 10. 21:14
 2642/3294 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz ennyire beleszólni mások magánéletébe?
szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2643/3294 anonim ***** válasza:
84%
Senkit nem érdekel a nyomorod. Nem lesz soha semmiféle változás a társadalomban amiatt hogy te egy gyűlölködő, senkinek se kellő roncs vagy. Vagy kezdesz valamit magaddal hogy juss valamire vagy így maradsz egész életedben. A te döntésed. De soha senkit nem fogsz beszabályozni, ezt fogd már fel.
szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2644/3294 A kérdező kommentje:

#2646

Azért a 2646 komment nem azt mutatja, hogy senkit nem érdekel. Az valóban esélyes, hogy az én életemben semmilyen pozitív változás nem lesz incel fronton. De a jövőben? Ki tudja.


#2645

Mert véleményem szerint súlyos problémák vannak a társadalomban, amit már csak felülről jövő (állami) beavatkozással lehet kijavítani.

szept. 10. 21:23
 2645/3294 anonim ***** válasza:
84%
Te gondolod így. Te, aki csak egy ember a több milliárd közül. Ne vedd magadra, de teljesen érdektelen és lényegtelen, hogy te mit gondolsz másokról. Te se vennéd jó néven, ha valaki kéretlenül el kezdene kritizálni és megpróbálna beleszólni az életedbe.
szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2646/3294 A kérdező kommentje:

#2646

Nagyon sok incel így gondolja.

szept. 10. 21:27
 2647/3294 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, na és? Sok ember sok féle dolgot, ez nem jelenti azt, hogy bármilyen jogod lenne beleszólni abba, hogy ki hogyan éli az életét. A magánproblémáid egyedül rád tartoznak, nem másra.
szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2648/3294 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon sok incel így gondolja"


Jó. Gondoljátok. És kit érdekel? Hisztizhettek életetek végéig, a vége ugyanaz lesz, egyedül maradtok. Hogy rájöttök-e hogy saját magatok miatt az tulképp lényegtelen. A lényeg hogy senki életét nem tehettétek tönkre.

szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2649/3294 A kérdező kommentje:

És pontosan mi a probléma azzal, hogy azonos/nagyon hasonló gondolkodású emberek egy csoportja pártot alapít, kampányol, képvisel valamit?


Konkrétan bármelyik pártja rá lehetne mondani ezt a semmitmondó lózungot.


Ha az emberek sosem választanak incel pártot, akkor sosem lesz megvalósítva ez a program.


Ilyen egyszerű.


De én személy szerint bízom benne, hogy nem így lesz.

szept. 10. 21:39
 2650/3294 A kérdező kommentje:
Pártra*
szept. 10. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!