Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2601/3294 anonim ***** válasza:
2600, nincs ezzel gond, de jelenleg szingli (főleg férfi) nem igen kap gyereket. Ezt a homoszexuálisok ellen hozták, hogy elzárják ezt a kiskaput.
szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2602/3294 anonim ***** válasza:

2588: bocs, nem olvastam el 2500 hozzászólást. Viszont nem is személyeskedtem ilyen durván mint te. Továbbra sem hiszem azt, hogy bármiféle tudományosság lehet benne, ha az itteni tapasztalatokra lesz átdolgozva. Viszont a felhasznált módszerek és szempontok érdekelnének.

Félve kérdezem: ez egy lábjegyzetezett, peer reviewed tudományos kutatás/értekezés lesz?

szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2603/3294 A kérdező kommentje:

#2599

Leírtam már, de mivel direkt terelsz, ezért itt vannak szám szerint a kommentjeim: 2582, 2584, 2588 (főként)


És elmondom újra neked, hogy nem te alkalmazol kettős mércét, hanem a társadalom! Ennek eredménye, hogy olyan kommenteket megengedhetsz magadnak, amiért egy férfit kb. már keresztre feszítettek volna. Aztán próbálsz maszatolni, hogy nem is úgy gondoltad, az összes emberre írtad stb. Pedig abból indult az egész, hogy kb. kijelentetted, hogy a férfiak döntő többsége egyrészt nem alkalmas a hosszú távú párkapcsolatra, másrészt nem lesz egyszerre jó férj és apa. Szerinted ez nem általánosító és nem sértő. Súlyos problémáid vannak. Na vajon tovább játsszod még a h.lyét?


#2598

Nem az én kérdésem. Mint mondtam, azért elég sok incel van Magyarországon. És csak egyre többen leszünk.

szept. 9. 21:46
 2604/3294 A kérdező kommentje:

#2602

Nem gondolom, hiszen nem vagyunk tudományos munkatársai semmilyen intézetnek. Tény, hogy lelkes amatőrök vagyunk, ettől függetlenül lehet törekedni a szakmai igényességre, és tudományos módszereket alkalmazni.


A 467-es kommentben írtam erről részletesebben.

szept. 9. 21:52
 2605/3294 anonim ***** válasza:
80%

"Szerinted ez nem általánosító és nem sértő." Szerintem ez nem kettősmérce. Egyébként nem írtam, hogy a férfiak nagyrésze nem lesz egyszerre jó férj és apa, csak azt, hogy akiket ismerek nem feltétlen tudják mindkettőt teljesíteni. Azt valóban úgy gondolom, hogy a férfiak többsége számomra nem alkalmas kapcsolatra, mert én az egyenlő feladat megosztásban hiszek. A többség meg nem. Ismerek nőket, akik vágynak rá, hogy ők legyenek a ház melege stb. Nekik tökéletes egy olyan pár, akitől én falnak megyek.

"És elmondom újra neked, hogy nem te alkalmazol kettős mércét, hanem a társadalom!"

"így egyben az egész semmi más, mint képmutatás és kettős mérce."

Ezt így itt hagyom elemezgetni.

szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2606/3294 anonim ***** válasza:
78%

2603 "Mint mondtam, azért elég sok incel van Magyarországon. És csak egyre többen leszünk."


És? Kit érdekel? Mármint rajtatok kívűl. Azaz a ti problémátok. Oldjátok meg, de nélkülünk, normális és normálisan funkcionáló emberek nélkül. Hagyjatok békén minket, letojjuk nagy ívben hogy elmebetegek vagytok, hogy aljas bántalmazó szemetek vagytok, hogy mivel büntetnétek idegen embereket azért mert megkeseredett gonosz nyomorultak vagytok. NEM. ÉRDEKEL. SENKIT. Kezdjetek magatokkal valamit. Ha erőszakolni kezdtek akkor arra erőszak lesz a válasz is, nemcsak tőlünk hanem a férfi hozzátartozóinktól is. Lesz jó kis anarchia de legalább eltűntök örökre.

szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2607/3294 anonim ***** válasza:

"Csakhogy a valóság az más. A chad nők tucatjait kapja meg, az incel egyet sem. Akkor nem a tárgyiasítással van a baj."

A tárgyiasítás is baj, meg az incelek hulladék belső tulajdonságai is. Sehol sem írtam, hogy csak a tárgyiasítás számítana.


"Mint mondtam, azért elég sok incel van Magyarországon."

Kettő is már soknak számít és egy is több az elfogadhatónál, mégsem hajlandók magukért tenni semmit, csak rinyálnak. Ez az incelmódi.


"És csak egyre többen leszünk."

Ez szimplán csak baromság.


"Nem gondolom, hiszen nem vagyunk tudományos munkatársai semmilyen intézetnek."

Tehát semmi tudományos módszer nem volt és nem is lesz ebben a csomagban, ahogy azt már a kérdés megjelenésekor sejtettük. :) Ergo, már a kérdésben is hazudtál.

szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2608/3294 anonim ***** válasza:
84%
2604: köszi a választ, de akkor a valóság az, hogy hiába a 400 oldalnyi szófosás, ez mégsem tudományos intézkedéscsomag. Attól, hogy ezeket a remek betűszavakat használjátok, nem lesz tudományos, ezek teljesen másra vannak. Engem rettentően zavar az is, hogy minden ténylegesen jogos felvetésre, neadjisten konstruktív kommentre élből vagy személyeskedsz, vagy elintézed annyival, hogy félreértés, hazugság, nemúgyvan. Bár tény, hogy nem olvastam el minden kommentet, de egyszer nem volt az a válasz, hogy hát igen, ezt meg lehetne fontolni, vagy valami hasonló.
szept. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2609/3294 A kérdező kommentje:

#2606

Na akkor ki is fenyeget erőszakos cselekmények elkövetésével? Nehogy meglátogasson a rendőrség. :)


#2607

Nem tehetem róla, hogy egyszerű magyar mondatokat nem vagy képes értelmezni.


#2608

Pedig írtam bőven pozitív kommentet is, mivel voltak olyan felvetések, amikre korábban nem gondoltunk, vagy esetleg rosszul lőttünk be valamit. Személyeskedést én is kaptam bőven.

szept. 10. 10:35
 2610/3294 A kérdező kommentje:
Tehetek*
szept. 10. 10:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!