Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2591/3294 A kérdező kommentje:

#2589

Bocs, összekevertem a spermabankos megoldást az örökbe fogadással. De szerintem azt is be kéne tiltani.


Világ adta lehetőségek? Csak élj egy évet egy ronda férfi bőrében. Hirtelen be fog zárulni előtted a világ, ezt garantálom.


Egyébként te meg a kettős mércével kapcsolatos megjegyzéseimet ignorálod. Ezek szerint igazam van.

szept. 9. 20:23
 2592/3294 A kérdező kommentje:

#2590

Remek, de engem ez nem érdekel.

szept. 9. 20:24
 2593/3294 anonim ***** válasza:
71%
Mi a probléma az örökbefogadással?
szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2594/3294 anonim ***** válasza:
13%

“Leírtam, hogy közzé lesz téve a közel 400 oldalas dokumentum”:


Hány oldalnál tart a csapat? Engem is érdekelne egy ilyen.

szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2595/3294 anonim ***** válasza:
84%

2592, a te életed se érdekesebb :)

Nem írtam semmit, ami kettősmérce lenne. Amit más írt, azért meg nem tartozom felelősséggel.

De, ha az én hozzászólásomból tudsz kettősmércét idézni, akkor reagálok rá.

szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2596/3294 anonim ***** válasza:
73%

"Téged amúgy annyira szívesen összevernélek 2573, már vagy századszorra írod le, hogy ezért meg azért érdemlik meg az incelek a magányt."

Egyrészt, nagyon primitív lehetsz, ha a neked nem tetsző véleményt ököllel akarod rendezni. :) Újabb érv, miért érdemled meg (személy szerint te) a magányt.


Másrészt, minden, amit leírtam okként, igaz. Jól figyelj: tényleg nem érdemeltek párkapcsolatot. ;)


"Azt nem veszed észre, hogy a chad is ugyanúgy tárgyiasítja a nőket, csak ő jól néz ki főleg genetika miatt, ezért nem magányos?"

Mindenki, aki tárgyiasít egy másik embert, megérdemli a magányt. Akár jól néz ki az ellenkező nem szemében, akár nem. ;)

szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2597/3294 A kérdező kommentje:

#2595

Ezek szerint mégis érdekesebb, mert hetek óta itt éled ki magad. Nem kötelező itt lenni, nyugodtan told el a biciklit, óvodás barátom.


Ha te vagy a spermabankos válaszoló (és szerintem te vagy, hisz én neki válaszoltam és magadra vetted), akkor ajánlom a korábbi kommentjeimet, ahol részletesen beszéltem arról, hogy mit engedhet meg magának egy nő és egy férfi. Ez a kettős mérce, a társadalom részéről a nemek irányába. Te csak ennek a haszonélvezője vagy mint nő, ez látszott a kommentjeiden is. Egyébként megint terelsz, gyáva módon.


#2596

Csakhogy a valóság az más. A chad nők tucatjait kapja meg, az incel egyet sem. Akkor nem a tárgyiasítással van a baj.

szept. 9. 20:54
 2598/3294 anonim ***** válasza:
100%

Vajon ugyanez a 20 éves értelmi fogyatékos intezkedésicsomagos hülyegyerek ért el itt 260 oldalt? :D (Bár a koráról megoszlanak a vélemények, a sokéves trollkodása alatt nem öregszik?)


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2599/3294 anonim ***** válasza:
80%

Ezek a te szavaid : "így egyben az egész semmi más, mint képmutatás és kettős mérce."

Várom, hol a kettős mérce abban, amit írtam.

Nem én terelek.

szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2600/3294 anonim ***** válasza:
100%
Adoptált gyerekként nem értem, hogy mi a probléma azzal, ha egy szülő vagy egy pár otthont ad egy gyermeknek, akinek ezt a vérszerinti szülei nem tudták vagy nem akarták megadni.
szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!