Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2561/3294 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor mindig be kell látnom, hogy több igazság volt a "The Handmaid's Tale"-ben, mint amennyit szeretnék. Bizonyos férfiak sose fogják elfogadni a nők önállóságát és függetlenségét. Mindig, mindig be fogják magyarázni maguknak, hogy a világa érdeke az, hogy a nőkre taposhassanak, nehogy véletlenül is bármi mást érjenek el, mint amennyit ők megfelelőnek tartanak.
szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2562/3294 anonim ***** válasza:
11%

2557: Én ha nem is mondanám tudománynak(ahhoz kéne a kérdező 300 oldalas elemzése is), de racionális alapokon gondolkozom a kérdésről, figyelembe véve a férfiak és a nők alapvető érdekeit.


Ez szerintem elég nagy különbség a muszlimokhoz képest, akik pár erővel hatalomra kerülő középkori vallási fanatikus diktátor “bölcsességei” alapján akarná átalakítani a társadalmat.

szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2563/3294 anonim ***** válasza:
87%
Hol vetted figyelembe a nők érdekeit?
szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2564/3294 A kérdező kommentje:

#2558

Szerintem mindenki figyelembe veszi azt, amit mondasz.

szept. 8. 17:39
 2565/3294 anonim ***** válasza:
14%

“Maga az incelség pedig egyéni probléma. Akkor lesz ebből társadalmi probléma, ha”:


Az hogy a férfiak egy részét málenkij robotra ítéljük(az incel élet egyedül bizony az) teljesen igazságtalanul és bármilyen indok nélkül, mióta nem társadalmi probléma???

szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2566/3294 A kérdező kommentje:

#2559

Nos, igen, de mivel nekünk az incelség a legnagyobb probléma az életünkben, így logikus, hogy ezzel foglalkozunk.


Emellett önmagában nem tartom jónak, hogy azért ismerkedjünk filippínó nőkkel, mert ki vagyunk szorulva a magyar (nyugati típusú) párkapcsolati piacról. Ez a népességfogyásra lenne megoldás, nem az incelségre.

szept. 8. 17:43
 2567/3294 A kérdező kommentje:

#2561

Persze, tudjuk, aki nem támogatja a femináci ideológiát, ami elpusztítja a nőiességet, az elnyomó. Ti ezt önmegvalósításnak hívjátok, de valójában csak szélsőliberális felforgató nézetekről van szó. De egyszer ennek az őrületnek is vége lesz. A jakobinus uralom sem tartott örökké... Sőt.

szept. 8. 17:45
 2568/3294 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig úgy tesztek, mintha az egyéni problémáitok nem a ti hibáitokból erednének, illetve mintha másoknak el kéne számolnia emiatt.
szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2569/3294 anonim ***** válasza:
9%

2563:


- Ebben a programban továbbra is ugyanúgy van lehetőséged dolgozni, csak versenyezned kéne piaci alapon, ahogy a férfiaknak. A vallási fanatikusoknál simán irány a konyha lenne.


- Ha 6 év után rájössz, hogy az általad választott férfi nem felel meg, ott tudod hagyni a házasságot 4 évvel később. A vallási fanatikusoknál ehhez képest odarendelnek egy férfihoz, akit ki kell elégítened egész életedben. Indiában 100 éve még olyan is volt, hogy amikor a férj meghalt, a nőt is élve elégették mellé.


- A nőimport ötlete gyakorlatilag megkerülne téged teljesen. Úgy szabályozná a piacot, hogy minden szereplőnek jobb lenne utána.

szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2570/3294 A kérdező kommentje:

#2568

Ez így is van. A személyes történetem, amit már sokszor leírtam, kiválóan bizonyítja ezt.

szept. 8. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!