Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2521/3295 anonim ***** válasza:
77%
2520, vaaaaaaaagy inkább tette volna magát rendbe ahelyett, hogy a normális embereket tette volna tönkre. Egy NORMÁLIS ember tudja, hogy az igazi feminizmus egy jó dolog.
szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2522/3295 anonim ***** válasza:
89%

"Arra gondoltam speciel, hogy ugye te lényegében azt írtad le, hogy nem vagy hajlandó érdemi energiát belefektetni a társkeresésbe, de hát amúgy is mit érdekel téged, max elmész a spermabankba és majd beültetnek neked egy ki tudja milyen gyereket."

Kb, de továbbra se látom mi az, ami alanyi jogon jár ebből.

Ha apa nélkül vágok bele, akkor minimum dupla annyit kell keresnem, inkább többet, mintha apával vágnék bele, minden felelősség az enyém lesz, minden betegség, minden szünet, minden pillanatban nekem kell ugranom. Nem látom ebben a "tenni, áldozatot hozni semmiért nem hajlandó" részt. Egy kapcsolatért valóban nem vagyok hajlandó feláldozni önmagam, a lelkibékém, a nyugalmam, a szabadságom, hogy aztán legyen mellettem valaki, aki megszabja mikor mit tehetek, mire mennyit költsek, milyen állatot tarthatok, beleugasson a nevelésbe, vagy rosszabb esetben ellen neveljen, mert az mókás, vagy dacból, hogy legyen egy plusz ember a háztartásban aki koszol, veszekszik, ugráltat. Na ezért valóban nem teszek sokat.

A kapcsolatok többsége kb ebből áll, amit írtam. És van az a kisebbség, aki tényleg boldog a párjával hosszútávon is.

A spermabank opció épp az alól a stresszes keresés és kényszer döntés alól mentesít, amit te az adóddal, a természet a biológiai órával ér el. Mert így nem muszáj kényszer megoldásként egy félig (se) jó kapcsolatban maradnom, hogy valaki felcsináljom, akivel utána egy életen át öljük egymást, vagy kussban elélünk egymás mellett "a gyerek érdekében", esetleg elválunk és akkor aztán mehet a gyereken keresztül a manipulálás, ellennevelés, harc, az új párra fújás és az új kapcsolat fúrása (itt is tisztelet a kivételnek) ha, ugyan eszébe jut a válás után évi 1-nél többször, hogy van gyereke.

Szerintem is sokkal jobb a gyereknek és egyébként nekem is jobb lenne, ha egy jó apának, egy jó kapcsolatba tudnék szülni, aki megkönnyíti az életem fizikai, lelki és anyagi szinten is. Csak, erre minimális esélyt látok a következő 2-5 évben. Márpedig, ha később esik be a nagy ő, akkor igen csak siettetni kell a dolgokat, hogy időben tudjak szülni. Ha meg nem esik be, kell egy B terv a fentebb említett, "minden mindegy csak rakj tele, mint a kisdömpert" módszernél biztonságosabb. Ez lenne a sperma bank.

szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2523/3295 anonim ***** válasza:
77%

És te mit teszel kérdező?

Mert változni nem akarsz, csak azt hogy valaki a farkadba ugorjon akár kötelességből is .

szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2524/3295 A kérdező kommentje:

#2516

Magyarul megint semmi konkrétumot nem tudsz mondani, csak jártatod a lepcses szád. Semmilyen helyesírási hibát nem vétettem. Hazudsz folyamatosan. Ennyi a lényeg.


#2518

Értékelem, hogy hosszú és viszonylag normális kommentet írtál, csak az a probléma, hogy folyamatosan másra reagálsz, mint amit írtam, tehát el nem hangzott dolgokat adsz a számba (nem az első alkalom).


Pl. az hogy mi alanyi jogon akarjuk a szexet, ezt soha nem mondtam/mondtuk, csak ti ismételgetitek. Itt nem a szexről van szó, hanem a normális mindennapi életről, szeretetben élésről, társas viszonyokról, családalapításról. Ezek elég alapvető dolgok az életben, és szükségesek egy kiegyensúlyozott lelki állapothoz. Ha nem is mind, de a többsége igen. Na most ugye a párkapcsolati piacon uralkodó viszonyok ettől fosztottak meg minket. Nem tudom, hogy mit nem lehet ezen elismerni.


Lelki roncs vagyok, igen. Mert azzá tettetek. Lehet, hogy én már nem kellek senkinek, de a jövő generációinak megmentésére szolgálna főleg ez a program, akiknél még megelőzhető lenne ez az egész.


Az ingyenes pszichológus pedig azért nem megfelelő válasz a problémára, mert ezzel elkendőzöd, hogy micsoda problémák vannak a párkapcsolati piacon, ill. összességében a társadalomban. Az incelek jelenléte nem a probléma, hanem a probléma tüntete, eredménye.


A szexszel való megszállottságot felesleges felhozni, semmi logikai megalapozottsága nincs egyszerűen. A legtöbb incel vagy szűz, vagy nagyon kevésszer volt része a szexben. Egyikünk sem megszállott szexőrült. Ha nézzük az eseteket, ahol férfi erőszakolt nőt, gyakorlatilag nulla az olyan esetek száma, ahol incel motiváció állt a háttérben. Hibahatár alatti az arány. Az USA-ban erre is van statisztika, bár évekkel ezelőtt láttam.

szept. 8. 08:41
 2525/3295 A kérdező kommentje:

#2521

Már megbeszéltük, hogy az igazi feminizmus (ami nagyobb részt valóban jó volt) évtizedekkel ezelőtt véget ért, mivel megvalósult a nemek közötti egyenlőség.

szept. 8. 08:42
 2526/3295 A kérdező kommentje:

#2523

Erre a kérdésre már legalább tízszer válaszoltam. Olvass vissza.

szept. 8. 08:43
 2527/3295 A kérdező kommentje:

#2522

Azért ebből a kommentből erősen árad a férfigyűlölet.

szept. 8. 08:45
 2528/3295 anonim ***** válasza:
14%

“Egy NORMÁLIS ember tudja, hogy az igazi feminizmus egy jó dolog.”:


Az igazi feminizmusban elismernék ha az élet valamelyik területén a férfiak vannak hátrányban a nőkkel szemben és azonnal korrigálnák.

szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2529/3295 anonim ***** válasza:
14%

Le a kalappal kérdező, hogy ilyen sokáig bírod és nem fáradsz bele.


Amúgy valaki írta a helyesírás dolgot. Nem vagyok ugyanaz, mint a kérdező és én nem tudok igazából helyesen írni, ami már nem is fog változni szerintem.

szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2530/3295 anonim ***** válasza:
35%

“vaaaaaaaagy inkább tette volna magát rendbe ahelyett, hogy a normális embereket tette volna tönkre.”:


Ez mondjuk igaz. Az ő kinézetével és pénzével én végigdugtam volna a várost.

szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!