Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2501/3295 anonim ***** válasza:
12%

"addig esélytelen a forradalmatok.":


A mienk látszik, hogy igen, ezért is jöttem le az oldalról. Utána meg látom, hogy 3 évvel később a kérdező beírja az ötleteimet, mint "program" és 2500+ választ kap rá..


"én nem hiszem, hogy ha fiam lesz, az incellé válik.":


A tény, hogy erre az oldalra írsz, mint feminista agitátor, arra enged következtetni, hogy nem vagy a legszebb nő. A jó nők péntek este az instagrammon irogatnak, posztolgatnak, vagy mennek "girls night out" -ra stb.


Ez azt jelenti, hogy hacsak nem tudsz összeszedni egy legalább 186cm magas high tier normie férfit, a fiad valószínűleg incelként fog kikötni valamelyik oldalon, miután sikertelen volt a 2039 -es piacon*.


*: Hacsak addig nem változik a helyzet valamilyen okból kifolyólag. Nem csak az incelekre gondolok, az is lehet, hogy az ő generációjában a menőség az iszlamizmus lesz és oda fog betérni a fiad, majd ott fog házasodni is.

szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2502/3295 anonim ***** válasza:
29%

A radikális muszlimok (és keresztények/mormonok) ugyan azt mondják, mint mi.. Csak ott nincs "tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag"


Ott a vallás nevében a konyhában a nő helye simán. A házasság sem 10 évig tart, hanem egy életen át.

szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2503/3295 anonim ***** válasza:
12%

Ez is érdekes az oldalon.


A vallás nevében életfogytiglan házasság a nőknek konyhai robottal: Oké, tradícionális társadalom.


A tudomány nevében 10 év házasság, ami alatt azt csinál a nő, amit akar:


Jaaaj incelek fúúúj.

szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2504/3295 anonim ***** válasza:
81%

2503, a vallást én választom. Ha választom ugyebár. Ellenben ez a csodacsomag kötelező lenne.

"A tény, hogy erre az oldalra írsz, mint feminista agitátor, arra enged következtetni, hogy nem vagy a legszebb nő. A jó nők péntek este az instagrammon irogatnak, posztolgatnak, vagy mennek "girls night out" -ra stb."

Vagy csak introvertált vagyok és igényem sincs erre. Nem vagyok nagy társasági ember, a magamutogatás meg igazán távol áll tőlem. Ha akartam volna, mostanra feleség vagyok. Kiléptem, mert nem volt már jó.

Azóta nem kerestem, mert szerintem egy kapcsolat nem adna annyit, mint amennyit ér a nyugalmam. Ha jön valaki, akibe belehabarodok, akkor ő lesz a párom. Ha nem jön, lehet beleugrok majd az online társkeresésbe, de egyelőre nem vonzz. Ha meg egyik se jön be, jön az önálló anyaság, ahol egyébként megválogathatom milyen paraméterekkel szeretnék donort.

Ma már nincs abban semmi, ha valaki egyedül vállal gyermeket.

Emellett én nem vagyok blackpilled, szerintem nem csak a külsőn múlik (amin amúgy lehet javítani), minden mást meg át tudok neki adni, ami kell.

szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2505/3295 anonim ***** válasza:
9%
Azta rohadt. Mi a véleményed kérdező?
szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2506/3295 anonim ***** válasza:
84%
Na, a 2501-től megtudtuk, hogy jó nő egyenlő imstagramon vonagló kacsaszájú bulizós k...a.
szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2507/3295 anonim ***** válasza:
79%
2506 nah igen, és nekik ilyen nő kell... Nekik, akik semmit nem tudnak és nem is akarnak adni a másik félnek....
szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2508/3295 anonim ***** válasza:
16%

“a vallást én választom.”:


Államnak nem tetsző vallás esetén dzsizja ellenében.

szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2509/3295 anonim ***** válasza:
87%

Rákerestem erre a kifejezésre, fejpénzt jelent, amit az iszlám szerint kéne fizetnie a más vallásúaknak. Mivel magyarországon szabad vallásgyakorlás van, kétlem, hogy fizetni kéne az államnak bármelyik felekezethez tartozol is.

Én speciel nem vagyok vallásos, de, azt legalább megválaszthatja az ember, mint írtam. Akkor is, ha teszem azt valóban plusz adót is kéne érte fizetnie. Akkor is szabad döntés.

szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2510/3295 A kérdező kommentje:

#2495

Akkor mutasd meg pontosan, hogy melyik kommentemben van helyesírási hiba, és mi az. (Ez az, ami nem fog megtörténni.) Egészen elképesztő, hogy milyen pofátlan módon hazudsz.

szept. 7. 14:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!