Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2471/3295 anonim ***** válasza:
71%

Én pl nem a férfiakat utálom.

Sőt szeretem őket, jöhet a jóképű, a kockáshasú, a gazdag, igazi ínyenc vagyok és persze nagy vastag farok kell.

Az incel pedig nem férfi…. Hanem egy trutymák.

szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2472/3295 A kérdező kommentje:

#2470

Ezért is írtam korábban, hogy ha politikai eredményeket szeretne elérni az incel közösség, akkor ahhoz a pártpolitika útjára kell lépni, és lefektetni egy alap ideológiát és irányt, amit képvisel a párt, persze a megfelelő programmal együtt.


Aki ezzel nem ért egyet, az nem lép be.


Persze az tény, hogy ez majd csak a jövőben valósulhat meg valamikor, jelenleg nincs realitása.

szept. 6. 11:38
 2473/3295 anonim ***** válasza:
81%
2472 szerencsére a jövőben sem fog megvalósulni, mert nincsen annyi aggszűz nőgyűlölő f@sz az országban. 🥰
szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2474/3295 anonim ***** válasza:
77%

"Az incelek minimum 90 százaléka megelégedne egy szintben hozzá illő nővel."

Olyan nő nincs. Mind az incelek fölött vannak, nem is kevéssel.

szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2475/3295 A kérdező kommentje:

#2474

De ha lenne nőnk, már nem lennénk incelek alap esetben, tehát hibás a logikád.


#2374

Megint itt vagy, papagáj?

szept. 6. 12:39
 2476/3295 anonim ***** válasza:
81%

Okkal nincs párotok. Én már akkor menekülnék egy férfi elől, amikor belekezdene abba, hogy milyen problémái vannak a társkereséssel, vagy olyan szavakat használna, hogy "chad".

Nem érzékelitek, hogy milyen elriasztó az egész gondolkozásotok egy átlagos nő számára.

szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2477/3295 anonim ***** válasza:
24%
Egy másik kérdés alól az elvtárs: "Szerintem nem okozHAT, hanem az okozza, persze nem minden alacsony tesztoszteronu ferfi marad nő nélkül, de az inceleknek csinos és engedelmes kellene, azoknak meg jut magas(abb) t.szintű pali is" gondolom ő pont a 10%-ot erősíti.
szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2478/3295 anonim ***** válasza:
87%

Ha erre politikai pártot építetek, már ha sikerül és nemcsak f...verős ábrándozgatás, hanem tesztek is érte, annak max. az lesz az eredménye, hogy kínos bukás a választásokkor és rajtatok röhög a sajtó. De még akkor is, ha nem pártot építetek, csak pártoknál házaltok.

1. Ez a magyar lakosság többségének nem jó program. Az incelek kisebbség most is, a jövőben is. 25% max. az álmaitokban incel. Plusz más szempontokból, pl. gazdaságiból full kudarc (a filippino nős betelepítős f...gra gondolok elsősorban). Olyat meg nem fog senki elfogadni, ami neki nem jó. A sikeres férfiak és az értelmes nők az ilyen szingliadós, szexújraelosztásos dolgoknak nem fognak alámenni.

2. Nincs egy normális programotok. Ez az egyetlen téma, ez az egyetlen programpont. Hol van bármiféle kézzelfogható elképzelés az emberi jogokról, oktatásról, egészségügyről. Azzal körberöhög mindenki, akinek van egy csepp esze, hogy "de hát ez a gazdaságnak jót fog tenni, mert az incelek mind gyereket akarnak és fel is nevelik őket tisztességesen, ezért több adófizető lesz", mert nettó hazugság

szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2479/3295 anonim ***** válasza:
77%
Aggodalomra semmi ok, pont az alacsony szociális kézségeik miatt vannak egyedül. Nincs köztük karizmatikus egyéniség sem. Ebből a büdös életben nem lesz párt :D.
szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2480/3295 A kérdező kommentje:

#2476

Ez oké, de én az ismerkedés során sosem incel fejjel/szótárral mentem oda egy nőhöz. (Sőt, az aktív társkeresési időszakom nagy részében azt sem tudtam, mi az hogy incel.) Szerintem ezzel a többiek is így vannak.

szept. 6. 14:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!