Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2451/3295 anonim ***** válasza:
19%
2448: A párkapcsolaton belüli incel pedig egy létező jelenség.
szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2452/3295 anonim ***** válasza:
77%
Incelkék, legyetek kedvesek csak a saját nevetekben szólni, ne beszéljetek más férfiak helyett, akik a valóságban csak nevetni tudnak azon, hogy mennyire röhejesen viselkedtek.
szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2453/3295 anonim ***** válasza:
19%
2452: A barátnőd üzeni, hogy gratulál. Ezen a héten kivételesen másodjára is engedni fogja, ha még pár ilyen választ kiírsz.
szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2454/3295 anonim ***** válasza:
87%
Én vagyok a nő, és a kettő szexen már hétfőn túlvoltunk. ;)
szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2455/3295 anonim ***** válasza:
19%
2454: Mint nő, a férfiak nevében is írsz. A házas nőnek két szavazata van.
szept. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2456/3295 anonim ***** válasza:
61%
2454, hát nem érted, hogy nem így történt? Azt te csak álmodtad, a párod valójában blackpill incel, aki csak szenved melletted. És te ezt még mindig tagadod, mikor itt már mindenki is tudja :D
szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2457/3295 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyunk házasok, még mindketten várni szeretnénk vele, ráérünk még (ő huszonhat, én huszonöt vagyok). Illetve a párom egy felnőtt férfi, tud magáért beszélni, nem egy gyerek. Értem, utálod a nőket, de legalább más férfiak felé mutass egy minimális tiszteletet.
szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2458/3295 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ezért is adnám hozzá a női választójog elltörlését a programhoz. Ez teljesen kimaradt. A nők elegendő képviseletet kapnak a simpek/oofy doofy -k által.
szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2459/3295 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de nem tudlak komolyan venni olyan szóhasználattal, hogy "oofy doofy". Mint egy gyerek, aki mindig félremondja Goofy nevét.
szept. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2460/3295 anonim ***** válasza:
7%

“de legalább más férfiak felé mutass egy minimális tiszteletet.”:


Most 26 évesen ahelyett, hogy slayelne a piacon, egy feminista nővel van, aki szinte biztosan kinézetben se Stacy kategória. Egy Chad max pár hét után menne tovább. Tehát egy tipikus simpről van szó, aki azért van veled, mert nem akar visszamenni a Tinderre.

szept. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!