Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2481/3295 A kérdező kommentje:

#2471

Ez csak annyit jelent, hogy neked is chad kell, mivel értéktelen nő vagy.

szept. 6. 14:22
 2482/3295 A kérdező kommentje:

#2478

Senki nem írta, hogy ennyiből állna a program. Erről szó sem volt ez idáig. Egyetértek, kell egy átfogó program is oktatásról, gazdaságról stb.


#2479

Hasonló vonzza a hasonlót.

szept. 6. 14:23
 2483/3295 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint senki sem hasonló hozzád, ezért nem kellesz senkinek?
szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2484/3295 anonim ***** válasza:
77%
2480, mindegy, hogy ismeri-e valaki az incel kifejezést, ha a fondolatai már fertőzöttek a "szegény kicsi én, akit a világ bánt" valamint a "gonsz nők" a "jó pasi = gonosz, szemét, szexmániás, agresszív stb. bezzeg én" mantrákkal. Az egyszerűen érződik, ha valaki az én a világ ellen beállítódással fut.
szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2485/3295 anonim ***** válasza:
77%

2475 legalább írni tudnál. Hiába ismételgeted a sok f@szságot, nem én vagyok az, akinek soha nem lesz párja és ezt meg is érdemli.



2480 de, simán kerestek úgy nő, hogy incel pasik vagytok és ezt fel is vállaljátok.

szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2486/3295 anonim ***** válasza:
16%

“2467, úgy nehéz lesz megváltani a világot..”:


Ezért csináltam az, hogy amikor például idejött egy redpill arc a kérdés alá, nem kezdtem el veszekedni vele, hanem megpróbáltam közös pontokat találni.


A valódi változáshoz a teljes manoszférának össze kell fogni, tehát: Redpill, mgtow, oldschool blackpill (Eliot Rodger), new school blackpill (én, illetve a kérdező talán).


A végleges program is úgy jöhetne ki, hogy a többi vonal is hozzátenné, amit gondol szerintem.

szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2487/3295 anonim ***** válasza:
19%
Ezt írni is akartam, én new school blackpill vagyok, az nem ugyan az, mint a lövöldözők. Az interneten kemény viták is voltak a két oldal között.
szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2488/3295 anonim ***** válasza:
7%

“Sőt, az aktív társkeresési időszakom nagy részében azt sem tudtam, mi az hogy incel.) Szerintem ezzel a többiek is így vannak.”:


Én 2014ben tudtam meg hogy van ilyen, de direkt nem akartam belemenni a témába pont azok miatt, amiket itt írnak.. azaz nem akartam, hogy azért nem tetszek valakinek mert ilyen internetes fringe nézeteket vallok.


Aztán 2021 -ben törött meg a jég, addig bírtam.


Az aktív társkeresési időszakomban egyébként több nővel is szexeltem, de egyikkel se alakult ki hosszú távú kapcsolat, így más férfiakkal ellentétben végig tudtam nézni napról napra, hogyan ment tönkre a piac Magyarországon.


A legtöbb férfi ugye vagy kapcsolatba kerül, aztán 10 évvel később piacra kerül megint és betudja annak a változást, hogy 10 évvel idősebb. A férfiak kisebbsége meg végig ugyan úgy vissza van utasítva, így nem lát rá semmire.

szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2489/3295 A kérdező kommentje:

#2483

Arra gondoltam, hogy az incel vonzza az incelt. Így könnyebb elképzelhető egy igazán szervezett közösség kialakulása is.

szept. 6. 15:54
 2490/3295 A kérdező kommentje:

#2485

Teljesen helyesen írtam, mint mindig. Ne hazudj, démon!

szept. 6. 15:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!