Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2421/3295 anonim ***** válasza:
79%
Se feleséged, se gyermeked nem lesz, szóval számodra teljesen irreleváns ez az egész dolog.
szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2422/3295 A kérdező kommentje:

#2420

Azzal egyetértek, hogy az állam részéről abszolút indokolt lenne a gyerekvállalás érdemi támogatása.


Az intézkedéscsomag elsősorban a párkapcsolati piac helyreállítását célozza.

szept. 5. 20:15
 2423/3295 A kérdező kommentje:

#2421

Te azt honnan tudod? Még fiatal vagyok, 32 éves. Akár örökbe is fogadhatok, bár nem tudom, hogy megy ez.

szept. 5. 20:16
 2424/3295 anonim ***** válasza:
100%
2422: de a párkapcsolati piac helyreállítása jelenleg csak az inceleknek lenne pozitívum. Még ha a nőkből azt a kisebb cikkelyt, akik idióta bunkószépfiúkra buknak, rákényszerítenék egy incelre, akkor sem tennék őket boldogabbá csak azért, mert "hát olyan szépen bánik vele" (teszem hozzá, az incelek egy része NEM fog szépen bánni nővel, mert alapvetően defektes, agresszív és azért kerüli minden nő... lásd Elliott Rodger), ha közben külsőre és / vagy belsőre hány tőle.
szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2425/3295 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Magyarországon kevéssé. A melegek örökbefogadásának ellehetetlenítése miatt nagyjából soha nem adnak ki egyedülállónak gyereket. Mert ez volt a kiskapu koràbban.

Ettől még persze találhatsz partnert a következő 10-15 évben, akivel lehet családod, mert valóban fiatal vagy. De nem ilyen csomagok révén.

szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2426/3295 A kérdező kommentje:

#2424

El tudom fogadni, hogy a jelenlegi incelekre igaz, amit mondasz. Viszont a következő generációkban is sok incel lesz (sőt, egyre több), akiknek a félresiklását meg lehetne előzni. Mint írtam korábban, illetve 40F incel is írta, amerikai kutatások szerint ez a jelenség a 18-40 éves korosztály kb. 25 százalékát érinti valamilyen mértékben. Nyilván ennek csak egy része az, aki sosem kapott meg egy nőt sem. Mindenesetre az látszik, hogy rengeteg férfit érint ez a probléma.

szept. 5. 20:50
 2427/3295 anonim ***** válasza:
78%

2426: azért azt is tegyük hozzá, hogy ebben a 25%-ban azért elég sok van, akinek amúgy lenne esélye nőre, de az nem kell, fujj, mert nem szééééép (Elliot Rodger is a szexi szöszi cheerleader miatt öldökölt, nem az átlag testsúlyú, pattanásosabb arcú könyvtáros miatt).

Én alapvetően inkább afelé venném az irányt, hogy:

- ismerkedős helyeket létesítenék fiataloknak (tök jól működött apáink-nagyapáink korában a tánciskola, ifjúsági ház)

- ingyen pszichológus és terapeuta iskolákba

- megtanítani a fiatalokat kulturáltan ismerkedni és barátkozni

- pozitív férfiképeket mutatni a fiúknak, főleg azoknak, akiknek az apja lelépett vagy b.ik vele foglalkozni azzal a jeligével, hogy "az az anyád dóga". pl. az ilyesmi youtube-csatornák: [link] ilyesmiket be lehetne vezetni hivatalosan is iskolákba


Ez többet segítene, mint csajokat közvetlenül vagy közvetve ráerőltetni vmi szerencsétlen ürgére, aki nem szimpatikus neki semmilyen téren sem.

szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2428/3295 anonim ***** válasza:
40%

"Viszont a következő generációkban is sok incel lesz (sőt, egyre több), akiknek a félresiklását meg lehetne előzni. Mint írtam korábban, illetve 40F incel is írta, amerikai kutatások szerint ez a jelenség a 18-40 éves korosztály kb. 25 százalékát érinti valamilyen mértékben."

Ez baromság.


"Nyilván ennek csak egy része az, aki sosem kapott meg egy nőt sem."

Ezért nem érdemelnek az incelek párkapcsolatot. Mert haszontárgyként kezelik a nőket és úgy beszélnek róluk, mint tulajdonról, amit kapni lehet.


"Mindenesetre az látszik, hogy rengeteg férfit érint ez a probléma."

Ez sem igaz. Csak maréknyi incelt érint, ők is maguknak okozzák a bajukat.

szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2429/3295 A kérdező kommentje:

#2428

Te már vagy ötször bejelentetted, hogy nem írsz ide többet. Mégis itt rontod a levegőt. Tehát ebben is hazudtál.


#2347

Nem mondom, hogy rossz ötletek, de szerintem ennél sokkal radikálisabb változásokra van szükség.

szept. 5. 21:56
 2430/3295 anonim ***** válasza:
86%
2429: szerintem meg ezekre a változtatásokra nincs szükség, mert nem alanyi jog sem a szex, sem a párkapcsolat. A 25% incel meg egy fals vizionálás / adat. És tudom, rohadjak meg, de az alapvető emberi jogok nekem fontosabbak, minthogy pár picsogó incel neki tetsző punihoz jusson.
szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!